صفحه 3 از 55 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 545

موضوع: مدرک زبان

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط kheirollahi83 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام من از University of Erlangen-Nurembergبرای دوره دکترای مکانیک پذیرش دارم من نمره تافل 557 دارم دانشگاه هم ازم نمره زبان واسه پذیرش نخواست حالا سفارت برای نمره زبان (تافل) نمره خاصی مشخص کرده و برای گرفتن ویزا به مدرک زبان آلمانی حتما نیاز هست؟ در صورتیکه دوره دکترا انگلیسی باشه آیا نیازه که در نامه پذیرشم ذکر بشه که دوره دکترای من بصورت انگلیسی هست و نمره تافل من مورد قبول استاد و دانشگاه هست؟
    اگه دوره انگلیسی هست، نیازی به زبان آلمانی نیست.
    اگه دانشگاه زبان شما رو اکی داده، سفارت گیر نمی ده.
    محض محکم کاری از استاد بخواین یه نامه بده که نشون بده زبان شما اکی ه.

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    اگه دوره انگلیسی هست، نیازی به زبان آلمانی نیست.
    اگه دانشگاه زبان شما رو اکی داده، سفارت گیر نمی ده.
    محض محکم کاری از استاد بخواین یه نامه بده که نشون بده زبان شما اکی ه.
    من تو دعوتنامه ام استاد نوشته با توجه به تبدلات ایمیلی که با من داشته سطح زبان من برای دکتری کافیه. آیا باز باید مدرک زبان برای سفارت ارائه بدم؟ من یه مدرک FCE سطح B1 (معادل 5 آیلتس) رو دارم. به نظر شما چکار کنم؟

Junior Member hamech آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KIT

با سلام.دوستان میخواستم بدونم آلمان تافل میخواد یا آیلتس؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hamech نمایش پست ها
    با سلام.دوستان میخواستم بدونم آلمان تافل میخواد یا آیلتس؟
    از دانشگاهتون بپرسین. هر دو رو قبول دارن ولی اینکه چند آیلتس رو معادل چند تافل بدونن توی دانشگاها متفاوته

Junior Member hamech آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KIT

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    از دانشگاهتون بپرسین. هر دو رو قبول دارن ولی اینکه چند آیلتس رو معادل چند تافل بدونن توی دانشگاها متفاوته
    ممنون اسپشیال عزیز از اینکه وقت میذارید و راهنمایی میکنید.به نظر شما من اگه مدرک ب1 یا ب2داشته باشم به من پذیرش مشروط میدن؟این پذیرش مشروط چیه اصلا؟یعنی قبل ازثبت نام بایدDSHبدم قبول شم بعد شروع کنم تحصیل؟یا اینکه در کنار تحصیلم باید آلمانی بخونم وبعد از یه ضرب العجلی(مثلا بعد1سال) DSHبگیرم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hamech نمایش پست ها
    ممنون اسپشیال عزیز از اینکه وقت میذارید و راهنمایی میکنید.به نظر شما من اگه مدرک ب1 یا ب2داشته باشم به من پذیرش مشروط میدن؟این پذیرش مشروط چیه اصلا؟یعنی قبل ازثبت نام بایدDSHبدم قبول شم بعد شروع کنم تحصیل؟یا اینکه در کنار تحصیلم باید آلمانی بخونم وبعد از یه ضرب العجلی(مثلا بعد1سال) DSHبگیرم؟
    اول اینکه پذیرش مشروط دادن یا ندادن دقیقا بستگی به دانشکده اتون داره. نمیشه کلی گفت. بعضی جاها میدن، بعضی جاها نمی دن.
    دوم اینکه نحوه ی پذیرش مشروط هم بستگی به دانشکده اتون داره. بعضی ها میگن مثلا باید تا پایان ترم اول به ما فلان مدرک رو تحویل بدی، بعضی ها میگن باید تا زمان ثبت نام تحویل بدی. و اینکه چه مدرکی میخوان هم کاملا بستگی به دانشکده داره.
    در یک کلام باید حتما دقیقا از دانشکده تون سوال کنین. در مورد اینکه با چه مدرکی، مثلا ب 1 یا ب 2، پذیرش مشروط میدن اطلاعی ندارم و بازم بستگی به دانشکده تون داره. مثلا بعضی جاها که رشته شون انگلیسی-آلمانی هست میگن شما تا پایان سال اول یا شاید ترم اول ب1 رو به ما بدین قبوله، حالا من نمی دونم شما برای رشته ی انگلیسی- آلمانی میخواین اقدام کنین یا کلا آلمانیه. خودتون باید با دانشکده تون هماهنگ کنین.

Member juliiii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental Management at Christian-Albrechts-Universität zu Kiel

سلام دوستان،
    من نگرانم ریپورت کاغذی نمره ی تافلم تا روز مصاحبه نرسه دستم، سفارت پرینت پروفایل رو قبول میکنه؟ صفحه ی قبل یکی از دوستان گفته بودن میشه، اما خب نگرانم برای همین پرسیدم

Junior Member

سلام من میخوام برای ارشد اقدام کنم.و شنیدم مدرک زبان چه آلمانی و انگلیسی فقط به سطح دانشگاه ورشته بستگی دارد و سفارت هیچ مشکلی نباید در دادن ویزا دانشجویی داشته باشه آیا این درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط espeg نمایش پست ها
    سلام من میخوام برای ارشد اقدام کنم.و شنیدم مدرک زبان چه آلمانی و انگلیسی فقط به سطح دانشگاه ورشته بستگی دارد و سفارت هیچ مشکلی نباید در دادن ویزا دانشجویی داشته باشه آیا این درسته؟
    نه درست نیست...سفارت هم برای خودش حداقلهایی رو داره : مثلا مدرک المانی زیره 400 ساعت رو قبول نمیکنه و یا مدرک ایلتس یا تافل ضعیف رو قبول نداره.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط espeg نمایش پست ها
    منظورتونو از سطح دانشگاه و رشته متوجه نمی شم ولی تا جایی که من میدونم مدرک زبان بستگی به مدرک زبانی داره که دانشگاه خواسته. سفارت همون چیزی رو میخواد که دانشگاه میخواد و نه بیشتر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)