صفحه 12 از 79 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 788

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در فیلیپین (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین

نقل قول نوشته اصلی توسط ng22 نمایش پست ها
    1-دقیق نمیدونم, از نت سرچ کنید
    2-بعضی داشگاههاش بله , اگه دانشجو ممتاز بشید ترم بعدی شهریه نمیدید
    3-تو چه رشته ه ای و چه مقطعی ؟ دندانپزشکی و تخصص هاش رو تا جایی که میدونم بورس ندارند,
    4-انتقالی تو انشگاههای داخل فیلیپین راحت هستش,خارج بسته به نمراتتون داره و دانشگاه مقصد
    5-UP تو چند شهر فیلیپین شعبه داره ,---چرا فیلیپین ؟بعد از فارغ التحصیلی ایران بر میگیردید یا نه ؟ با شرایط جدید بهتره ترکیه رو هم مد نظر قرار بدید
    موفق باشید
    من میخوام از فیلیپین به عنوان یه پل برای رفتن به اروپا و آمریکا استفاده کنم ولی اگه سرم خورد به سنگ خواستم برگردم ایران فکر کنم مدرک دانشگاه up مورد تایید باشه.اینطور نیست؟?بعدش من بعید میدونم ترکیه توی پزشکی,دندان,داروسازی به خوبیه فیلیپین باشه
    ویرایش توسط Mr.badshans : November 15th, 2010 در ساعت 11:58 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط noki_6630 نمایش پست ها
    ielts 8.75????
    چرا علامت؟ دوست عزیز

بچه ها یکم اطلاعات پیدا کردم در رابطه با دانشگاهای مورد تایید وزارت بهداشت,بروز هست ولی نمیدونم میشه بهش اعتماد کرد یا نه

براي رشته پزشكي :

دانشگاه فيلييپن University of the Philippines

دانشگاه سنتوتوماس University of Santo Tomas

دانشگاه فارايسترن Far Eastern University

دانشگاه سنترواسكولار Centro Escolar Universityt

انستيتو پزشكي سيبو Cebu Institute of Medicine Inc

دانشكده پزشكي سيبو Cebu Doctor's College

براي رشته دندانپزشكي :

دانشكده دندانپزشكي دانشگاه دولتي فيليپينUniversity of the Philippines (UP)

دانشگاه سنتر و اسكولار Centro Escolar University

دانشگاه فار ايسترن Far Eastern University

دانشگاه مركزي مانيل Manil Central University

دانشگاه براي رشته داروسازي:

دانشگاه سنت توماس University of Santo Tomas
    دانشگاه سنتر و اسكولارCentro Escolar University
    یه چیز جالب دیگه هم متوجه شدم, اینطور که به نظرمیاد بهترین دانشگاه فیلیپین در رشته پزشکی و دندون دانشگاه ایست هستش که اعتبار خیلی بالایی در جهان داره خصوصا در دندون که همه کسایی که میخوان برن اروپا و آمریکا در این دانشگاه درس میخونن,اما وزارت بهداشت تاییدش نمیکنه.....عجیبه
    ویرایش توسط Mr.badshans : November 15th, 2010 در ساعت 12:32 PM

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.badshans نمایش پست ها
    چرا علامت؟ دوست عزیز
    ?????????????????????????????????
    ایلتس 0.25 نداره بعدشم گیرم که منطورتون 9 یا 8.5 باشه اگه واقها همچی نمره ای داری یعنی تمام نمره هرجایی می تونی بری و شبانه از تو خونت با هلکپتر می دزدنت اکه بفهمن
    رنکینگ فیلیپین هم مثله ایرانه ودانشگاههای ادمیزادیهاش 700 تا 7000 هست فکر کنم UP هم 2000 اینا باشه
    ویرایش توسط doublin2000 : November 15th, 2010 در ساعت 12:42 PM

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

در کل از اومدن به فیلیپین راضی هستید خوبی ها و بدی هاشو دکر کنید لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط doublin2000 نمایش پست ها
    ?????????????????????????????????
    ایلتس 0.25 نداره بعدشم گیرم که منطورتون 9 یا 8.5 باشه اگه واقها همچی نمره ای داری یعنی تمام نمره هرجایی می تونی بری و شبانه از تو خونت با هلکپتر می دزدنت اکه بفهمن
    رنکینگ فیلیپین هم مثله ایرانه ودانشگاههای ادمیزادیهاش 700 تا 7000 هست فکر کنم UP هم 2000 اینا باشه
    البته من این امتحان رو توی کویت دادم ,شاید من اشتباه میکنم,شایدم اصلا امتحان ielts نبوده lol. فکر کنم شما مهندسی معدن میخونین کلا فیلیپین تو رشته های مهندسی قوی نیست .ولی بالعکس گرایش پزشکیش واقعا سطحش بالاست اگه میخواین مهندسی بخونین فیلیپین رو خط بزنین

نقل قول نوشته اصلی توسط ng22 نمایش پست ها
    شهر : Manila , Cebu -- دانشگاه خوب و خیلی با کیفیت زیاد داره اما مورد تایید ایران نیستند!!! بعضی هاشون شهریه های بالایی هم دارند
    مثلا دانشگاه فاتیما شش ماه دوره آمادگی امتحان برد آمریکا ( که داخل آمریکا برگزار میشه ) جزو برنامه تحصیلیش هستش....
    بله فیلیپین خیلی از هند بهتره ( جالبه اینجا دانشجوی هندی هم زیاد داریم مخصوصا تخصص دندانپزشکی )
    مالزی دانشجوی دندانپزشکی ایرانی قبول نمیکنه ( توافق ایران و مالزی ) همچنین سطح دانشگاههای دندانپزشکیش پایین هستش, برای سایر رشته ها کوالالامپور بهتر از مانیل هستش
    الان مثلا بخواییم بیاییم فیلیپین دندانپزشکی بخونیم باید چیکار کنیم؟ یعنی کدوم دانشگاه و کدوم شهر رو باید انتخاب کنیم؟ زیاد مهم نیست که ایران قبول داشته باشه مدرکو یا نه چون به قول دوستان فیلیپین رو به عنوان پلی به سوی امریکا و کانادا و استرالیا انتخاب میکنیم.
    خدایی من اول تصمیم داشتم هند رو انتخاب کنم که متاسفانه انقدر از هند بدی گفتن که پشیمون شدم. مالزی هم که میگید پذیرش نمیده به ایرانی ها برای دندون واسه همین تنها انتخاب میمونه همین فیلیپین. ولی خوب فیلیپین هم میگن
    یه امتحان ورودی داره. اون امتحانش شامل چه چیزایی هست و ایا سخته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dani_music نمایش پست ها
    الان مثلا بخواییم بیاییم فیلیپین دندانپزشکی بخونیم باید چیکار کنیم؟ یعنی کدوم دانشگاه و کدوم شهر رو باید انتخاب کنیم؟ زیاد مهم نیست که ایران قبول داشته باشه مدرکو یا نه چون به قول دوستان فیلیپین رو به عنوان پلی به سوی امریکا و کانادا و استرالیا انتخاب میکنیم.
    خدایی من اول تصمیم داشتم هند رو انتخاب کنم که متاسفانه انقدر از هند بدی گفتن که پشیمون شدم. مالزی هم که میگید پذیرش نمیده به ایرانی ها برای دندون واسه همین تنها انتخاب میمونه همین فیلیپین. ولی خوب فیلیپین هم میگن
    یه امتحان ورودی داره. اون امتحانش شامل چه چیزایی هست و ایا سخته؟
    سلام من دانشجوی دانشگاه east هستم,به عبارتی بهترین دانشگاه دندانپزشکی فیلیپین.بذارید یه رزومه کوتاه بدم.والا من اول دانشجوی up بودم که دانشگاه دولتی و البته مورد تایید وزارت بهداشت ولی وقتی رفتم دانشگاه 2 سالی که اونجا بودم انصافا از حق نگذریم هم امکاناتش خیلی خوب بود هم اینکه سطح علمی دانشگاه عالی بود.اما من بدنبال بهترینها بودم(مثل همه ایرانیها) تا اینکه به پیشنهاد استادم رفتم دانشگاه east که باید بگم واقعا تو دندانپزشکی و پزشکی فوقالعاده قوی هست اما مورد تایید وزارت علوم نیست.که این موضوع تعجب همرو برانگیخته.ولی من این چیزا برام مهم نیست چون الآن دارم به یکی از دانشگاهای 1رقمی آمریکا فکر میکنم.(البته با داشتن 8 مقاله بین المللی و 1 مقاله در دست تهیه و 4 معدل 20 و 3 معدل 19.78 به بالا در 7 ترم سپری شده .البته نمرات از 100 حساب میشه.من از 20 عرض کردم)
    در جواب دوستمون بگم که عزیزم این آزمون خیلی مهم نیست.چون فقط میخوان سطح شمارو بسنجن.اصلا نگران نباشید.اما چندتا تلنگر واسه همه کسایی که میان فیلیپین 1:قبل از اومدن و ورود به دانشگاه حتما حتما حتما رو زبانتون کار کنید به نظر من IELTS هم 7 ,7.5 گرفتی خوشحال نباش چون واقعا فضا متفاوته 2:میدونم بیشترتون به دندانپزشکی فکر میکنید خواهشا اول در موردش تحقیق کنید چون شرط اول این رشته علاقه شدید بهش هست(اینو واسه کسایی میگم که میخوان در آینده دندانپزشکی مطرح و حرفه ای حداقل در شهرشون باشن).همین الآن میگم بهتون اگه علاقه نباشه همون ترم اول حالت بهم میخوره 3:به رنکینگ دانشگاه تو جهان فکر نکنییییییید. چون دانشگاهای فیلیپین فقط تو رشته های پزشکی,دندان,داروسازی و چندتا گرایشهای پزشکی مطرحه.اساس رتبه بندی جهانی داشتن رشته های متنوع,دانشجوهای بین المللی زیادو.... میباشد.4:دیگه خسته شدم خودتون سوال دارین بپرسین من جواب میدم==لول

نقل قول نوشته اصلی توسط ___KinG___ نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی دانشگاه east هستم,به عبارتی بهترین دانشگاه دندانپزشکی فیلیپین.بذارید یه رزومه کوتاه بدم.والا من اول دانشجوی up بودم که دانشگاه دولتی و البته مورد تایید وزارت بهداشت ولی وقتی رفتم دانشگاه 2 سالی که اونجا بودم انصافا از حق نگذریم هم امکاناتش خیلی خوب بود هم اینکه سطح علمی دانشگاه عالی بود.اما من بدنبال بهترینها بودم(مثل همه ایرانیها) تا اینکه به پیشنهاد استادم رفتم دانشگاه east که باید بگم واقعا تو دندانپزشکی و پزشکی فوقالعاده قوی هست اما مورد تایید وزارت علوم نیست.که این موضوع تعجب همرو برانگیخته.ولی من این چیزا برام مهم نیست چون الآن دارم به یکی از دانشگاهای 1رقمی آمریکا فکر میکنم.(البته با داشتن 8 مقاله بین المللی و 1 مقاله در دست تهیه و 4 معدل 20 و 3 معدل 19.78 به بالا در 7 ترم سپری شده .البته نمرات از 100 حساب میشه.من از 20 عرض کردم)
    در جواب دوستمون بگم که عزیزم این آزمون خیلی مهم نیست.چون فقط میخوان سطح شمارو بسنجن.اصلا نگران نباشید.اما چندتا تلنگر واسه همه کسایی که میان فیلیپین 1:قبل از اومدن و ورود به دانشگاه حتما حتما حتما رو زبانتون کار کنید به نظر من IELTS هم 7 ,7.5 گرفتی خوشحال نباش چون واقعا فضا متفاوته 2:میدونم بیشترتون به دندانپزشکی فکر میکنید خواهشا اول در موردش تحقیق کنید چون شرط اول این رشته علاقه شدید بهش هست(اینو واسه کسایی میگم که میخوان در آینده دندانپزشکی مطرح و حرفه ای حداقل در شهرشون باشن).همین الآن میگم بهتون اگه علاقه نباشه همون ترم اول حالت بهم میخوره 3:به رنکینگ دانشگاه تو جهان فکر نکنییییییید. چون دانشگاهای فیلیپین فقط تو رشته های پزشکی,دندان,داروسازی و چندتا گرایشهای پزشکی مطرحه.اساس رتبه بندی جهانی داشتن رشته های متنوع,دانشجوهای بین المللی زیادو.... میباشد.4:دیگه خسته شدم خودتون سوال دارین بپرسین من جواب میدم==لول
    مرسی از راهنماییت دوست عزیز. این دانشگاه east رشته ی داروسازی هم داره؟ داروسازیش هم مطرحه به اندازه دندان پزشکیش؟
    شرایط زندگی تو فیلیپین چجوریه؟ یعنی کلا فرهنگ و امنیت و بقیه چیزا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dani_music نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییت دوست عزیز. این دانشگاه east رشته ی داروسازی هم داره؟ داروسازیش هم مطرحه به اندازه دندان پزشکیش؟
    شرایط زندگی تو فیلیپین چجوریه؟ یعنی کلا فرهنگ و امنیت و بقیه چیزا
    دندانپزشکی که 2009 اول شد امسال هم به احتمال فوق قوی اول میشه
    ولی دنی جان والا من تو دانشکده دندانپزشکی دانشگاه east هستم و خبر چندانی ندارم از دانشگاه ولی اینطور به نظر میاد که دانشگاه سنتر و اسكولار Centro Escolar Universityو دانشگاه سنت توماس ( Saint Thomas university ) تو داروسازی بیشتر فعالند.البته اینو هم بگم اگه میخوای برگردی ایران واسه کار بهتره بری up چون فردا دیدی وزارت بهداشت اون دوتارو هم ......والا از نظر شرایط زندگی من تو این 3 سال راضیم و تا حالا مشکلی واسم پیش نیومده.از نظر فرهنگ هم خوبن مشکل خاصی ندارن ولی شما اگه رفتی بیرون جای یا توی دانشگاه جار نزن من مسلمونم و فلان.آخه اینجا اکثریت بی دین هستن مسیحی هم زیاده.اینو واسه این گفتم که فردا روز انگشت نما نشی و وخدایی نکرده اعتقاداتتون به سخره گرفته شه.اگه در مورد داروسازی و هزینه و کلا faq اون سوالی بود من در خدمتم.اطلاعاتم بدک نیس
    اگه سوالی دارین روتون نمیشه بپرسین لطفا تعارف نکنین شاید سوال شما سوال ده ها نفر دیگه هم باشه....در مورد غذا,ولگردی آخر هفته و.....لول