صفحه 2 از 55 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 545

موضوع: مدرک زبان

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedfard نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدرک زبان آلمانیم مال 2 سال پیش هست(ZD)...امروز رفته بودم سفارت برای تایید مدارک. یه خانومی رو دیدم که میگفت 3 هفته پیش رفته برای مصاحبه و حالا بهش زنگ زدن و گفتن که خانم کنسول میگه یه مدرک زبان جدیدتر بیار.
    من خودم درسته توی این مدت کلاس نرفتم ولی سعی کردم خودمو آپدیت نگه دارم.من تا چند روز دیگه میرم برای مصاحبه و امیدوارم این اتفاق برای من نیوفته.
    البته این خانوم میگفت توی پذیرشش نوشته که باید بره اونجا و بعد یه دوره زبان امتحان DSH بده اما توی پذیرش من تک تک مراحل دوره های زبانی که اونجا باید بگذرونم رو نوشته.
    اگه کسی اطلاعاتی داره بگه، شاید منم ازین نگرانی درومدم.
    امروز با آقای مالکی صحبت کردم و این قضیه رو ازشون پرسیدم. ایشونم گفتن که پنجاه پنجاه هست.گفتن که بعضی وقتها کنسول قبول نمیکنه و مدرک جدید میخواد و بعضی وقتها هم همونو قبول میکنه.ایشون گفتن که اگه مشکلی پیش بیاد، باهاتون تماس میگیریم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

سلام دوستان
    من پذیرش دانشگاه رو قبل از گذشتن وقت Ielts گرفتم ولی الان که مقت مصاحبه دارم تاریخ انتقضای مدرکم که 2 سال هست گذشته (3 ماه) آیا تو سفارت مشکل پیش میاد؟ بخاطر وضع موجود ایران و نهوه ثبت نام و هزینه بالا می خوام برم و آلمان دوباره امتحان بدم. آیا اینطوری بگم قبول می کنند؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

من تافل 73 دادم به سفارت. تو نامه پذیرشم هم ننوشته مدرک زبان میخاییم. ایا گیر میدن به نمرم

نقل قول نوشته اصلی توسط alimolajan نمایش پست ها
    من تافل 73 دادم به سفارت. تو نامه پذیرشم هم ننوشته مدرک زبان میخاییم. ایا گیر میدن به نمرم
    !If it is not mentioned in your University's requirements as a limitation, don't worry

اگه اصل مدرک تافل تا روز مصاحبه بدستمون نرسه آیا میشه از پروفایل پرینت بگیریم؟( البته تو دعوتنامه استاد نوشته که سطح زبان من از نظر ایشون خوبه)

Junior Member shadanshadan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    condensed matter physics, Iran University of Science and Technology

بله... من از پروفایلم پرینت گرفتم
    When you face a problem, try to find a solution ... not the reasons

همونطور که می دونید, برای روز مصاحبه 2 سری باید مدرک رو ردیف کنیم. از جمله این مدارک,مدرک زبانه.
    من اصل مدرک ZD و یه سری کپی تایید شده دارم. و یه سری کپی ساده و تایید نشده! (یعنی: یک اصل,یک کپی تایید شده سفارت,یک کپی ساده)

این نقص پرونده میشه؟

Junior Member sanam_feizi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی یرق- کمنیتز

سلام
    من از دانشگاه کمنیتز برای مقطع دکتری برق-الکترونیک پذیرش با بورس کامل گرفتم، مسئله ای که الان با اون مواجهم اینه که من برای گرفتن پذیرش هیچ مدرک زبانی ارائه ندادم. درنامه پذیرش هم شرطی برای نمره زبان آورده نشده. الان که امتحان آیلتس دادم نمره کلم 5.5 شده(فرصتم برای آماده شدن کم بود) البته آزمون msrt هم دادم که 61 شدم. فکر می کنید سفارت برای دادن ویزا سر نمره زبانم سخت گیری می کنه؟ من 29 اسفند وقت سفارت دارم، خیلی استرس دارم. ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در اختیارم بذاره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sanam_feizi نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه کمنیتز برای مقطع دکتری برق-الکترونیک پذیرش با بورس کامل گرفتم، مسئله ای که الان با اون مواجهم اینه که من برای گرفتن پذیرش هیچ مدرک زبانی ارائه ندادم. درنامه پذیرش هم شرطی برای نمره زبان آورده نشده. الان که امتحان آیلتس دادم نمره کلم 5.5 شده(فرصتم برای آماده شدن کم بود) البته آزمون msrt هم دادم که 61 شدم. فکر می کنید سفارت برای دادن ویزا سر نمره زبانم سخت گیری می کنه؟ من 29 اسفند وقت سفارت دارم، خیلی استرس دارم. ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در اختیارم بذاره.
    من هم مشکل شما رو دارم . من مدرک fce کمبریج رو دارم که البته سطح B1 اتحاردیه اروپا رو تونستم بگیرم . آیا برای سفارت قابل قبوله؟ ضمنا تو دعوتنامه استادم نوشته که سطح زبان من با توجه به تبادلات ایمیل بین من و ایشون برای کار دکتری کافیه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك

دوستان عزیز سلام من از University of Erlangen-Nurembergبرای دوره دکترای مکانیک پذیرش دارم من نمره تافل 557 دارم دانشگاه هم ازم نمره زبان واسه پذیرش نخواست حالا سفارت برای نمره زبان (تافل) نمره خاصی مشخص کرده و برای گرفتن ویزا به مدرک زبان آلمانی حتما نیاز هست؟ در صورتیکه دوره دکترا انگلیسی باشه آیا نیازه که در نامه پذیرشم ذکر بشه که دوره دکترای من بصورت انگلیسی هست و نمره تافل من مورد قبول استاد و دانشگاه هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)