صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 91

موضوع: گذرنامه، شناسنامه و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض گذرنامه، شناسنامه و مسائل مرتبط

در این فروم موضوع گذرنامه به طور اختصاصی در قسمت عناوین عمومی در اینجا بررسی می شود. اگر سوال شما منحصرا به مسائل مربوط به سفارت آلمان مربوط می باشد میتوانید سوالات خود را در این موضوع مطرح نمایید.
    ویرایش توسط daniyal_arj : January 2nd, 2013 در ساعت 02:25 AM
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Junior Member

پیش فرض گذرنامه و مسائل مرتبط

این گذرنامه امضا شده و کپی از صفخات 1 و 2 ش که سفارت خواسته چجوری باید باشه؟ کپی معمولی باید بگیرم یا فتوکپی برابر اصلی که از دار الترجمه میگیرن با تایید دادگستری و امور خارجه؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Cellular & Molecular Biology

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزا (فقط)

نقل قول نوشته اصلی توسط mew نمایش پست ها
    این گذرنامه امضا شده و کپی از صفخات 1 و 2 ش که سفارت خواسته چجوری باید باشه؟ کپی معمولی باید بگیرم یا فتوکپی برابر اصلی که از دار الترجمه میگیرن با تایید دادگستری و امور خارجه؟!
    صغحه اول گذرنامه جایی برای امضا داره. اول گذرنامتون را امضا کنید و بعد ازش کپی بگیرید. همین. دیگه تائید و برابر اصل کردن نمی خواد!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گذرنامه و مسائل مرتبط

آیا برای گرفتن ویزای دانشجویی باید ترجمه شناسنامه هم ببریم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط imin نمایش پست ها
    آیا برای گرفتن ویزای دانشجویی باید ترجمه شناسنامه هم ببریم؟
    خیر .

Banned

سلام دوستان.من پاسپورت دارم ولی منقضی شده.درخواست پاس جدید دادم ولی تا 5 ، 6 روز دیگه که به دستم نمیرسه. حالا میخوام از سایت سفارت وقت مصاحبه بگیرم. به نظرتون باید چی کار کنم؟ با شماره پاس قبلی که منقضی شده بگیرم؟ دوستانی که پاس داشتن و یه جدید گرفتن، آیا پاس قبلی رو اداره گذرنامه به شما پس داد؟ روز مصاحبه هردو پاس رو ببرم بگم این اونی که باهاش وقت گرفتم، اینم اونی که اعتبار داره. هاا؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir69 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من پاسپورت دارم ولی منقضی شده.درخواست پاس جدید دادم ولی تا 5 ، 6 روز دیگه که به دستم نمیرسه. حالا میخوام از سایت سفارت وقت مصاحبه بگیرم. به نظرتون باید چی کار کنم؟ با شماره پاس قبلی که منقضی شده بگیرم؟ دوستانی که پاس داشتن و یه جدید گرفتن، آیا پاس قبلی رو اداره گذرنامه به شما پس داد؟ روز مصاحبه هردو پاس رو ببرم بگم این اونی که باهاش وقت گرفتم، اینم اونی که اعتبار داره. هاا؟
    دوستان منم این مشکلو دارم ولی من با شماره پاس قبلیم وقت گرفتم و پاس جدیدم تا یه هفته دیگه آماده میشه چیکار باید کرد؟

دوست عزیز من از ادازه گذرنامه پرسیدم گفت سوراخ می کنن پس می دن.

یه سوال داشتم
    من قبلا پاسپورت گرفتم ولی چون سربازی نرفته بودم ازم گرفتن گفتن هر وقت معافیت تحصیلی گرفتی میتونی دوباره با همون شماره پاسپورت بیایی و پاست رو بگیری
    میخواستم بدونم حتما باید روز مصاحبه اصل پاس همرام باشه نمیشه روز گرفتن ویزا بیارمش من اسکن رنگی از همه ی برگه های پاسپورتم گرفتم که میتونم پرینتشون کنم
    پاسپورتم امضا هم داشت

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط germany2013 نمایش پست ها
    یه سوال داشتم
    من قبلا پاسپورت گرفتم ولی چون سربازی نرفته بودم ازم گرفتن گفتن هر وقت معافیت تحصیلی گرفتی میتونی دوباره با همون شماره پاسپورت بیایی و پاست رو بگیری
    میخواستم بدونم حتما باید روز مصاحبه اصل پاس همرام باشه نمیشه روز گرفتن ویزا بیارمش من اسکن رنگی از همه ی برگه های پاسپورتم گرفتم که میتونم پرینتشون کنم
    پاسپورتم امضا هم داشت
    باید اصل پاس همراهتون باشه

آیا برای درخواست ویزای دانشجویی، سفارت آلمان پاسپورت را نگه می داره پیش خودش؟

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)