صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 91

موضوع: گذرنامه، شناسنامه و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گذرنامه و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    نه منظورم این نبود، من هنوز در ایران هستم و منتظر جواب ویزا و میخوام پاسم رو عوض کنم .
    شما می تونی پاست رو عوض کنی و پاس جدید و قدیمی رو با هم ببری سفارت. اونها یه استعلام می گیرن و ویزات رو می زنن به پاس جدیدت.

یعنی لازم نیست شماره پاس جدید رو به سفارت اعلام کنیم؟؟تو فروم دیدم بعضی ها نوشتن عوض کردن و بعد رفتن سفارت و بهشون شماره جدید را دادن (متاسفانه نتونستم به خود اون شخص پبغام خصوصی بدم و بپرسم)

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    شما می تونی پاست رو عوض کنی و پاس جدید و قدیمی رو با هم ببری سفارت. اونها یه استعلام می گیرن و ویزات رو می زنن به پاس جدیدت.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    یعنی لازم نیست شماره پاس جدید رو به سفارت اعلام کنیم؟؟تو فروم دیدم بعضی ها نوشتن عوض کردن و بعد رفتن سفارت و بهشون شماره جدید را دادن (متاسفانه نتونستم به خود اون شخص پبغام خصوصی بدم و بپرسم)
    من از یکی شنیده بودم این کارو کرده بود و مشکلی هم پیش نیومده بود ولی می تونین محض اطمینان، قبل از تعویض پاستون از سفارت پرس و جو کنین. بهتره نتیجه هم اینجا بنویسین تا بشه بعدها بهش استناد کرد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گذرنامه، شناسنامه و مسائل مرتبط

سلام خسته نباشید واسه امضای پاسپورت خودم ور دارم با خودکار همون قسمت امضا رو امضا کنم،یا باید ببرم پلیس +10 جایی واسه امضا(امضا الکترونیکی)بشه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dariuosh نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید واسه امضای پاسپورت خودم ور دارم با خودکار همون قسمت امضا رو امضا کنم،یا باید ببرم پلیس +10 جایی واسه امضا(امضا الکترونیکی)بشه؟
    ممنون
    پلیس + 10 لازم نیست !
    خودتون امضا بزنین.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

سلام دوستان

من دنباله فامیلم رو برداشتم ، طوری که به جز مدارک پیش و دبیرستان بقیه بدون دنباله نام خانوادگی هست ، به نظرتون برای مصاحبه سفارت باید حتما ترجمه شناسنامه رو هم با تایید سفارت همراه داشته باشم یا نه ؟؟ فرضا اگه آفیسر هم متوجه نشه امکان داره تو بررسی مدارک واسه دادن ویزا برام مشکلی پیش بیاد؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics in Digital Media, The University of Applied Sciences Mittweida

سلام دوستان.من تا چند روز دیگه میرم برای تایید مدارکم.مطمین باشم ترجمه شناسنامه رو لازم نیست بذارم؟

Junior Member

سلام، من سفارت رفنم و مصاحبه ام رو انجام دادم و هنوز نتیجه ام نیومده ...
    حالا میخوام گدرنامه ام رو تمدید کنم. آیا مشکلی پیش میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط goldoon نمایش پست ها
    سلام دوستان.من تا چند روز دیگه میرم برای تایید مدارکم.مطمین باشم ترجمه شناسنامه رو لازم نیست بذارم؟
    با سلام
    خير نيازي به ترجمه شناسنامه نيست و همون مداركي رو ببريد كه درخواست شده
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid723 نمایش پست ها
    سلام، من سفارت رفنم و مصاحبه ام رو انجام دادم و هنوز نتیجه ام نیومده ...
    حالا میخوام گدرنامه ام رو تمدید کنم. آیا مشکلی پیش میاد؟
    با سلام
    بستگي داره مدت اعتبار باقي مانده چقدر هست،فكر ميكنم بايد بيش از يك مقداري باشه تا اصلا ويزا رو بزنن( اگر اشتباه نكنم جايي در فرمهاي راهنما بش اشاره شده ) اگر از يك مقداري كمتر باشه كه خب بايد اينكار رو بكنيد و بعد ويزا رو ميزنن تو پاس جديدتون فقط مساله اينه كه كدوم شماره پاسپورت رو ددرج ميكنند رو ويزا و نبايد قديميه باشه،حتما هر دو پاسپورت رو به باجه تحويل ويزا بديد و تاكيد كنيد كه دقت كنند از اطلاعات پاس جديد استفاده كنند
    اينجا كه امديد اگر پاستون هنوز اعتبار كافي رو داره ميتونيد از طريق يكي از كنسولگري ها بطور رايگان پاس جديد دريافت كنيد
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)