صفحه 33 از 55 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 545

موضوع: مدرک زبان

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط endeavour1 نمایش پست ها
    برای ویزای همراه هم تو سایت سفارت نوشته مدرک A1 لازمه ولی یکی از دوستان بدون این مدرک چند روز پیش ویزاشو گرفت. فکر کنم گاهی سلیقه ای برخورد می کنند!
    این ویزای همراه دو مدل داره 1. کسی که همسرش اونجا مقیم هست (اقامت دائم یا پاس آلمانی یا ویزای کاری داره یا blue card داره) و میخواد بره آلمان برا زندگی که حتما مدرک زبان میخواد و تا ارائه نشه ویزا نمیدن 2. کسی که همسرش دانشجو هست تو آلمان و میخواد تو مدت تحصیل بره پیش همسرش که تو این مورد مدرک زبان نمیخواد ( همین شهریور یکی از دوستای من همراه همسر (دانشجو دکترا) بدون مدرک زبان رفت ). در کل قانون میگه اگر همراه میخواد بیشتر از 3 سال آلمان باشه باید مدرک زبان بده که اصولا این شامل همراه دانشجو نمیشه.
    ویرایش توسط arash_gdc : October 12th, 2014 در ساعت 02:27 PM

ایا نمره های مودول های امتحان مهمه برای سفارت؟

Junior Member

مدرک ایلتس من 10 روز بعد مصاحبه اکسپایر شد. اما سفارت از من مدرک زبان جدید نخواست.

نقل قول نوشته اصلی توسط cheeng نمایش پست ها
    ایا نمره های مودول های امتحان مهمه برای سفارت؟
    نمره کل براشون مهمه که حد نصاب رو.گرفته باشید. ولی برای آیلتس و تافل هرچه نمره کل بالاتر باشه، یا مدرک بالاتری تو زبان آلمانی تحویل بدید تاثیر بیشتری داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farima84 نمایش پست ها
    نمره کل براشون مهمه که حد نصاب رو.گرفته باشید. ولی برای آیلتس و تافل هرچه نمره کل بالاتر باشه، یا مدرک بالاتری تو زبان آلمانی تحویل بدید تاثیر بیشتری داره
    نمره کل؟ من که ب 1 رو گرفتم گفتن نمره کل نداری نمره هرمدول جداست,من کمترین نمرم 67 بود میترسم بگن زیر 70 قبول نکنن.شما فک میکنین ایرادی نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khodayi نمایش پست ها
    نمره کل؟ من که ب 1 رو گرفتم گفتن نمره کل نداری نمره هرمدول جداست,من کمترین نمرم 67 بود میترسم بگن زیر 70 قبول نکنن.شما فک میکنین ایرادی نداره؟
    شما مدرک ZD.B1 رو گرفتید یا نگرفتید؟! اگه یه ماژول افتاده باشید که خوب نگرفتید. شما اگه نمره کل ات بین 1تا 4 بشه قبولی.

Member Natordasht آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر

سفارت مدرک B1 میخواد. حالا وقتی که کسی این مدرک رو در دست داره برای سفارت منطقا نمی بایست اهمیتی داشته باشه که نمره هر مادول چند شده. منطقا خود مدرک مهم است.

Junior Member

سلام توی سایت کالج واسه ثبت نام اینو نوشته: Ein B1-Zertifikat über Deutschkenntnisse ,حالا یه سوال فرقی داره اصلشو بفرستم یا کپیش؟ چون من همزمان باید برم سفارت و اصلو اونجا هم تحویل بدم

سلام توی سایت کالج واسه ثبت نام اینو نوشته: Ein B1-Zertifikat über Deutschkenntnisse ,حالا یه سوال فرقی داره اصلشو بفرستم یا کپیش؟ چون من همزمان باید برم سفارت و اصلو اونجا هم تحویل بدم
    شما باید اصل مدارک رو برای سفارت نگه داری. برای دانشگاه کپی یا اسکن مدرک رو بفرست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

وقتی مدارکتونو میخواهید تائید کنید میتونید پنجتا کپی مدرک قبولی B1 رو هم بدید سفارت براتون تائید کنه بعد برای دانشگاه بفرستید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)