صفحه 5 از 55 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 545

موضوع: مدرک زبان

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

حالا سوال اینجاست که اگه اصلا مدرک زبان نداشته باشی، دانشگاه انگلیسی باشه و استاد تو نامه نوشته باشه که سطح زبانت خوبه و واسشون کافیه. آیا سفارت گیر میده؟

به عبارت دیگه با اینکه استاد اوکی رو داده، اگه اصلا مدرک نداشته باشی ممکنه کارت راه بیوفته؟

من پذیرش فول فاند دارم. استاد مصاحبه کرد با اسکایپ اوکی داد. اما مدرک زبانم واسه مصاحیه آماده نمیشه. بعد از زمان مصاحبه امتحان TOEFL دارم.

با تشکر.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان B2

نقل قول نوشته اصلی توسط allahyar_apply نمایش پست ها
    با سلام،
    من از دانشگاه هانوفر پذیرش PhD فول فاند دارم.
    استادی که به من پذیرش داده گفته که نه مدرک زبان انگلیسی می خواد ازم نه آلمانی.
    حالا سوال اینجاست که آیا سفارت برای اینکه به من ویزا بده از من مدرک زبان می خواد؟ یا همین که دانشگاه گفته لازم نیست کفایت می کنه؟

با تشکر.

یه نامه ی رسمی از استادتون بگیرین که گفته مدرک زبان نمی خواین، فکر میکنم مشکلی نباشه.
    در صورتی که لازم بدونن چهار کلام باهاتون انگلیسی صحبت می کنن که مطمئن بشن. ولی آلمان رو قطعا نمی خوان.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط allahyar_apply نمایش پست ها
    حالا سوال اینجاست که اگه اصلا مدرک زبان نداشته باشی، دانشگاه انگلیسی باشه و استاد تو نامه نوشته باشه که سطح زبانت خوبه و واسشون کافیه. آیا سفارت گیر میده؟

به عبارت دیگه با اینکه استاد اوکی رو داده، اگه اصلا مدرک نداشته باشی ممکنه کارت راه بیوفته؟

من پذیرش فول فاند دارم. استاد مصاحبه کرد با اسکایپ اوکی داد. اما مدرک زبانم واسه مصاحیه آماده نمیشه. بعد از زمان مصاحبه امتحان TOEFL دارم.

با تشکر.
    سفارت گیر نمی ده. فقط حتما یه نامه ی رسمی از استاد بگیرین که گفته زبانتون خوبه.
    ضمنا موقع مصاحبه بهشون بگین که فلان تاریخ امتحان تافل دارین.

Member afshinG آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کشتی سازی امیر کبیر

سلام دوستان من از چند نفر شنیدم که می گفتن برای گرفتن ویزا از آلمان حتما باید مدرک آلمانی داشته باشی و اصلا ربطی نداره که دانشگاهت انگلیسی زبانه... راسته؟؟؟ اینجوری که خیلی داغووونه....
    فرسایشـــــــــــــــــی ترین قسمت خارج رفتن، انتــــــــــــــظار برای صدور ویزاست، خــــیـــــــــــــــــــ ـــــلی صــــــــــبر و اســــــــــــتــــــــقا مت می خواد.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinG نمایش پست ها
    سلام دوستان من از چند نفر شنیدم که می گفتن برای گرفتن ویزا از آلمان حتما باید مدرک آلمانی داشته باشی و اصلا ربطی نداره که دانشگاهت انگلیسی زبانه... راسته؟؟؟ اینجوری که خیلی داغووونه....
    خیر. واقعیت نداره.

Junior Member

سلام
    من میخوام از دانشگاه پذیرش زبان بگیرم، خود دانشگاه کارنامه های گوته رو قبول کرده که بعد برم اونجا تعیین سطح بدم
    میخوام بدونم برای ویزا حتما باید مدرک ZD داشته باشم یا سفارت کارنامه های گوته رو قبول می کنه؟ الان سطح B2.1 هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rahgozar1 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام از دانشگاه پذیرش زبان بگیرم، خود دانشگاه کارنامه های گوته رو قبول کرده که بعد برم اونجا تعیین سطح بدم
    میخوام بدونم برای ویزا حتما باید مدرک ZD داشته باشم یا سفارت کارنامه های گوته رو قبول می کنه؟ الان سطح B2.1 هستم
    سلام،دوستانی بودن که با همین کارنامه ویزا گرفتن اما برای اطمینان به خانم هاشمی یه ایمیل بزنید و ازشون بپرسید

بله باید حداقل امتحان a1 داده باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tara6 نمایش پست ها
    بله باید حداقل امتحان a1 داده باشین
    اگه در مورد رشته های انگلیسی زبان میگید چنین قانونی وجود نداره!!!حداقل چند هزار بار گفته شده.در مورد آلمانی زبان هم حداقل a2

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دوستان من امسال می خوام برای آلمان اپلای کنم البته دوره مستر به زبان انگلیسی. من آیلتسم می 2014 باطل میشه و هر چه هم میگردم اکثر دوره های مستر انگلیسی برای ترم زمستان ارائه میشه در نتیجه من اگر امسال اپلای کنم مثلاً دسامبر 2013 و حتی پذیرشم هم زود بیاد برای وقت سفارت این آیلتس باطل میشه (البته ZD دارم) حالا سفارت به این مسئله گیر میده؟ یا فقط اوکی دانشگاه مهمه برای زبان؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)