صفحه 47 از 55 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 545

موضوع: مدرک زبان

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط kingzegon نمایش پست ها
    دوستان سلام
    میخواستم بدونم مدارک زبان موسسه آموزش زبان آلمانی ( گوته ) برای ارائه به سفارت هم باید قبلش به تایید سفارت برسه ؟

برای پذیرش گرفتن و ارائه به دانشگاه و uni assist و اینها میدونم باید تایید شده باشه، اما برای روز مصاحبه سفارت چی ؟
    چون من پذیرشم رو گرفتم، ولی برای روز مصاحبه سفارت که میخوام اینها رو ببرم به تایید سفارت نرسیدن
    مدرک زبان که دیگه نیازی به تایید نداره . برای پذیرش گرفتن و ... چون شما از مدرک زبان کپی میگیرید باید کپی هاش تایید بشه ولی خودش رو که برا روزه ترمین میبرید نیازی به تایید نداره . البته این رو من تو صف تایید مدارک از مامور در سفارت بخش تایید مدارک شنیدم که نیازی به تایید نداره ( یک نفر سوال کرد و طرف جوابشو اینجوری داد ) .خودم هنو به اون مرحله ها نرسیدم .

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

دوستان کسی اطلاع داره که برای پذیرش گرفتن از چه دانشگاه هایی نیازی نیست که با مدارک اولیه که میفرستیم مدرک زبان هم بفرستیم ؟ منظورم مثل مثلا کلاستهال هست که اولش حتما نیازی نیست که مدرک زبان b1 داشته باشی و بفرستی که پذیرش بگیری و فرصت داره آدم تا روز مصاحبه سفارت مدرک زبانشو جور کنه .
    کسی از دوستان میتونه چند تا یونی دیگه معرفی کنه ؟ چند تا هستند مثل کلاستهال - بوخوم و ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0ozar نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره که برای پذیرش گرفتن از چه دانشگاه هایی نیازی نیست که با مدارک اولیه که میفرستیم مدرک زبان هم بفرستیم ؟ منظورم مثل مثلا کلاستهال هست که اولش حتما نیازی نیست که مدرک زبان b1 داشته باشی و بفرستی که پذیرش بگیری و فرصت داره آدم تا روز مصاحبه سفارت مدرک زبانشو جور کنه .
    کسی از دوستان میتونه چند تا یونی دیگه معرفی کنه ؟ چند تا هستند مثل کلاستهال - بوخوم و ؟
    سلام.
    دانشگاه برمن هم حداقل در خصوص رشته های انگلیسی زبان همین طور هست. تا شروع کلاس ها وقت داری که مدرک زبان را ارائه بدی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم های انرژی

سلام به همگی

من تو یه شرایطی قرار گرفته م که نمی دونم واقعا چیکار باید کنم! در حال حاضر دارم سطح B2-2 رو تموم می کنم. من پذیرش زبان برای دانشگاه کوتبوس میخوام اقدام کنم، مدرک B1 نیاز داره که پذیرشو با مدرک کلاس B1 زبان هم می تونم بگیرم. ولی برای سفارت باید یه امتحان زبان بدم (حدود چهار ماه آینده) که میخوام امتحان B2 یا TestDafبدم.
    منتها اینجا مشکلی وجود داره.
    دانشگاه به من گفته اگر بگی سطحت بالاتر از B1 هست بهت پذیرش زبان نمیدیم. چون overqualified میشم.
    حالا اگه با مدرک B2 برم سفارت ممکنه ایراد بگیرن؟
    من نمره لیسانسم پایینه و برای ارشد دوم میخوام اقدام کنم، البته نمره ارشدم خوبه. به همین خاطر میخوام مدرک زبان بالاتر به سفارت ارائه بدم یه موقع ریجکت نشم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Zanbagh13 نمایش پست ها
    سلام به همگی

من تو یه شرایطی قرار گرفته م که نمی دونم واقعا چیکار باید کنم! در حال حاضر دارم سطح B2-2 رو تموم می کنم. من پذیرش زبان برای دانشگاه کوتبوس میخوام اقدام کنم، مدرک B1 نیاز داره که پذیرشو با مدرک کلاس B1 زبان هم می تونم بگیرم. ولی برای سفارت باید یه امتحان زبان بدم (حدود چهار ماه آینده) که میخوام امتحان B2 یا TestDafبدم.
    منتها اینجا مشکلی وجود داره.
    دانشگاه به من گفته اگر بگی سطحت بالاتر از B1 هست بهت پذیرش زبان نمیدیم. چون overqualified میشم.
    حالا اگه با مدرک B2 برم سفارت ممکنه ایراد بگیرن؟
    من نمره لیسانسم پایینه و برای ارشد دوم میخوام اقدام کنم، البته نمره ارشدم خوبه. به همین خاطر میخوام مدرک زبان بالاتر به سفارت ارائه بدم یه موقع ریجکت نشم.
    سلام
    من نظر شخصیمو می گم، تجربه ای ندارم:
    بهتره همون مدرک ب1 رو بدین. چون شما دارین مثلا پذیرش زبان می گیرین که برین کلاس ب2 رو شرکت کنین، در حالی که مدرک ب2 دستتونه! خب این که خیلی غیرمنطقی تره و دلیل واضح تریه برای اینکه سفارت بخواد گیر بده. به نظر من انگیزه نامه تونو اگه قوی کنین، مشکلی نیست برای ارشد دوم. اما به نظرم مدرک ب 1 رو که دادین به سفارت، مدرک شرکت تو کلاس ب2 رو هم می تونین بدین و این طوری توجیه کنین که حدس زدم سطح آلمانی بچه هایی که تو آلمان دارن ب2 می خونن، از من بالاتر باشه (که نیست البته!)، واسه همین تصمیم گرفتم اینجا هم کلاس برم تا آماده تر باشم. این طوری هم خودتونو مشتاق نشون میدین، هم یه جوری عنوان نمی کنین که نکته ی منفی بشه براتون.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

دوستان سلام

من میخواستم بدونم که اگر برای ویزای دانشجویی از طریق کشور دیگه ای اقدام کنیم باز هم ارایه مدرک IELTS لازمه؟ (اگر آره) در صورتیکه 4 یا 5 ماه بعد از باطل شدنش باشه قبول می کنند؟

با تشکر

Junior Member

دوستان سلام
    من سوال داشتم من نتونستم 4ماژول ثبت نام کنم بعد روز امتحان schreiben ام افتاد روز امتحان speaking ielts
    این شد که اون 3 ماژول رو با میانگین 78 قبول شدم اما یه سری اتفافات افتاد که به زبان آلمانی برم uni
    با اینکه ielts دازم. 24ام وقت مصاحبم بود گفتن schreiben زو هم بیار بعد از اینکه جواب ویزا رو دادیم الان هم اولین schreiben میافته بعد از شروع کلاسام تو آلمان
    خیلی استرس دارم ممکنه بگین بوده کسی با شرایط من بعد بهش ویزا دادن schreiben رو هم نخواستن؟؟ممنونم جوابمو بدین

دوستان سلام

مدرک آیلس هم باید توسط سفارت تایید بشه ؟
    ویرایش توسط omid2015 : June 6th, 2016 در ساعت 12:30 PM دلیل: انتقال پست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa123456 نمایش پست ها
    دوستان سلام

مدرک آیلس هم باید توسط سفارت تایید بشه ؟
    سلام دوست عزیز. سفارت فقط مدارک ترجمه شده که مهر دادگستری داشته باشه رو تایید می‌کنه. مدارک دیگه از جمله آیلتس نیازی به تایید نداره.
    ویرایش توسط omid2015 : June 6th, 2016 در ساعت 12:32 PM دلیل: انتقال پست

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

سلام دوستان من مدرک آیلتسم 3-4 ماهه منقضی شده، حین اپلای کردن من با همین مدرک اقدام کردم و پذیرش هم گرفتم. حالا برای سفارت این مشکلی ایجاد میکنه اگر منقضی شده باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)