صفحه 4 از 55 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 545

موضوع: مدرک زبان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    منظورتونو از سطح دانشگاه و رشته متوجه نمی شم ولی تا جایی که من میدونم مدرک زبان بستگی به مدرک زبانی داره که دانشگاه خواسته. سفارت همون چیزی رو میخواد که دانشگاه میخواد و نه بیشتر.
    آقا میدونم این سوال ده ها بار پرسیده شده ولی یه موسسه پذیرش به من گیر داده که وقت سفارت رو بعد از مدرک a2 آلمانی میگیره در حالی که من برا ارشد یه رشته کاملا انگلیسی میرم حالا سوال اینه که مدرک آلمانی نیاز هست یا همون تافل که پیشنیازه دانشگاهه بسه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط memegh نمایش پست ها
    آقا میدونم این سوال ده ها بار پرسیده شده ولی یه موسسه پذیرش به من گیر داده که وقت سفارت رو بعد از مدرک a2 آلمانی میگیره در حالی که من برا ارشد یه رشته کاملا انگلیسی میرم حالا سوال اینه که مدرک آلمانی نیاز هست یا همون تافل که پیشنیازه دانشگاهه بسه؟
    من نمی دونم شما چرا از طریق موسسه میخواین اقدام کنین. خب شما اگه پذیرشتون رو گرفتین، برین وقت سفارتتون رو بگیرین. هیچ نیازی هم به مدرک آلمانی ندارین. اگه رشته اتون انگلیسیه، همون نمره ای که دانشگاه خواسته (مثلا 6.5 آیلتس) رو باید به سفارت نشون بدین و بیشتر از اون هیچی لازم نیست.

Junior Member

سلام دوستان .. من با مدرک B1 غیر از گوته از یکی از کالج های آلمان پذیرش گرفتم .. میخواستم ببینم با همین مدرک میتونم واسه درخواست ویزا اقدام کنم ؟؟

Junior Member

سلام دوستان من برای مستر رشته انگلیسی زبان پذیرش گرفتم.و می خوام تا زمان شروع کلاسام زبان المانی رو کمی بخونم. موسسه ای که رجوع کردم بهم گفتن که سفارت المان از 2 ماه گذشته داشتن مدرک زبان المانی رو تا سطح ب1 واسه همه اجباری کرده حتی اونا که انگلیسی پذیرش دارن ! می خواستم بدونم این درسته؟کسی تجربه ایی داره؟! خیلی نگرانم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haniieh نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای مستر رشته انگلیسی زبان پذیرش گرفتم.و می خوام تا زمان شروع کلاسام زبان المانی رو کمی بخونم. موسسه ای که رجوع کردم بهم گفتن که سفارت المان از 2 ماه گذشته داشتن مدرک زبان المانی رو تا سطح ب1 واسه همه اجباری کرده حتی اونا که انگلیسی پذیرش دارن ! می خواستم بدونم این درسته؟کسی تجربه ایی داره؟! خیلی نگرانم...
    احتمالا حرف الکی زدند دوستان باز هم راهنمایی کنند!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    من نمی دونم شما چرا از طریق موسسه میخواین اقدام کنین. خب شما اگه پذیرشتون رو گرفتین، برین وقت سفارتتون رو بگیرین. هیچ نیازی هم به مدرک آلمانی ندارین. اگه رشته اتون انگلیسیه، همون نمره ای که دانشگاه خواسته (مثلا 6.5 آیلتس) رو باید به سفارت نشون بدین و بیشتر از اون هیچی لازم نیست.
    especial جان میشه بگی 2 نسخه کپی تایید نشده مدرک IELTS واسه سفارت کافیه یا نه؟(چون خودشون اصلا مدرک IELTS رو تایید نمی کنن) اصل رو فقط باید بهشون نشون بدیم دیگه درسته؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط imin نمایش پست ها
    especial جان میشه بگی 2 نسخه کپی تایید نشده مدرک IELTS واسه سفارت کافیه یا نه؟(چون خودشون اصلا مدرک IELTS رو تایید نمی کنن) اصل رو فقط باید بهشون نشون بدیم دیگه درسته؟
    راستش من اصلا دقیق یادم نیست ولی فقط یادمه که همین طور که میگین آیلتسو اصلا تایید نمی کنه سفارت و اصلش رو هم فقط نگاه می کنه و پس میده، فکر میکنم همینی که میگین درسته، یعنی دو تا کپی تایید نشده کافیه.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دکتری پذیرش با بورس کامل گرفتم . مدرک زبان ازم نخواستن . ولی من تافل نمره ی 70 دارم ( خیلی بده بخاطر اینه که اصلا آماده نبودم) . سوالم اینه : ممکنه سفارت ایراد بگیره ؟
    خواهش میکنم راهنماییم کنید چون خیلی استرس دارم !
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HRoya نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دکتری پذیرش با بورس کامل گرفتم . مدرک زبان ازم نخواستن . ولی من تافل نمره ی 70 دارم ( خیلی بده بخاطر اینه که اصلا آماده نبودم) . سوالم اینه : ممکنه سفارت ایراد بگیره ؟
    خواهش میکنم راهنماییم کنید چون خیلی استرس دارم !
    ممنون
    مهم نيست.نكران نباشيد

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان B2

با سلام،
    من از دانشگاه هانوفر پذیرش PhD فول فاند دارم.
    استادی که به من پذیرش داده گفته که نه مدرک زبان انگلیسی می خواد ازم نه آلمانی.
    حالا سوال اینجاست که آیا سفارت برای اینکه به من ویزا بده از من مدرک زبان می خواد؟ یا همین که دانشگاه گفته لازم نیست کفایت می کنه؟

با تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)