صفحه 4 از 79 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 788

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در فیلیپین (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین

از وقتی که من یادم میاد و در فیلیپین درس میخوندم سالی ۳-۴ بار دانشگاه های فیلیپین تایید میشد و دوباره رد میشد. این موضوع هم فقط سیاسی هست و همین.
    بعدش هم من از شما سوال دارم و اون اینه که وقتی بعد از فارق التحصیل شدن از فیلیپین میتونید از استرالیا و آمریکا اقامت دائم بگیرید چرا براتون مهم هست که ایران مدرک شما رو قبول کنه یا نه؟؟

Junior Member

جدی؟ از چه دانشگاه هایی اگه مدرک داشته باشی اقامت می دن؟ آخه من الان مشمول هستم و تازه اگه بتونم بیام اونجا باید پذیرش دانشگاه رو نشون اینا بدم و اگه دانشگاهش واسه اینا قابل قبول نباشه مشکلی پیش نمیاد یعنی؟ واسه این ویزای تحصیلی و اینا؟؟؟؟

Junior Member

با تشکر از اطلاعات مفید همه دوستان ، راستش من می خواهم برای رشته فیزیوتراپی در دانشگاه mcu (دانشگاه مرکزی مانیل) ادامه تحصیل بدم آیا کسی می داند که مدرک این دانشگاه مورد تایید در ایران و اروپا هست یا نه و کلا چه دانشگاهی را برای ادامه تحصیل در رشته های پزشکی پیشنهاد می کنید

Junior Member

ببنید دوستان عزیز من میخوام یه چیزی رو صادقانه بهتون بگم گرچه ممکنه برای من بد بشه. ایران با فیلیپین الان مشکل پیدا کرده. من در شرکت نفت کار میکنم و برای اینکه هم در فیلیپین درس خوندم و هم زبان بلد هستم و ایران هم در فیلیپین یه قرارداد ساخت پالایشگاه داره زیاد میرم و میام و از مسائل سیاسی در این میان خبر دارم. به دلیل مشکلات داخلی ایران کشور فیلیپین به درخواست آمریکا قرارداد ساخت پالایشگاه رو به حالت تعلیق درآورده و سفر افراد معمولی و غیر ضروری شهروندان فیلیپین هم به ایران ممنوع شده. این موضوع تایید شدن و نشدن دانشگاه ها هم فقط یه بازیه سیاسیه. شما اگر واقعا قصد ادامه تحصیل در فیلیپین رو دارید پیشنهاد میکنم که بعد از عید از ایران خارج بشید. تعداد دانشگاه هایی هم که مورد تایید آمریکا و اروپا هست حدود ۱۹۳ دانشگاه هست که تمامی رشته ها رو دارن.
    فقط یه نصیحت و پیشنهاد برادرانه بود. از کشور فیلیپین هم راه برای رفتن به خیلی جاها بازه. من نمیتونم زیاد واضح صحبت کنم ولی کشوری که انتخاب کردید خیلی خوبه ولی یکم سریعتر کارهاتون رو انجام بدید.
    بهترین کاری که میتونید انجام بدید اینه که تمامی کسانی قصد رفتن رو دارید یه گروه تشکیل بدید و من هم در تمامی مراحل در ایران و اگر هم خواستید باهاتون میام و در انجام تمام کارهاتون کمکتون میکنم.

Junior Member

دوست عزیز مرسی از راهنمایی که کردی واقعا به دردم خورد.من خیلی قاطعانه تصمیم دارم که بعد از عید هر جور که شده بیام فیلیپین.فقط من مشکلی که دارم مشمول بودنم هست و فکر می کنم مشکل خیلی ها هم هست . حالا من از فیلیپین کسیو می شناسم که گفته دعوت نامه از یک دانشگاه می فرسته در رابطه با رشته ی خودم که کامپیوتر هست تو ایران. و یک دعوت نامه توریستی که هر کدوم که گرفت از اون استفاده کنم. می خواستم ببینم اصلا این دعوت نامه ها کارساز هستند واسه نظام وظیفه و اینا؟ و حالا اگه این هم نشد با پاس زیارتی میشه؟اگه اون هم نشد می شه همه راه هایی که بچه ها بلدن بیان بگن؟ می دونم بعضی از این سوالا بی ربطه اما ببخشید دیگه چون واقعا حیاتیه و می دونم که اگه خیلی از ماها مشکل خروجمون حل شه میریم.

Junior Member

سلام..من خودم مشكل نظام وظيفه دارم ولي اين راه و رفتم و تقريبا جواب داد..من رفتم دانشگاه و گفتم واسه امتحان gmat ميخوام برم فيليپين..نامه دادن و بردم وزارت علوم و نظام وظيفه..الان فقط بايد 5 ميليون بزارم و پاس و بگيرم..از همين موسسات تحصيلي ام رديف كن واست پذيرش بگيرن.. من اخر فروردين ميرم زود بجنب...

Junior Member

دوست عزيز..
    لطفي ميكنيد و از نحوه اجاره كردن خونه توضبحي بديد..اجاره خانه يا آپارتمان با يه متراژ دانشجويي تو يه محله خوب چقدره؟؟ محله هاي خوب مانيل رو ميشه بگيد كجا ها هستن.. دانشگاه من ue هستش كجا خونه بگيرم بهتره ؟؟ از نحوه خريد وسايل هم بگيد ممنون ميشم..تخت و يخچال و ... هزينه هاش رو هم بگين...راستي چي با خودمون ببيريم؟؟ رشته من دندانژزشكي هستش..ميگن وسايل پزشكي گرونه و خيلي ام بي كيفيت هستش..
    ؟؟

Junior Member

سلام رفیق.شما فقط رفتید گفتید که می خواید برید امتحان بدید اونجا؟ اونجور که من می دونم باید پرینت ثبت نام و اینجور چیزا ببرید نشونشون بدید یه نامه می نویسنو...
    بعد اونا باید ببینن که شما واسه کی می خوای خارج شی و واسه چه مدتی.ترم چندی شما؟ کدوم دانشگاه؟

Junior Member

ببين بايد دنبال فايلي باشي كه زياد ازش اطلاعات نداشته باشن..من gmat و انتخاب كردم چون اصلا تو ايران برگزار نميشه..دوما خودتم مهمي..وقتي on line فرم پر كردي چه پيرينتي و ميخوان..من 10 واحد دارم كه يعني ترم 12..
    تو براي امتحان و خروج از كشور در نهابت بهت 1 ماه فرصت ميدن..زياد سخت نگير جوون.. اينجا ايرانه اينو فراموش نكن..كار نشد نداره..و در اخر دانشگاه من علم و فرهنگ ياهمون جهاد دانشگاهي هستش..

Junior Member

آها.الان وقت مونده منم ثبت نام کنم؟ شما کی ثبت نام کردید؟