صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 91

موضوع: گذرنامه، شناسنامه و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : گذرنامه، شناسنامه و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ra121 نمایش پست ها
    سلام.
    جهت اطلاع دوستان.
    من با سفارت آلمان تماس گرفتم و اونها گفتن که اگر کسی در فاصله زمانی بین انجام مصاحبه و گرفتن ویزا، اقدام به تعویض گذرنامه کند، از نظر سفارت هیچ مشکلی وجود ندارد.
    موفق باشید.
    به من گفتن هر وقت تمدید کردی پاس جدید رو همراه قبلی و رسید قبل از ساعت نه صبح ببر داخل و بده صندوق چون ده روز استعلام پاس جدید طول میکشه و بعد از اومدن ویزا مغطل میشی اگه زودتر نبری بدی صندوق

Junior Member

سلام دوستان،آیا برای گرفتویزای دانشجویی دوره دکترا ترجمه شناسنامه رو هم باید ارایه بدیم

Junior Member

سلام دوستان
    من کلا فامیلیم رو بعد از دبیرستان عوض کردم و چون برای فوق دارم اقدام میکنم مدارک دبیرستانم لازمه که کلا با یه فامیل دیگه است و مدارک لیسانسم با یه فامیل دیگه. آیا حتما ضروری هست که شناسنامه ام ترجمه بشه و اگه اره همه مهرا رو هم لازم داره؟ (دادگستری و وزارت)؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi88l نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کلا فامیلیم رو بعد از دبیرستان عوض کردم و چون برای فوق دارم اقدام میکنم مدارک دبیرستانم لازمه که کلا با یه فامیل دیگه است و مدارک لیسانسم با یه فامیل دیگه. آیا حتما ضروری هست که شناسنامه ام ترجمه بشه و اگه اره همه مهرا رو هم لازم داره؟ (دادگستری و وزارت)؟
    بهتره ترجمه‌رو ببرین چون تغییر نام خانوادگی توشه ولی چون موردتون خاصه هیچکس نمیتونه بگه‌ضروریه یا نه. اگه ترجمه براتون مسئله است اصل شناسنامه رو ببرین نهایت نقص میخورین دو سه روز بعد میبرین دوباره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Parand Azad University

سلام دوستان
    من هم مشکل همین دوست عزیز رو دارم.
    بعد از پیش دانشگاهی نام خانوادگی و نام پدرم تغییر کرده. ترجمه رسمی شناسنامه رو دارم ولی مهر سفارت نداره. آیا لازمه به تایید سفارت برسونمش؟ (یا حداقل نمیشه کپیشو بدم سفارت تایید کنه چون شاید اصلش رو تو آلمان نیاز داشته باشم)

با سلام من کلیرنس ویزایم 2 سال طول کشید در این حین مجبور به تعویض پاسپورت شدم حالا برای پیک اپ فرستادن پاسپورت قدیم و جدید کافی است یا باید قبلش بهشون ایمیل بزنم و در جریان قرارشون بدم؟ خواهش میکنم کمک کنید

Junior Member

دوستانی که می دونن لطفا راهنمایی کنن: تو امضا پاسپورت حتما باید نام و نام خانوادگی رو هم کنار امضا بنویسیم یا امضا خالی کفایت می کنه؟

Junior Member meam64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علوم و تحقیقات

دوستان من گذرناممو با خودکار آبی بیک امضا کردم! امضامم به قول شما از همون خط خطی گرداس که اینجا هممون داریم. اصلا هم انگلیسی نیست نام و نام خانوادگیمم توش نیست. این مشکلی پیش میاره؟؟ممکنه اثر منفی داشته باشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط meam64 نمایش پست ها
    دوستان من گذرناممو با خودکار آبی بیک امضا کردم! امضامم به قول شما از همون خط خطی گرداس که اینجا هممون داریم. اصلا هم انگلیسی نیست نام و نام خانوادگیمم توش نیست. این مشکلی پیش میاره؟؟ممکنه اثر منفی داشته باشه؟
    هیچ مشکلی پیش نمیاره. فقط ممکنه یه جاهایی باعث بشه طرف بهتون بخنده! همون طور که به امضای من یه بنده خدایی خندید. تازه من اسمم به انگلیسی توی امضام هست!
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdehnasiri نمایش پست ها
    با سلام من کلیرنس ویزایم 2 سال طول کشید در این حین مجبور به تعویض پاسپورت شدم حالا برای پیک اپ فرستادن پاسپورت قدیم و جدید کافی است یا باید قبلش بهشون ایمیل بزنم و در جریان قرارشون بدم؟ خواهش میکنم کمک کنید
    سلام
    بله حتماً به محض اینکه پاسپورت جدیدتون رو گرفتین باید به سفارت اطلاع بدین. سعی کنید تصویر جدید پاس رو براشون ایمیل کنید و توضیح بدید. ضمنا حتما بعدش هم پیگیری کنید که این تغییر اعمال بشه چون اگه همون وقت دریافت ویزا بفهمن، ویزا رو صادر نمی کنن. و اینکه زمانی که باهاتون تماس می گیرن که برید ویزا رو بگیرید از کارمند سفارت بپرسید که آیا پاس جدیدتون اعمال شده یا نه.

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)