صفحه 30 از 55 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 545

موضوع: مدرک زبان

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط Setare2012 نمایش پست ها
    شما از این مورد مطمئن هستید؟ اینو میپرسم چون توی یکی از پستای بچه ها خوندم که نوشته بود کنسول گفته مدرک زبان شما قدیمیه و باید یه جدیدشو بیارین.
    البته نمیدونم منظورشون از قدیمی چی بود!
    سلام،

حداقل تازگیا سفارت در مورد مدرک زبان انگلیسی زیاد حساس نیست و وقتی شما یه مدرک رو ارائه می دین که نمره قابل قبولی داره معمولا مدرک مجددی رو نمی خواد. البته با توجه به اینکه بعضا سفارت تو بعضی موارد دوگانه برخورد می کنه، قاطعانه نمی شه جواب داد.

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Setare2012 نمایش پست ها
    شما از این مورد مطمئن هستید؟ اینو میپرسم چون توی یکی از پستای بچه ها خوندم که نوشته بود کنسول گفته مدرک زبان شما قدیمیه و باید یه جدیدشو بیارین.
    البته نمیدونم منظورشون از قدیمی چی بود!
    با درود

بهترین راه برای اینکه خیالتون راحت بشه اینه که برید باجه اطلاعات شرایطتون رو بگید ببینید چی میگن

موفق باشید

Junior Member

سلام به دوستان
    من از دانشگاه و خود استاد نامه دارم که گفتن من نیاز به مدرک زبان انگلیسی تافل یا آیلتس ندارم(دانشگاه انگلیسی زبانه) . آیا سفارت گیر میده و مدرک زبان میخاد؟
    اینم بگم که واسه دکتری پذیرش دارم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط mezami نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من از دانشگاه و خود استاد نامه دارم که گفتن من نیاز به مدرک زبان انگلیسی تافل یا آیلتس ندارم(دانشگاه انگلیسی زبانه) . آیا سفارت گیر میده و مدرک زبان میخاد؟
    بله ازین ترم بخاطر یه دست شدن، سفارت حتما مدرک زبان میخواد!! فرقی نداره حتی دانشگاه یا استاد گفته باشه لازم نیست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    بله ازین ترم بخاطر یه دست شدن، سفارت حتما مدرک زبان میخواد!! فرقی نداره حتی دانشگاه یا استاد گفته باشه لازم نیست!
    متشکرم از جوابتون ولی آیا شما مطمئن هستید؟ چون یکی از دوستام حدودا 4ماه پیش مدرک زبان نداشت ولی ویزاشو راحت گرفت!
    البته من از یک آموزشگاه توی ایران یه نامه دارم که نوشته این آقا 3 سال اینجا بصورت مرتب کلاسهای زبان شرکت میکنه و سطح زبانش عالیه و میخام این نامه را هم برای سفارت بفرستم (چون نمیخام هزینه الکی کنم واسه تافل یا آیلتس)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

متشکرم از جوابتون ولی آیا شما مطمئن هستید؟ چون یکی از دوستام حدودا 4ماه پیش مدرک زبان نداشت ولی ویزاشو راحت گرفت!
    البته من از یک آموزشگاه توی ایران یه نامه دارم که نوشته این آقا 3 سال اینجا بصورت مرتب کلاسهای زبان شرکت میکنه و سطح زبانش عالیه و میخام این نامه را هم برای سفارت بفرستم (چون نمیخام هزینه الکی کنم واسه تافل یا آیلتس)
    توی این 3 4 ماهه که من اینجا فعالیت دارم، خیلی ها شرایط شما رو داشتن، تو همین تاپیک صفحه های قبل میتونید ببینید، همشون مجبور شدن مدرک زبان بگیرند، 2 3 نفری هم میشناسم که ویزاشون اومده و فقط باید مدرک زبان آماده کنن که دارن برای آیلتس میخونن.
    بازم میتونید برای اینکه مطمئن شید برید باجه اطلاعات سفارت بپرسید.

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، فرصت مطالعاتی و متخصصین مهمان

سلام به دوستان
    اگر پست های اخیر این بخش رو بخونید متوجه می شوید که دیگر سفارت توجهی به نامه ی استاد در رابطه با زبان شما ندارد و شما باید حتما مدرک زبان تافل یا آیلتس داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    اگر پست های اخیر این بخش رو بخونید متوجه می شوید که دیگر سفارت توجهی به نامه ی استاد در رابطه با زبان شما ندارد و شما باید حتما مدرک زبان تافل یا آیلتس داشته باشید.
    مرسی، ولی وقتی که تو نامه نوشته مدرک زبان نمیخاد، چه نمره ای رو بیارم من باید چه مدرکی را با چه نمره ای بیارم برای سفارت؟؟؟ تولیمو رو هم قبول ندارن؟(تولیمو دارم من)

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    توی این 3 4 ماهه که من اینجا فعالیت دارم، خیلی ها شرایط شما رو داشتن، تو همین تاپیک صفحه های قبل میتونید ببینید، همشون مجبور شدن مدرک زبان بگیرند، 2 3 نفری هم میشناسم که ویزاشون اومده و فقط باید مدرک زبان آماده کنن که دارن برای آیلتس میخونن.
    بازم میتونید برای اینکه مطمئن شید برید باجه اطلاعات سفارت بپرسید.
    تشکر دوست عزیز
    حالا که تو نامه پذیرش من چیزی نوشته نیست من چه نمره ای از آیلتس یا تافل رو باید ببرم؟
    ویرایش توسط sepidehreg : September 3rd, 2014 در ساعت 04:28 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

سلام دوستان من رشته http://www.mastersportal.eu/studies/...ab:description
    رو می خوام اپلای کنم ایلس 6.5 هم دارم .از اونجایی که کلا به زبون انگلیسی تدریس می شه دانشگاه ازم المانی نخواسته حالا بازم من نیاز به مدرک زبان المانی دارم چون می گن که برا سفارت به مشکل می خوری اگه مدرک نداشته باشی ؟

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط ronin1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان من رشته http://www.mastersportal.eu/studies/...ab:description
    رو می خوام اپلای کنم ایلس 6.5 هم دارم .از اونجایی که کلا به زبون انگلیسی تدریس می شه دانشگاه ازم المانی نخواسته حالا بازم من نیاز به مدرک زبان المانی دارم چون می گن که برا سفارت به مشکل می خوری اگه مدرک نداشته باشی ؟
    با درود

زمانی که زبان تدریس رشته به انگلیسی هستش
    نیازی به مدرک زبان آلمانی ندارید به سفارت هم باید مدرک زبان انگلیسی ارائه بدید
    (از لحاظ شخصی ولی زبان آلمانی حداقل به صورت مقدماتی بدونید برای خودتون خوبه)

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)