صفحه 10 از 79 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 788

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در فیلیپین (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین

یه سوال از اهل فن . دوستان در کل دانشگاه های فیلیپین رو برای دندانپزشکی ترجیح میدن یا آذربایجان رو؟ با توجه به همه شرایط ( شانس ادامه تحصیل و پذیرش تو دانشگاهای اروپا ، کانادا ، آمریکا ، اعتبار دانشگاه ، هزینه ها ، آسایش و ...)

شنیدم میگن فیلیپین از عید برای پزشکی و دندانپزشکی از ایران پذیرش نمیده . درسته ؟ (

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

با سلام من متولد فروردین 72 هستم عید میخوام برم سربازی و بعد از گرفتن مدرک سربازی میخوام رشته
    B.F.A طراحي سه بعدي و ديجيتال رو بخونم دیپلم کامپیوتر هستم

یکی از دوستام میگه بخوای بری باید واسه خرج مسافرت و ویزا و..15 میلیون داشته باشی؟
    میتونید بگید سالیانه با هزینه دانشگاه و خورد خوراک و.....در کل چقدر میشه، به تومان!؟ حداقل
    خیلی ممنون میشم پاسخ دهید
    پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolferl نمایش پست ها
    من تو سایت دانشگاه CEBU که نگاه میکردم دو تا دوره راجع به دندانپزشکی هست . یکی pre-dentistry و اون یکی Dentistry . فرقشون چی هست؟ حتما" باید دوره pre-dentistryرو گذروند؟ یعنی جمعا" 6 سال طول میکشه؟

انگار شمام مثل من دنیال دندان پزشکی هستین
    فکر کنم درست حدس زدین 2 سال اول پری هستش . 4 سال آخر که دونیشن هم میگیرن خوذه dentisry هست
    اگه اطلاعات جدید پیدا کردین به منم خبر بدین
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarzamin نمایش پست ها
    انگار شمام مثل من دنیال دندان پزشکی هستین
    فکر کنم درست حدس زدین 2 سال اول پری هستش . 4 سال آخر که دونیشن هم میگیرن خوذه dentisry هست
    اگه اطلاعات جدید پیدا کردین به منم خبر بدین
    ممنون
    سلام دوستان دوره دندانپزشکي در فيليپين 6ساله که به 3دوره دو ساله تقسيم ميشه 1-پريدنت 2-پراپر 3-کلينيک
    و واسه پزشکي دو دوره 4ساله است که ميشه 8سال 1-چهار سال اول بايد تويه يه رشته زير مجموعه پزشکي مثل nurse يا bs biology يا med-tech بايد 4سالو بگذرونيد و بعدش 4 سال medicine بخونيد. معمولا دوره اول پزشکي و دندانپزشکي درسهاشون مشابهن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolferl نمایش پست ها
    یه سوال از اهل فن . دوستان در کل دانشگاه های فیلیپین رو برای دندانپزشکی ترجیح میدن یا آذربایجان رو؟ با توجه به همه شرایط ( شانس ادامه تحصیل و پذیرش تو دانشگاهای اروپا ، کانادا ، آمریکا ، اعتبار دانشگاه ، هزینه ها ، آسایش و ...)
    اگه بتوني از فيليپين مدرک بگيري بهتره چون تو ورودي واسه تخصص تو امريکا فارغ التحصيلان فيليپين دومين کشور از لحاظ تعداد ورودي رو داره. سيستم درسيشون امريکاييه

نقل قول نوشته اصلی توسط abassak نمایش پست ها
    اگه بتوني از فيليپين مدرک بگيري بهتره چون تو ورودي واسه تخصص تو امريکا فارغ التحصيلان فيليپين دومين کشور از لحاظ تعداد ورودي رو داره. سيستم درسيشون امريکاييه
    دانشگاه های فیلیپین هیچکدوم خوابگاه ندارن . درسته؟ امکان گرفتن بورسیه و فاند چقدره؟

دوستان فیلیپین کجان ؟ یه دوستی بود اینجا به اسم گیلمور کسی از ایشون خبری نداره؟

این درسته که از عید دیگه به ایرانیا پذیرش نمیدن ؟ بعد اینکه گذراندن دوره یک ساله کالج برای ماها ضروریه؟ این امتحانی که میگیرن سخته ؟

دوستانی که رفتند و خیالشون راحته یه لحظه فکر کنن اونام قبل رفتن چه سوالایی داشتن و واسه کسب اطلاعات به هر دری میزدن . حالا ما ها وضعیت شما رو داریم . اطلاعاتی که میدید هرچند جزیی میتونه گره از کار ما باز کنه . پس لطفا" نسبت به این تاپیک کم لطفی نکنند .

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

من مهندسی معدن خوندم ب ولی معدلم خوب نبود و زبان هم نداشتم برای اینکه رزومم خوب شه اول گفتم ارشد MBA فیلیپین سن خوزه بخونم تا هم معدل خوب بگیرم هم ielts va GMAT بالا بگیرم آیا کار خوبی می کنم و شانس پدیرش دکترام استرالیا (فاند یا غیر فاند) بیشتر می شه؟ لطفا نظر بدید

Junior Member

سلام دوستان ,الان یک سال و اندی که اینجام .دانشجوی دندانپزشکی هستم , پدیرش پزشکی رو هم دارم اما با توجه به وضع پزشکی ایران رفتم دندون
    چند وقت هم بود اینجا سر نزده بودم. درسها یه نمه سنگین شده

من تو سایت دانشگاه CEBU که نگاه میکردم دو تا دوره راجع به دندانپزشکی هست . یکی pre-dentistry و اون یکی Dentistry . فرقشون چی هست؟ حتما" باید دوره pre-dentistryرو گذروند؟ یعنی جمعا" 6 سال طول میکشه؟
    --دندانپزشکی اینجا 6 سال هستش : 2 سال دوره pre-dentistry و 4 سال proper یا اصلی , کلینیک هم جزوی از اون 4 سال هستش

---تا حدودی درسته چون به انگلیسی میخونین و سیستم آمریکایی هستش .اما هر جا مزایاو معایب خودشو داره بسته به شرایط هر شخص متغیر هستش

دانشگاه های فیلیپین هیچکدوم خوابگاه ندارن . درسته؟ امکان گرفتن بورسیه و فاند چقدره؟
    --نه خوابگاه ندارند ,

--در مورد phd اطلاعی ندارم اما هزینه ها ( دانشگاه و زندگی ) کمه و نیازی یه فاند و بورس شدن نداره . مثلا دندونپزشکی سالانه بین یک و هفتصد تا 2 ملیون شهریه داره ( ترمی زیر یک ملیون )
    ویرایش توسط ng22 : November 10th, 2010 در ساعت 06:30 PM