صفحه 24 از 55 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 545

موضوع: مدرک زبان

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط rocana نمایش پست ها
    پروگرم من انگلیسسه و آیلتس 7 هم دارم. لازمه مدرکی ببرم که نشون بده دانشگاه 6.5 می خواسته؟
    تو سفارت ازتون می پرسن حداقل نمره زبان قابل قبول برای دانشگاهتون چی هست و هر چی شما بگین رو قبول می کنند. نمره شما هم خوبه و به نظر من اصلا نیازی به ارائه چنین مدرکی نیست.
    من آزمون رو بعد از ادمیشن دادم چون دانشگاه ایمیل داده بود که تا آخر ترم اول می شه مدرک زبان رو ارائه بدم. به اینکه آزمونم بعد از ادمیشن هست ایرادی نمی گیرن؟
    نه، مشکلی پیش نمی یاد.
    آلمانی هیچی نمی دونم. به کارم میاد که تا وقت سفارت یه کم یاد بگیرم در حد مکالمات در سفر و روزمره؟ بدون اینکه امتحانی بدم و مدرکی داشته باشم؟
    مهم نیست تا وقت سفارت بلد باشین یا نه! چون ازتون سوال آلمانی نمی پرسن ولی بهتره قبل از رفتن به آلمان، زبان آلمانی رو تا یه حدی یاد بگیرین که مطمئنا تو زندگی روزمره بهتون کمک می کنه اگرچه معمولا اکثر دانشگاهها، دوره های رایگان آموزش زبان آلمانی رو براتون می زارن.

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität Stuttgart - M.Sc. Computer Science

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

ممنون از دوستان بابت راهنمایی تون
    برنامه دارم برا 7 شهریور گوته امتحان بدم اما دارم تلاشم رو میکنم تا بعد از اینکه دیدم کاری نمیشه کرد برا B1 خوندن تمام کار رو زندگیم رو بذارم کنار!!!
    گرایش مورد نظرم در دانشگاه دویسبورگ Computer Science and Communication Engineering هست و امروز هم پذیرش دانشگاه زارلند در رشته Computer and Communications Technology اومد. جریان رو به آفیسر همین دانشگاه (زارلند) گفتم، بنده خدا میگه اگه مشکلی حل میکنه آدرس آفیسرت تو اداره مهاجرت رو برام بفرست تا از طرف دانشگاه نامه پذیرش رو بفرستم براش.
    به نظرتون امکانش هست ازشون بخوام مدارک رو از دویسبورگ بفرستن زارلند؟ این وسط سفارت کاره ای نیست؟!
    راستی برا پیگیری پرونده تو اداره مهاجرت همون Case No که تو سفارت دادند کافیه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

سلام دوستان من امروز ایمیل زدم به اون موسسه خصوصی در برلین که گفتم و توضیح دادم برای موسسه شما میخوام اپلای کنم و مدرک زبان B2 طول میکشه و ....... سن و همه ریز و درشت رو هم گفتم بعد اینا جواب دادند که! چون توی سایت رسمی کالج و پیج FB نوشته بودن visa 100% و من اینو دقیق پرسیدم برای ویزا چطور میشه؟ جواب ایمیل زیر رو فرستادند. نظرتون چیه؟
    Sear ........(اسم و فایمل خودم)
    Thanks for showing interest towards our Education programs. You can apply any of our Bachelor's degree program as age limit is 32 years. We are assisting to get visa approval and B2 level isn't required as you will
    learn German language with our institute, in Germany. for further information please add us on skype. My personal ID is: Christi.germany

Kind regards
    Christi
    IES
    این یعنی اینا با سفارت برای ویزا مکاتبه میکنند یا کمک میکنند؟

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

دوستان علی رغم اینکه من آیلتس 6 دارم، اما از یک دانشگاهی پذیرش گرفتم که حداقل نمره آیلتس را 6.5 اعلام کرده بود. حالا تو برگه پذیرش بیان کرده که یکی از مدارک مورد نیاز آیلتس 6.5 هست. به نظر شما سفارت به این موضوع گیر میده؟ اگه گیر میده راه حل چی میتونه باشه؟

دوستان علی رغم اینکه من آیلتس 6 دارم، اما از یک دانشگاهی پذیرش گرفتم که حداقل نمره آیلتس را 6.5 اعلام کرده بود. حالا تو برگه پذیرش بیان کرده که یکی از مدارک مورد نیاز آیلتس 6.5 هست. به نظر شما سفارت به این موضوع گیر میده؟ اگه گیر میده راه حل چی میتونه باشه؟

من هفته دیگه باید برم برای مصاحبه. رشتم کامل انگلیسی زبان هست. دارم کلاس آلمانی میرم ولی هنوز مدرک a1 رو نگرفتم (تا دو ماه دیگه میگیرم). حالا به نظرتون تو رزومم بنویسم که پایه آلمانی بلدم؟ میترسم بگن چون تو رزومت ادعا کردی آلمانی بلدی واسه ویزا باید مدرک آلمانی بدی. کلا برای گرفتن ویزا تاثیری داره بگم کمی آلمانی بلدم یا نه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز ایمیل زدم به اون موسسه خصوصی در برلین که گفتم و توضیح دادم برای موسسه شما میخوام اپلای کنم و مدرک زبان B2 طول میکشه و ....... سن و همه ریز و درشت رو هم گفتم بعد اینا جواب دادند که! چون توی سایت رسمی کالج و پیج FB نوشته بودن visa 100% و من اینو دقیق پرسیدم برای ویزا چطور میشه؟ جواب ایمیل زیر رو فرستادند. نظرتون چیه؟
    Sear ........(اسم و فایمل خودم)
    Thanks for showing interest towards our Education programs. You can apply any of our Bachelor's degree program as age limit is 32 years. We are assisting to get visa approval and B2 level isn't required as you will
    learn German language with our institute, in Germany. for further information please add us on skype. My personal ID is: Christi.germany

Kind regards
    Christi
    IES
    این یعنی اینا با سفارت برای ویزا مکاتبه میکنند یا کمک میکنند؟
    نوشته که کمک میکنه، شاید با سفارت هماهنگ کنن، ولی سفارت حتما از شما B1 میخواد، B2 ولی اجباری نیست!
    نمیدونم سنتون چقدره! ولی اگه زید 21 22 هستید و پذیرش بچلر و در واقع کالج میخواید؛ حتما نباید موسسه پولی یا خصوصی باشه، کالج های دانشگاه های رایگان هم بهتون پذیرش میدن و با توجه به سن مثلا 20 سال سفارت هم ویزا میده!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    نوشته که کمک میکنه، شاید با سفارت هماهنگ کنن، ولی سفارت حتما از شما B1 میخواد، B2 ولی اجباری نیست!
    نمیدونم سنتون چقدره! ولی اگه زید 21 22 هستید و پذیرش بچلر و در واقع کالج میخواید؛ حتما نباید موسسه پولی یا خصوصی باشه، کالج های دانشگاه های رایگان هم بهتون پذیرش میدن و با توجه به سن مثلا 20 سال سفارت هم ویزا میده!
    الان دارم با مسئول دفتر پذیرششون اسکایپ چت میکنم
    ازش پرسیدم میگه ما با سفارت نامه نگاری خاص داریم و دانشجویان ما قطعا ویزا میگیرند. حالا نمیدونم تبلیغاته یا درسته؟ میگه چون ما اصلا میخوایم تازه شما رو مهیا کنیم واسه زبان و دانشگاه سفارت دیگه کاری به زبان شما نداره و قراره ما آموزشتون بدیم.
    آره میدونم اما من چون رشتم برای پزشکی هست و اینا 50 سیت مخصوص خودشون با دانشگاههای طرف قراردادشون ظاهرا دارند مجبورم برم اینجا. من برای mbbs قصد دارم اپلای کنم که همون پزشکی هست در واقع. 6 ساله هست دورش و 5 سال میشه دوره یک سال هم انترنی.
    این جوابشونه به من
    we provide letter which states that students are coming for Language then there is not problme
    نکته مجهولش اینجاست که اول میگن ویزا قطعیه و فلان بعد در بند آخر این مسیج زیر میگه
    Preparatory course fee is 9500 Euros for 18 monhts. It would be in three installments. First installment of 1000€ has to be paid after offer letter from us. Then we will apply for Univeristy acceptance letter,. After you will apply for visa. After getting visa you have to transfer 5500€. Last installment of 3000€ is to be paid after ten months after arrival..If in case visa is refused 1000€ is refundable except 255€ which is application fee.

وقتی میگن نامه میزنیم و قطیه دیگه ایف نباید داشته باشه (: ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alipersian87 نمایش پست ها
    اگر توی نامه پذیرش اینو بیان کرده 100% سفارت نمره 6.5 را از شما میخواد. شما باید یه نامه از دانشگاه بگیرید که بگه نمره 6 مورد تاییدشون هست و نیازی به نمره 6.5 نیست وگرنه اگر با این نامه پذیرش برید مصاحبه سفارت برای شما کسر مدرک میزنه تا نمره 6.5 را براشون ببرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    الان دارم با مسئول دفتر پذیرششون اسکایپ چت میکنم
    ازش پرسیدم میگه ما با سفارت نامه نگاری خاص داریم و دانشجویان ما قطعا ویزا میگیرند. حالا نمیدونم تبلیغاته یا درسته؟ میگه چون ما اصلا میخوایم تازه شما رو مهیا کنیم واسه زبان و دانشگاه سفارت دیگه کاری به زبان شما نداره و قراره ما آموزشتون بدیم.
    الان شرایط این کاربر "sorena" شبیه شما هست اما سفارت ازش مدرک B1 خواسته پست های قبلی رو نگاه کنید. احتمالا اون دانشگاه شرایط سفارت آلمان توی ایران را نمیدونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)