صفحه 22 از 55 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 545

موضوع: مدرک زبان

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط emaghdam نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال: من 2 هفته پیش تافل دادم و اصن نمیدونم ریپورت کاغذیش کی میرسه دستم! 2 هفته دیگه مصاحبه دارم به نظرتون نتیجه آن لاین که پرینت گرفتم کافیه؟ منظورم اینه که خودش کپیه! اصل نداره که!
    ان شالله که تا اون موقع میاد ولی اگه نیومد همون رو (2-3 نسخه کپی) با خودتون ببرین برای مصاحبه و به آفیسر توضیح بدین. اونها اون مدرک رو از شما موقتا قبول می کنن و به احتمال زیاد، پرونده شما بررسی می شه و وقتی ویزاتون اومد باید اصل مدرک تافل بعلاوه کپی ها از اون نسخه رو ببرین تا ویزاتون رو بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    ان شالله که تا اون موقع میاد ولی اگه نیومد همون رو (2-3 نسخه کپی) با خودتون ببرین برای مصاحبه و به آفیسر توضیح بدین. اونها اون مدرک رو از شما موقتا قبول می کنن و به احتمال زیاد، پرونده شما بررسی می شه و وقتی ویزاتون اومد باید اصل مدرک تافل بعلاوه کپی ها از اون نسخه رو ببرین تا ویزاتون رو بدن.
    مرسی از پاسختون الان زنگ زدم موسسه امیر بهادر که اونجا امتحان داده بودم گفت 2 ماه زودتر نمیرسه دستت تازه اگه برسه!!!!گفت خیلی جاها همون پرینت رو قبول میکنن. به هرحال چاره ای نیست باید همون پرینتو برد تا ببینیم چی میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط emaghdam نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون الان زنگ زدم موسسه امیر بهادر که اونجا امتحان داده بودم گفت 2 ماه زودتر نمیرسه دستت تازه اگه برسه!!!!گفت خیلی جاها همون پرینت رو قبول میکنن. به هرحال چاره ای نیست باید همون پرینتو برد تا ببینیم چی میشه
    ریپورت کاغذی نمره تافل من 4 هفته ای رسید. مگه از مریخ قراره بیاد که دو ماه طول میکشه! نگران نباشید تا اون موقع احتمالا به دستتون برسه اگرم نرسید که از همون سایت ets نمرتون رو پرینت بگیرید ببرید. احتمال زیاد قبول میکنن که بعدا ریپورت کاغذی رو به دستشون برسونید.

سلام. من چند روز پیش نوشته بودم که رشتم انگلیسی بود و اداره مهاجرت ازم مدرک A1 خواسته.

خواستم بگم بعد از اینکه بهشون ایمیل زدم و توضیح دادم هیچ جوابی بهم ندادن اما ویزام پریروز حاضر شد و اسمم توی سایت بود. نیازی هم به مدرک زبان نیست برای گرفتنش.

گفتم بدونید که باعث استرستون نشده باشم.

Junior Member

دوستان من چند شبه از فكر خواب ندارم، اگه كسى ميتونه من رو هم كمك كنه :دى
    من واسه winter 15/16 پذيرش دارم و در كلاس آمادگي آزمون DSH توى خود دانشگاه ثبت نام شدم. پيش نيازه اين كلاس هم B2 هست.من الان B1 دارم و قطعا واسه زمانى كه ميرم سفارت نمى تونم B2 داشته باشم.
    ١. من با اين شرايط برم سفارت يا به جاى كلاس DSH براى كلاس هاي B2 ثبت نام كنم؟
    ٢. با شرايط فعلى، بين شروع كلاس ها و آزمون DSH هشت ماه فاصله است، آيا سفارت از اين موضوع ايراد مي گيره؟
    از صميم قلب از دوستانى كه ميان اينجا و به بقيه كمك مى كنن ممنونم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin212121 نمایش پست ها
    دوستان من چند شبه از فكر خواب ندارم، اگه كسى ميتونه من رو هم كمك كنه :دى
    من واسه winter 15/16 پذيرش دارم و در كلاس آمادگي آزمون DSH توى خود دانشگاه ثبت نام شدم. پيش نيازه اين كلاس هم B2 هست.من الان B1 دارم و قطعا واسه زمانى كه ميرم سفارت نمى تونم B2 داشته باشم.
    ١. من با اين شرايط برم سفارت يا به جاى كلاس DSH براى كلاس هاي B2 ثبت نام كنم؟
    ٢. با شرايط فعلى، بين شروع كلاس ها و آزمون DSH هشت ماه فاصله است، آيا سفارت از اين موضوع ايراد مي گيره؟
    از صميم قلب از دوستانى كه ميان اينجا و به بقيه كمك مى كنن ممنونم
    پذيرشتون چيه؟ bedingte Zulassung ؟
    اگه bedingte هست،، نيازي نيست به سفارت ثبت نام كلاس زبان رو نشون بديد! هست؟
    شايد با امتحان تعيين سطح لول شما مشخص بشه و نيازي به دادن امتحان B2 نباشه! بايد ازشون بپرسيد!
    مدا زمان كلاس زبان هم نرماله! سفارت كاري به اين مسعله نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    پذيرشتون چيه؟ bedingte Zulassung ؟
    اگه bedingte هست،، نيازي نيست به سفارت ثبت نام كلاس زبان رو نشون بديد! هست؟
    شايد با امتحان تعيين سطح لول شما مشخص بشه و نيازي به دادن امتحان B2 نباشه! بايد ازشون بپرسيد!
    مدا زمان كلاس زبان هم نرماله! سفارت كاري به اين مسعله نداره
    نه متاسفانه Bestätigung هست
    دانشگاه گفت گواهي پايان دوره ي ب٢ حتي از يه كلاس زبان معمولى ايران كفايت ميده،كه خب تا اون موقع تهيه اش مي كنم. اما مي ترسم روز مصاحبه سفارت ازم بخواد
    نه مدت زمان كلاس يك ماه هست، اما بعد از امتحان DSH، در صورت قبولى، ٨ ماه تا شروع كلاس ها فاصله ي زماني هست.اينجوري هم مشكلي نداره؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin212121 نمایش پست ها
    نه متاسفانه Bestätigung هست
    دانشگاه گفت گواهي پايان دوره ي ب٢ حتي از يه كلاس زبان معمولى ايران كفايت ميده،كه خب تا اون موقع تهيه اش مي كنم. اما مي ترسم روز مصاحبه سفارت ازم بخواد
    نه مدت زمان كلاس يك ماه هست، اما بعد از امتحان DSH، در صورت قبولى، ٨ ماه تا شروع كلاس ها فاصله ي زماني هست.اينجوري هم مشكلي نداره؟
    كدوم دانشگاه؟ يعني تاييد ثبت نام كلاس زبان هست؟ اسم رشته تون و مقطع تحصيلي روش نوشته؟ پذيرش به رشته تون هست، يا بايد بعدا پذيرش بگيريد؟
    اگر فقط تاييد ثبت نام كلاس زبانه، و پذيرش نيست! يعني پذيرش دانشجويي نيست! و سفارت ويزاي دانشجويي به تاييد كلاس زبان نميده، احتمال ريجكتش هست!
    ولي بازم بايد ديد چي نوشته دقيقا توي نامه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    كدوم دانشگاه؟ يعني تاييد ثبت نام كلاس زبان هست؟ اسم رشته تون و مقطع تحصيلي روش نوشته؟ پذيرش به رشته تون هست، يا بايد بعدا پذيرش بگيريد؟
    اگر فقط تاييد ثبت نام كلاس زبانه، و پذيرش نيست! يعني پذيرش دانشجويي نيست! و سفارت ويزاي دانشجويي به تاييد كلاس زبان نميده، احتمال ريجكتش هست!
    ولي بازم بايد ديد چي نوشته دقيقا توي نامه
    از براونشويگ هست.
    نه نه پذيرش داده شده و براي رشته ي خودم هست و تو نامه هم ذكر شده، يعني توى چارت زماني داخل نامه اينجور اومده كه: ماه ١ شروع كلاس زبان ماه ٢ امتحان DSH و ماه ١٠ ثبت نام دانشگاه.

Junior Member

من مى تونم الان كلاس ب٢ رو براي همون ماه ١ ثبت نام كنم، و ماه ٦ امتحان DSH بدم، و ثبت نام هم همون ماه ١٠ اما نمى دونم كدوم حالت براى ويزا گرفتن مطمئن تر هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)