صفحه 16 از 79 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 788

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در فیلیپین (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین

سلام دوست عزیز منتمام تایپیک رو خوندم اگه ممکنه یکیاز بچه های فیلیپین لطف کنه درمورد مخارج ماهیانه و دانشگاه یک لیست جدا ومشخص تهیه کنه ممنون میشم آخه جای این بخش تو تایپیک خالیه
    وکمک بزرگی میکنید .تو زمینه مخارخ وهزینه هاا خیلی حرف زیاده لطف کنید از اجاره و مالیات و ...... همرو شرح بدین ممنون و یک براورد حدود ماهیانه بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط three_doller نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز منتمام تایپیک رو خوندم اگه ممکنه یکیاز بچه های فیلیپین لطف کنه درمورد مخارج ماهیانه و دانشگاه یک لیست جدا ومشخص تهیه کنه ممنون میشم آخه جای این بخش تو تایپیک خالیه
    وکمک بزرگی میکنید .تو زمینه مخارخ وهزینه هاا خیلی حرف زیاده لطف کنید از اجاره و مالیات و ...... همرو شرح بدین ممنون و یک براورد حدود ماهیانه بدین
    نقل قول نوشته اصلی توسط ___KinG___ نمایش پست ها
    اما در مورد خونه الآن بیشتر صحبت کنیم بهتره چون خیلی مهمه کجا میشینین.ببینید من اگه بخوام دسته بندی کنم خونه هارو اینجوری میشه.اکثر دانشجوها room میگیرن که واحدهای 30 40 متری هستن.سرویس بهداشتی و آشپزخونه نقلی هم داره که انصافا واسه زندگی دانشجویی خوبه.اما اگه 2 3 نفر با همین واحدهای چند خوابه هم هست که مسلما به صرفه تره.اما میرسیم به برجهایی که شما دوست دارین این برجها خیلی باحالن ,لابیهای توپ دارن حتی پایین برجها لباسشویی گذاشتن با اتو بخارو این چیزا بعد پایین برجها اکثرا یه هایپر مارکت هست مهمتر از همه wireless دارن اونم با چه سرعتی.قیمتاش هم اینجوریه اگه روم بخوای ماهی دوره بر 5000 پزو.اگه چند خوابه میخوای دوره بر 10000 پزو.اگر هم برج میخوای 30000 به بالا.البته این قیمتها تقریبیه مثلا اگه بالا شهر باشی یا یه جایی که تروتمیز باشه مسلما قیمتش متفاوته.ولی روم بهترین جای شهر 6000 یا 6500 پزو در میاد.
    این در مورد خونه هست,,,در مورد دانشگاه و شهریه آن بسته به رشته و دانشگاه مورد نظر متغیر هست.اطلاعاتتون رو کامل بفرمایید

ممنون دوست عزیز .در مرد هزینه خونه من شنیدم خیلی بیشتر از این حرفهاست .حالا لطف کنید بگید من میخوام برای یو پی دندان اقدام کنم هزینه یک room با وسیله نزذیک دانشگاه در مانیل حداقل چقدره؟ و با احتساب خورد وخوراک و هزینه دانشگاه و رفت وآمد وتفریح مختصر ماهیانه چقدر به پول ایران یا پزو نیاز مند هستم ؟
    هزینه دانشگاهرو چجوری می پردازین؟ اول ترم؟ ماهیانه؟ یک جا؟
    ممنون میشم وقت بزارید یک توضیح کامل بدین

من خودم که هنوز نرفتم اونجا :دی.... بعد از عید راهی میشم .اما کلا زیاد تحقیق کردم در موردش.هزینه خونه همینقدر هست و از مشاورها هم که پرسیدم همین حدودا قیمت میدادن.کلا اگه آدم خوش خرجی باشی ماهی 700 600 تومن خرج برمیداره.در مورد پرداخت هزینه دانشگاه هم اطلاعی ندارم که چجوری پرداخت میشه

ممنون از دوستانی که فیلیپین تشریف دارن بفرمائید که هزینه ها چجوری ریز و جدا لیست بدن بهتره واینکه هزینه دانشگاه چجوریه
    mr badshans شما چند سالتونه؟ و چه رشته ای رو انتخاب کردین؟ واز طریق کدوم موسسه اقدام کردین اسم وشمارش ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط three_doller نمایش پست ها
    ممنون از دوستانی که فیلیپین تشریف دارن بفرمائید که هزینه ها چجوری ریز و جدا لیست بدن بهتره واینکه هزینه دانشگاه چجوریه
    mr badshans شما چند سالتونه؟ و چه رشته ای رو انتخاب کردین؟ واز طریق کدوم موسسه اقدام کردین اسم وشمارش ؟
    19/دندانپزشکی/اینجا نمیشه اسم موسسه رو گفت.تبلیغه.واست پیغام دادم

دوستان اگه لیست هزینه ها رو خیلیواضح توضیح بدن ممنون میشم

اینم ایمیل دومی که به یکی از بچه های دیگه دارو سازی فیلیپین زدم و جواب ایشون
    سلام هزینه مخارج ماهی یک میلیون تومان و هزینه رفت وبرگشت هم چیزی حدود یک میلیون تومان هزینه بلیط میشود و ان هم بستگی به زمانی دارد که میخواهید بیایید معمولا بین 800 هزار تومان تا یک میلیون می باشد و از یوپی هم سوال میکنم و خبرتون میدم

چرا حرف بچه های اینجا با دانشجویان فیلیپین متفاوت هست؟

دوست عزیز این اعداد و ارقام رو بذار کنار.همه چیز بستگی به خودت داره اگه کم خرج باشی مسلما از اینا کمتره.شما چطوری میخواین اقدام کنین؟با دانشجوها هماهنگ میکنین یا اینکه از طریق موسسات اقدام میکنین؟
    از اونجایی که من میدونم دانشگاه up , santo tomas هنوز مورد تاییدن..هر چند اکثر بچه هایی که میرن اونجا هدفشون کار کردن در ایران نیست.
    ویرایش توسط Mr.badshans : November 28th, 2010 در ساعت 05:53 PM

من از طریق موسسات اقدام میکنم اما اکثر موسسات می خوان جهت تبلیغات جو رو خوب وارزان نشان بدن با دانشجویان فیلیپین که صحبت کردم زمین تا آسمون حرفشون با مسسات متفاوته حالا از هر نظر