صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: دانشگاه غیر حضوری در آمریکا

پیش فرض پاسخ : دانشگاه غیر حضوری در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    http://grad.saorg.ir/Credential-Eval...A7%D8%B4%D8%AF

بند 3.2 قسمت ب تصریح دارد که مدارک دوره های غیرحضوری در هیچ مقطع و از هیچ دانشگاهی قابل ارزشیابی نیست.
    میشه بفرماییدارزش این مدارک تو خود آمریکا چه قدر هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط marias نمایش پست ها
    میشه بفرماییدارزش این مدارک تو خود آمریکا چه قدر هست؟
    بعضی از دانشگاههای معتبر مدارک غیرحضوری را برای ادامه تحصیل مقاطع بالاتر قبول نمیکنند. برای مواردی مثل عضویت انجمنهای حرفه ای احتمالا باید قابل قبول باشد ولی برای کار بهر حال همیشه مهارت شما مهمتر از مدرک تحصیلی تان است.

با سلام
    من فکر میکنم دانشگاههای آنلاین مخصوص کسانی هستند که اقامت دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط aryanna نمایش پست ها
    خیلی جالبه!
    من تا حالا این تاپیک رو ندیده بودم
    و درست وقتی چشمم به این تاپیک میخوره که الان خودم سایت دانشگاه واشنگتن را دیدم که دوره آنلاین داره و اعتبار مدرکش برام سوال شد!!!

وزارت علوم ایران اگر از دانشگاههایی که خودش نام برده که از نظرش معتبر هستند هم مدرک ان لاین داشته باشیم باز هم قبول نمی کند؟
    در واقع سوال اصلی من این است که عدم پذیرش مدرک مربوط به مورد تایید نبودن دانشگاه است یا کلا دوره ان لاین رو قبول نداره؟

حالا ما اگر بخوایم مدرکمون رو بگیریم نیازی نداریم بریم اونجا؟ پست میکنند؟
    اصلا در طول تحصیل در هیچ موقعیتی نیازی به آمریکا رفتن نیست؟

(این آدرس هایی که دوستان داده بودند چک کردم
    این ها course ارائه می دهند یا حداکثر bachelor
    دانشگاه واشنگتن و البته بعضی دانشگاه های دیگر master به صورت ان-لاین ارائه میکنند)

عزیزان هر کس ، هر اطلاعاتی ، به هر مقدار که داره لطفا ما رو هم روشن کنه (صد البته اطلاعات موثق و قابل اعتماد)
    اگه به سایت وزارت علوم سر بزنید اونجا گفته که
    در مورد غیر حضوریها فقط نیمه حضوریها تایید میشن ولی تماما غیر حضوری باشه به هیچ وجه تایید نمیشن ولی در خارج این دانشگاهها بسیار معتبر هستند ولی باید مورد تایید(distance education accredting commission) DEAC باشه که واسه خارج دیگه کامل حله میتونید به سایت سازمانشون سر بزنی لیست دانشگاههای مورد تاییدشون اونجا هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط philosophias نمایش پست ها
    اگه به سایت وزارت علوم سر بزنید اونجا گفته که
    در مورد غیر حضوریها فقط نیمه حضوریها تایید میشن ولی تماما غیر حضوری باشه به هیچ وجه تایید نمیشن ولی در خارج این دانشگاهها بسیار معتبر هستند ولی باید مورد تایید(distance education accredting commission) DEAC باشه که واسه خارج دیگه کامل حله میتونید به سایت سازمانشون سر بزنی لیست دانشگاههای مورد تاییدشون اونجا هست

سلام ..من می خوام یک مدرک لیسانس از دوره انلای دانشگاه فونیکس یا جای دیگه .... بگیرم ..برام مهم نست که وزارت علوم ایران قبول می کنه مدرک رو یا نه... ایا میشه با این مدارکی که این دانشگاه انلاین صادر می کنه برای ارشد یه دانشگاه خارجی اپلای کرد؟؟ ایا دانشگاه های خارجی این مدارک رو قبول می کنند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid4x نمایش پست ها
    سلام ..من می خوام یک مدرک لیسانس از دوره انلای دانشگاه فونیکس یا جای دیگه .... بگیرم ..برام مهم نست که وزارت علوم ایران قبول می کنه مدرک رو یا نه... ایا میشه با این مدارکی که این دانشگاه انلاین صادر می کنه برای ارشد یه دانشگاه خارجی اپلای کرد؟؟ ایا دانشگاه های خارجی این مدارک رو قبول می کنند؟
    بسیاری از دانشگاهها مدارک آنلاین را قبول ندارند. از خود دانشگاه مقصد موردنظرتان سوال کنید که آیا مدرک فونیکس را قبول می کند یا نه.

Junior Member

سلام ممنون از راهنمایی کامل و مفیدتون.ی سوال
    باید برای دکترا از طریق آموزش مجازی مث ایران کارشناسی و کارشناسی ارشد گذرانده بشه دوره شون یا مستتقل از اینا میشه اقدام کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1997b نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنمایی کامل و مفیدتون.ی سوال
    باید برای دکترا از طریق آموزش مجازی مث ایران کارشناسی و کارشناسی ارشد گذرانده بشه دوره شون یا مستتقل از اینا میشه اقدام کرد؟
    هر جایی که بدون داشتن لیسانس به شما پذیرش دکترا بده مدرکش بی ارزشه. ضمن اینکه اصولا مدرک دکترا از طریق آموزش مجازی معمولا ارزش چندانی نداره.

دانشگاههای غیرحضوری در رشته های علوم پایه هست؟

Junior Member

سلام . دوستان کسی میدونه رشته هایی که آزمایشگاه دارن رو هم میشه غیر حضوری خوند؟ یا خیر؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)