صفحه 21 از 79 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 788

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در فیلیپین (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین

نقل قول نوشته اصلی توسط w4lk_3lon3 نمایش پست ها
    تجربه شخصی من اینو میگه چون دانشجوی UST یا همون سنت توماس بودم !! UST یه درجه اسون تر از UP هستش اما درس خوندن توش خیلی سخته!! نمیگم نمی ارزه! اما بعد ار 2 ترم از سخت گرفتن دانشگاهت کلافه میشی! از ما گفتن!!
    شما که اونجا بودین بگین دانشگاه up ارزششو داره اینقد سختی بکشیم?؟
    سنت توماس هم که بودی مورد تاییده که.چرا اومدی بیرون?؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.badshans نمایش پست ها
    شما که اونجا بودین بگین دانشگاه up ارزششو داره اینقد سختی بکشیم?؟
    سنت توماس هم که بودی مورد تاییده که.چرا اومدی بیرون?؟
    UP مسلما ارزششو داره نمیگم نداره چون مدرکی که میده جهانی معتبره!! ولی میگم واسه 6 سال! تو UP درس خوندن صبر عیوب میخواد! بعد تو کلاسی که درس میخونی مثل UST همکلاسی ایرانی پیدا نمیکنی چون پزیرش یا همون امتحان ورودیشون اینقدر سخته که ایرانیه معمولا قبول نمیشن! من معماری تو UST میخوندم تنها ایرانی بودم! تو اون سالی که من درس میخوندم به غیر از من یه نفر ایرانی دیگه هم بود که اون سال 3 بود !! دیگه ببین چه خبره که دو نفر ایرانی بودیم!) ) من به دلیل بعضی چیزا برگشتم یکشم سنم بود ! ولی الان می خوام برگردم فیلیپین با شناختی که دارم از جاهای دیگه خیلی بهتره! من سال دیگه لیسانس معماریمو میگرم! ولی چون به دندونپزشکی علاقه دارم بعد لیسانسم میخوام دندون بخونم! که یه سوال کردم اینجا فعلا کسی جوابمو نداده!)

ممنون بابت راهنماییت دوست عزیز.ولی هدف دانشجو باید درس خوندن باشه نه اینکه همکلاسیه ایرانی داشته باشه یا نه.بالاخره یه دوستی پیدا میشه که تنها نباشی.ولی من اینجاش واسم سواله که این امتحان ورودیش کی هست؟آخه تاریخی که تو سایتش زده به هیچ عنوان نمیشه اونجا بود و امتحان داد تازه تاریخ امتحان برای ورودیهای 2011 3 4 ماه پیش بوده!!!آیا اونایی که از کشورهای دیگه میان شرایط واسشون متفاوته؟و کسی که ترم 1 رو میخواد از خرداد 90 شروع کنه دقیقا کی باید اونجا باشه؟
    در مورد سوالت من اطلاعی نداشتم که جواب ندادم ولی فکر نکنم بشه.به هرحال وقتی میای ایران رزومه کاملت رو نگاه میکنند و حتما متوجه میشن که چرا فقط 1 سال رو up بودی!!!
    دوست عزیز اگه اطلاعات دیگه ای هم دارید لطفا بفرمایید.ما تمام اطلاعاتمون محدود میشه به حرفای این مشاورای موسسات و وب.شنیدن کی بود مانند دیدن?!
    با سپاس مجدد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.badshans نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنماییت دوست عزیز.ولی هدف دانشجو باید درس خوندن باشه نه اینکه همکلاسیه ایرانی داشته باشه یا نه.بالاخره یه دوستی پیدا میشه که تنها نباشی.ولی من اینجاش واسم سواله که این امتحان ورودیش کی هست؟آخه تاریخی که تو سایتش زده به هیچ عنوان نمیشه اونجا بود و امتحان داد تازه تاریخ امتحان برای ورودیهای 2011 3 4 ماه پیش بوده!!!آیا اونایی که از کشورهای دیگه میان شرایط واسشون متفاوته؟و کسی که ترم 1 رو میخواد از خرداد 90 شروع کنه دقیقا کی باید اونجا باشه؟
    در مورد سوالت من اطلاعی نداشتم که جواب ندادم ولی فکر نکنم بشه.به هرحال وقتی میای ایران رزومه کاملت رو نگاه میکنند و حتما متوجه میشن که چرا فقط 1 سال رو up بودی!!!
    دوست عزیز اگه اطلاعات دیگه ای هم دارید لطفا بفرمایید.ما تمام اطلاعاتمون محدود میشه به حرفای این مشاورای موسسات و وب.شنیدن کی بود مانند دیدن?!
    با سپاس مجدد

من اومدم جواب شما رو توضیح کامل دادم نت قاطی کرد پرید نوشتم!! ولی همینو بتون بگم که UP رو خبر ندارم ولی چون سیستم اموزشی و ترمیکش مثل UST هستش احتمالا زمان امتحانشونم نزدیک به همه!! مثلا CEU و UE چون تقریبا مثل هم بود امتحاناشون 2 هفته با هم فرق داشت!! بعد جواب اون یکی سوالتون بله میدونم تاریخش بده ولی تغییرش نمیدن!! اما UST یه امتحان دیگه هم داشت تقریبا فکنم تو خرداد ماه بوده!! من اون امتحانشو دادم! اون امتحان و برای کسایی که اعتراض زدن برای جواب امتحانشون بین 100 نفر برگزار میشه کسایی که مثلا جواب امتحانشون 85% بوده و قبولشون نکردن!! ولی منم فرق داشتم با اصراری که به رئیس دانشگاه کردم گذاشتن امتحان بدم! حلا راستیتش نمی دونم UP این امتحانو داره یا نه! مطمئنم CEU و UE ندارن حالا UP رو واقعا نمیدونم چون موقعیت مکانی UP از بقیه دانشگاه ها جداست و خیلی دور تر از شهرک دانشگاه هاست کسی نمیرفت بپرسه!! بعد یه چیزی تو امتحانی که میگیرن! هر دانشگاه سر یه سری سابجکت تمرکز داره که نمره بالای 90 باید بگیرید حواستون به این مسئله هم باشه!!
    بعد اینکه ایران به رزومه کامل کاری نداره به مدرک اخر نگاه میکنه!! به چشم تو وزارت بهداشت دیدم! اما وزارت علوم نه! سوالی که اینجاا کردم میخواستم ببینم که کسی چیزه بیشتری میدونه یا نه !! که تا الان نه!!

خوب تکلیف ما چیه؟بدون ویزا که نمیتونیم پاشیم بریم!!!!!!!!!!!یعنی هیچ فرقی بین ما و اونایی که اونجان نیست؟
    اگه به این شوری که شما میگین هست,پس بگین بشینیم واسه کنکور بخونیم دیگه لول

Junior Member

سلام من لیسانس برق هستم
    مجرد و 28 ساله
    واسه ادامه دودل شدم
    نمیدونم دندانپزشکی رو بخونم یا mba
    میخواستم نظرتونو بدونم

Junior Member

شما الان دارین معماریتونو میگیرین؟
    بعد میرید دندون؟
    پس مثل من هم هست
    من دارم اقداممیکنم ولی بین mba و دندون مرددم
    لیسانس برق دارم

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط w4lk_3lon3 نمایش پست ها
    UP مسلما ارزششو داره نمیگم نداره چون مدرکی که میده جهانی معتبره!! ولی میگم واسه 6 سال! تو UP درس خوندن صبر عیوب میخواد! بعد تو کلاسی که درس میخونی مثل UST همکلاسی ایرانی پیدا نمیکنی چون پزیرش یا همون امتحان ورودیشون اینقدر سخته که ایرانیه معمولا قبول نمیشن! من معماری تو UST میخوندم تنها ایرانی بودم! تو اون سالی که من درس میخوندم به غیر از من یه نفر ایرانی دیگه هم بود که اون سال 3 بود !! دیگه ببین چه خبره که دو نفر ایرانی بودیم!) ) من به دلیل بعضی چیزا برگشتم یکشم سنم بود ! ولی الان می خوام برگردم فیلیپین با شناختی که دارم از جاهای دیگه خیلی بهتره! من سال دیگه لیسانس معماریمو میگرم! ولی چون به دندونپزشکی علاقه دارم بعد لیسانسم میخوام دندون بخونم! که یه سوال کردم اینجا فعلا کسی جوابمو نداده!)
    سلام دوست عزیز می شه بگید چرا فیلیپین از جاهای دیگه بهتره و شما چه کشورهای دیگه ای هم بررسی کردید؟
    ظاهرا شما چند سال مانیل بودی سبو هم بودی؟ در کل چه خوبی ها و بدی هایی کشور و دانشگاههای فیلیپین دارن؟
    در مورد یادگیریه زبان هم بگو لطفا بعضیا می گن زبان اداریشون چون انگلیسیه واینا زبون آدم بهتر می شه ولی بعضیا هم می گن که نه همون قدر زبان انگلیسی هم که یاد داشتیم یادمون می ره و اونجورام نیست

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط lidalady نمایش پست ها
    شما الان دارین معماریتونو میگیرین؟
    بعد میرید دندون؟
    پس مثل من هم هست
    من دارم اقداممیکنم ولی بین mba و دندون مرددم
    لیسانس برق دارم
    سنت بره دندون شاید زیاد باشه 4سال بعضیام می گن با طرح 6 سال نمی دونم خوددانی
    برق علاقه نداری یا کار نیست؟

Junior Member

دوست ندارو کار مناسب هم نیست
    mba اونجا چطوره؟