صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 91

موضوع: گذرنامه، شناسنامه و مسائل مرتبط

Banned

پیش فرض پاسخ : گذرنامه و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    آیا برای درخواست ویزای دانشجویی، سفارت آلمان پاسپورت را نگه می داره پیش خودش؟
    خیر...........

یک مشورت در مورد امضای گذرنامه: اخیرا گذرنامه م را عوض کردم، می خوام امضاش را هم عوض کنم. امضای گذرنامه قبلیم علاوه بر اسم و فامیلم به لاتین، امضای خط خطی(بقول یکی از دوستان) هم داره. می خوام گذرنامه جدیدم فقط اسم و فامیل به لاتین باشه. امکانش هست؟ کپی گذرنامه قبلیم جزوء مدارکی که برای دانشگاه فرستادم بود. ممکنه تغییر امضا برام دردسر درست کنه؟؟

یه سوال وقتی نامه وزارت علوم رو بردم گذرنامه گقت پاسپورت داری گفتم اره تو کامپیوتر یه چیزی زد بعد گفت برو اونیکی ساختمون
    اونجا طرف میخواست پاسم رو بگیره که مهر بزنه شک کردم شاید نباید مهر بخوره ندادم گفتم اگر مطمئن شدم یه روز دیگه میام میزنم
    حالا میخوام بدونم اون مهر که میزنن باید قبل مصاحبه بخوره رو پاسپورت یا نه ؟ اصلا مهر چی هست ؟ من که معافیت تحصیلی گرفتم مهر معافیت موقت میزنن تو پاسپورت من غیر امضام پاسم پاک پاک . سفارت چنین مهری رو میخواد

Local Moderator

سلام.
    تغییر امضا مشکل خاصی ایجاد نمی کنه. این قدر دقت نمی کنن و نمی تونن ایرادی بگیرن.
    شاد باشی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط fariba2 نمایش پست ها
    یک مشورت در مورد امضای گذرنامه: اخیرا گذرنامه م را عوض کردم، می خوام امضاش را هم عوض کنم. امضای گذرنامه قبلیم علاوه بر اسم و فامیلم به لاتین، امضای خط خطی(بقول یکی از دوستان) هم داره. می خوام گذرنامه جدیدم فقط اسم و فامیل به لاتین باشه. امکانش هست؟ کپی گذرنامه قبلیم جزوء مدارکی که برای دانشگاه فرستادم بود. ممکنه تغییر امضا برام دردسر درست کنه؟؟

با سلام خدمت دوستان گرامی
    من میخواهم برای ویزا ه تحصیلی اقدام کنم ولی به دلیل اینکه سربازی دارم( 15 میلیون وثیقه و از این بحث ها) پاسپورت ندارم
    آیا بدون پاسپورت یعنی با شناسنامه کارها ویزا رو انجام میدن که در مرحله آخر پاسپورت برسونم بهشون؟
    ممنون میشم اگه مراحل و مدارک لازم رو بهم بگین
    سپاس بیکران

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Eddie نمایش پست ها
    من میخواهم برای ویزا ه تحصیلی اقدام کنم ولی به دلیل اینکه سربازی دارم( 15 میلیون وثیقه و از این بحث ها) پاسپورت ندارم
    آیا بدون پاسپورت یعنی با شناسنامه کارها ویزا رو انجام میدن که در مرحله آخر پاسپورت برسونم بهشون؟
    ممنون میشم اگه مراحل و مدارک لازم رو بهم بگین
    سپاس بیکران
    سلام

نه، بدون پاسپورت هیچ درخواست ویزا ای رو قبول نمیکنند.

من تا 19روز دیگه خدمتم تموم میشه و میخام برای تایید مدارک اقدام کنم ولی یکی از چیزایی که میخاد پاسپورته.تا خدمت تموم بشه و من پاس بگیرم تقریبا وقت پذیرش تموم میشه.ایا رهی هست که من بتونم بدون پاس مدارکم رو تایید کنم یا راهی هست که بتونم پاس بگیرم.
    با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8454 نمایش پست ها
    من تا 19روز دیگه خدمتم تموم میشه و میخام برای تایید مدارک اقدام کنم ولی یکی از چیزایی که میخاد پاسپورته.تا خدمت تموم بشه و من پاس بگیرم تقریبا وقت پذیرش تموم میشه.ایا رهی هست که من بتونم بدون پاس مدارکم رو تایید کنم یا راهی هست که بتونم پاس بگیرم.
    با تشکر فراوان
    من وقتی برای تایید مدارک تحصیلی (دقت کن فقط گفتم تحصیلی) رفتم از من پاسپورت نخواست.

دوستان برای گرفتن ویزای دانشجویی در زمان رفتن به سفارت برای مصاحبه پاسپورت چه مدت باید اعتبار داشته باشه؟

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

نقل قول نوشته اصلی توسط ELMIRA70 نمایش پست ها
    دوستان برای گرفتن ویزای دانشجویی در زمان رفتن به سفارت برای مصاحبه پاسپورت چه مدت باید اعتبار داشته باشه؟

6 ماه اعتبار کافی هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)