صفحه 13 از 79 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 788

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در فیلیپین (تا پایان سال 2012)

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

Lightbulb پاسخ : تحصیل در فیلیپین

من می خوام سبو MBA بخونم بره فوق غیر از هزینه ها دیدم شرایط دیگه فیلیپین از مالزی بهتره مثله انگلیسی زبان بودن یا نخواستن ieltz, سابقه کار و معدل و...

اگه دوستان یکم از جزئیات زندگی اونجا بیشتر صحبت کنید مثلا بهتره کجاها خونه بگیریم تو برج یا ویلایی کدوم خیابونهای سبو یا مانیل تفریحات وخطرات و هزینه های جانبی یا اینکه سطح زبان چون تو محیطه بالا میره؟ یا چیزایی که ممکنه مهم باشه
    مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین

اول شما بفرمایید اسم کامل دانشگاه چیه؟اینجا تشابه اسمی زیاد داریم.بعدشم شما رشتتون رو نفرمودید ولی به نظر میاد مهندسی معدن میخونین.یکی از دوستان پاسخ خوبی بهتون دادن گفتن فیلیپین رو خط بزنید.چون 90% کسایی که میان اینجاواسه پزشکی و اینا میان.اینجا دانشگاهای مهندسیش خیلی عالی نیست.ولی تصمیم با خودتونه.در مورد خونه در ادامه کامل تشریح میکنم مطلبو امادر مورد تفریحات.اینجا جاهای دیدنیش خیلی زیاده که اگه ماشین داشته باشی میتونی خیلی حال کنی.ولی ما فقیر فقراها تفریحمون یه باشگاه بیلیارد و بولینگه که اینجا زیاد طرفدار داره.سواحل خوبی هم داره.زبان هم مسلم به تدریج پیشرفت میکنه .چون اینجا 90 درصد مردم زبان انگلیسی رو راحت صحبت میکنن.
    اما در مورد خونه الآن بیشتر صحبت کنیم بهتره چون خیلی مهمه کجا میشینین.ببینید من اگه بخوام دسته بندی کنم خونه هارو اینجوری میشه.اکثر دانشجوها room میگیرن که واحدهای 30 40 متری هستن.سرویس بهداشتی و آشپزخونه نقلی هم داره که انصافا واسه زندگی دانشجویی خوبه.اما اگه 2 3 نفر با همین واحدهای چند خوابه هم هست که مسلما به صرفه تره.اما میرسیم به برجهایی که شما دوست دارین این برجها خیلی باحالن ,لابیهای توپ دارن حتی پایین برجها لباسشویی گذاشتن با اتو بخارو این چیزا بعد پایین برجها اکثرا یه هایپر مارکت هست مهمتر از همه wireless دارن اونم با چه سرعتی.قیمتاش هم اینجوریه اگه روم بخوای ماهی دوره بر 5000 پزو.اگه چند خوابه میخوای دوره بر 10000 پزو.اگر هم برج میخوای 30000 به بالا.البته این قیمتها تقریبیه مثلا اگه بالا شهر باشی یا یه جایی که تروتمیز باشه مسلما قیمتش متفاوته.ولی روم بهترین جای شهر 6000 یا 6500 پزو در میاد.

ممنون از اطلاعاتت
    هزينه ي دانشگاه ها براي مهندسي مثلا برق چطوريه؟
    در ضمن يه سوال . هر پزو چند تومانه؟!

Junior Member

بستگی داره چه دانشگاهایی میخوای بری.ولی کلا واسه مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری بخوای بیای ترمی 900 تا 1200 دلار واست خرج بر میداره.اینجا اگه دانشجوی خوبی باشی راحت میتونی به بهترین دانشگاهای فیلیپین انتقالی بگیری.ضمنا اگه از فیلیپین فارغ التحصیل بشی به سادگی میتونی اقامت آمریکا و کشورهای اروپایی رو بگیری
    ببینید دوستان بحث در مورد فیلیپین خیلی خیلی گسترده هستش و مننمیتونم همه چیزو با هم قاطی کنم.به نظر من یه بخش مثل مالزی,هندوستان,سنگاپور باید زده شه که من همه چیزو تقسیم بندی کنم که نه وقت من گرفته بشه نه وقت شما.لطفا با مدیران برای زدن بخش فیلیپین صحبت کنید

Junior Member

طبق آخرین اطلاعات من هر پزو معادل 23.8 تک تومنی ایرانه.به عبارتی هر 44 پزو میشه تقریبا 1 دلار آمریکا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ___KinG___ نمایش پست ها
    طبق آخرین اطلاعات من هر پزو معادل 23.8 تک تومنی ایرانه.به عبارتی هر 44 پزو میشه تقریبا 1 دلار آمریکا
    نرخ برابری پزو با دلار در حاله نوسانه همیشه من اخرین دفعه 43.20 تبدیل کردم

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

من می خوام MBA دانشگاه san joseسن خوزه یاsan carlos سن کارلوس تو سبو بخونم شما بگید کدوم؟که MBA یه جور ارشد مدیریت که اکثرا بچه های مهندسی می رن و این رشته تو مالزی سابقه کار می خواد بره همین می خوام بیام فیلیپین چون دیدم با این هزینه از هند و ارمنستان و... بهتره واروپا وبقیه جاهام غیر از هزینه بالاتر ieltz می خواد و رزومه خوب می خواد هزارو یک شرایط تازه طول می کشه و من جون سربازی دارم باید سریع از کشور خارج شم در ضمن فیلیپین انگلیسی زبان هستن و خارج دانشگام می شه انگلیسی حرف زد مثلا من از چند نفر نروژ وسوئد وترکیه واسپانیاواتریش و... شنیدم که تو جامعه ایزوله ای و ففط تو دانشگاه اونم بهضی دانشگاههاش انگلیسی صحبت می شه مردمشم خیلیا بلدن ولی بخاطر گل روی ما باهم نمیان همش انگلیسی صحبت کنن و به اندازه فیلیپین انگلیسی رایج نیست و از مالزی هم بیشتر رایجه واگرم بخوای به زبون اونها درس بخونی تازه اگه زبون مهم و زنده ای باشه یک سال فقط باید روسی یا فرانسوی یا آلمانی یا... هرجا می خوای بری رو یاد بگیری بعدشم فیلیپین رو می خوام به عنوانه پلی برای استرالیا یا آمریکا یا کانادا استفاده کنم

در ضمن درسته دوستان باید به مدیریت بگیم یه بخشه مخصوص فیلیپین بزنه
    ویرایش توسط doublin2000 : November 17th, 2010 در ساعت 12:26 AM

Junior Member

ضمنا اگه از فیلیپین فارغ التحصیل بشی به سادگی میتونی اقامت آمریکا و کشورهای اروپایی رو بگیری
    د
    سلام میشه بیشتر در این مورد توضیح بدید و منبع این خبر رو هم اعلام بفرمایید.
    فارغ التحصیلی از فیلیپین برای گرفتن اقامت آمریکا و کشورهای اروپایی چه مزیتی رو ایجاد میکنه ؟و چه تسهیلاتی رو ؟

Junior Member

چون مدرک دانشگاهای فیلیپین بخصوص در گرایش های پزشکی دارای اعتبار بالایی دراروپا و خصوصا آمریکاست شما میتونید از خیلی افراد که برای اقامت اقدام میکنن پیشی بگیرید.ضمنا دوست عزیز این خبر نیست که منبع بخواد.الآن سالیانه سال هست که دانشجوهای آسیایی برای رفتن به اروپا و آمریکا به عنوان نیروی متخصص فیلیپین رو انتخاب میکنن
    اما در پاسخ دوستمون doublin باید بگم دانشگاه سن کارلوس یکی از دانشگاهای پر آوازه ی سبو هست که جالبه 75 سال سابقه داره و مورد تایید وزارت هم هست.ولی بازم بیشتر تحقیق کنید
    ویرایش توسط ___KinG___ : November 17th, 2010 در ساعت 04:14 PM

Junior Member

چون مدرک دانشگاهای فیلیپین بخصوص در گرایش های پزشکی دارای اعتبار بالایی دراروپا و خصوصا آمریکاست شما میتونید از خیلی افراد که برای اقامت اقدام میکنن پیشی بگیرید.ضمنا دوست عزیز این خبر نیست که منبع بخواد.الآن سالیانه سال هست که دانشجوهای آسیایی برای رفتن به اروپا و آمریکا به عنوان نیروی متخصص فیلیپین رو انتخاب میکنن
    به شما همین الان با مدرک دندانپزشکی UE اجازه شرکت در امتحان برد آمریکا رو نمیدن, میگن اول دو سال دوره تکمیلی داخل خاک آمریکا و یک دانشگاه آمریکایی بخون با هزینه حدود 100 هزار دلار , تازه بعدا اجازه شرکت در امتحان برد رو دارید,
    برای اروپا و استرالیا هم همینجوره
    من متوجه نشدم کجاش اعتبار بالا داره....
    همین الان اگه دانشجویان ایرانی رو از دندانپزشکی و هندی ها رو از پزشکی فیلیپین حذف کنیم ( برای هر دو گروه هزینه پایین دلیل انتخاب فیلیپین هستش ) فکر نمیکنم دانشجویان خارجی که فیلیپین براشون سکوی آمریکاست چیزی بمونه...