صفحه 53 از 79 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 788

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در فیلیپین (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین

کسی موسسه قابل اعتمادی میشناسه که توکار فیلیپین باشه؟کدوم شهر مهم نیس فقط معتبر

نقل قول نوشته اصلی توسط hosei_n نمایش پست ها
    تا جايي كه من متوجه شدم اين دو تا هم بد نيستن. ولي 1- از لحاظ امكانات و رتبه علمي از اون سه تاي ديگه پايين ترن (فقط تو رشته هاي مهندسي عرض ميكنم) 2- فكر كنم سن توماس تو پايتخت نيست. ( البته نمي دونم اين يه امتياز مثبته يا منفي ) ولي من خودم ميخام تو پايتخت باشم. اگر هم حتي نشد بر ميگردم ولي خيليا هستن كه تو سبو و اين جور جاها درس ميخونن. به خودت بستگي داره.
    - يه سر تو سايتاشون بچرخي شرايط پذيرششو نوشته. با اين حال من اطلاعات صفر تا صد اين دو دانشگاه رو اينجا آپلود ميكنم. بقيشونو خبر ندارم.
    ممنون از فایلایی که گذاشتی. اگر دقت کرده باشید برای دانشگاه ماپوآ نوشته شرکت در آزمون ورودی دانشگاه یا بجای آن ارائه مدرک زبان! (بند 3). در اینمورد اطلاعات بیشتری ندارید؟
    ویرایش توسط saman1 : January 8th, 2012 در ساعت 08:54 PM
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

Junior Member

درسته منم اینو تو بیشتر دانشگاهایی که مدرک زبان میخواستن دیدم ولی فکر میکنم امتحانش سخت باشه که با مدرک زبان برابره.
    فکر میکنم یه موسسه معتبر تو این زمینه بتونه بیشتر راهنمایی کنه.
    گرچه زبان هم خیلی مهمه اگر زبان ضعیف باشه چند ماه اول خیلی سخت میگذره مگر اینکه همونجا دوره زبان بگذرونی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    ممنون از فایلایی که گذاشتی. اگر دقت کرده باشید برای دانشگاه ماپوآ نوشته شرکت در آزمون ورودی دانشگاه یا بجای آن ارائه مدرک زبان! (بند 3). در اینمورد اطلاعات بیشتری ندارید؟
    خواهش ميكنم قابلي نداشت. فكر كنم اين ازون اطلاعاتيه كه بايد باهاشون تلفني صحبت كني يا شخصا مكاتبه كني تا متوجه بشي. به نظر من مدرك زبان بدي خيلي بهتره تا اين كه كارت به شايد و اگر و اما بيافته.

نقل قول نوشته اصلی توسط anmutig نمایش پست ها
    کسی موسسه قابل اعتمادی میشناسه که توکار فیلیپین باشه؟کدوم شهر مهم نیس فقط معتبر
    اونطور که بنظر میرسه درمورد بحث درباره موسسات،اینجا محدودیت وجود داره! (البته من اصلا موافق نیستم، اما بهرحال جزو قوانینه...). در اینمورد فکر می کنم بهتر باشه دوستانی که الان فیلیپین هستن و از طریق موسسات اقدام کردن نظر بدن، چون راهیه که رفتن و قطعا بهتر میتونن راهنمایی کنن. اما تا جاییکه بما اینوریا مربوط میشه، کاش شما یه معرفی مقدماتی از خودتون میکردید تا اول بیشتر با شما آشنا بشیم بلکه بتونیم کمکی بکنیم...
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

Junior Member Young_Bird آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Flight Instructor Course

نقل قول نوشته اصلی توسط hosei_n نمایش پست ها
    تا جايي كه من متوجه شدم اين دو تا هم بد نيستن. ولي 1- از لحاظ امكانات و رتبه علمي از اون سه تاي ديگه پايين ترن (فقط تو رشته هاي مهندسي عرض ميكنم) 2- فكر كنم سن توماس تو پايتخت نيست. ( البته نمي دونم اين يه امتياز مثبته يا منفي ) ولي من خودم ميخام تو پايتخت باشم. اگر هم حتي نشد بر ميگردم ولي خيليا هستن كه تو سبو و اين جور جاها درس ميخونن. به خودت بستگي داره.
    - يه سر تو سايتاشون بچرخي شرايط پذيرششو نوشته. با اين حال من اطلاعات صفر تا صد اين دو دانشگاه رو اينجا آپلود ميكنم. بقيشونو خبر ندارم.
    دوستان UNIVERSITY OF SANTO TOMAS
    مانیلا هست.یعنی همون پایتخت ! مانیلا مجموعه ای از چندتا شهره کنار همه.

Navotas و Caloocan در شمال ، Quezon City در شمال شرقی ، San Juan و Mandaluyong در شرق ، Makati در جنوب شرقی و Pasay در جنوب شهر قرار دارند.

سوالی در زمینه زندگی در اینجا داشتید در خدمتتون هستم چون من اینجا زندگی می کنم اما دانشگاه درس نمی خونم و رشتم خلبانی هست.

موفق باشید.

Young_Bird: پیشاپیش ممنون که قصد کمک به دیگران رو دارید. اما من یه چیزی رو متوجه نشدم! مگه رشته خلبانی جزو رشته های دانشگاهی نیست و تودانشگاه تدریس نمیشه؟
    در مورد زندگی هم فکر می کنم و پیشنهاد میدم یک تاپیک جداگانه راه اندازی بشه و اینجا بیشتر به سئوالات مرتبط با تحصیل پرداخته بشه...

Junior Member Young_Bird آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Flight Instructor Course

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    Young_Bird: پیشاپیش ممنون که قصد کمک به دیگران رو دارید. اما من یه چیزی رو متوجه نشدم! مگه رشته خلبانی جزو رشته های دانشگاهی نیست و تودانشگاه تدریس نمیشه؟
    در مورد زندگی هم فکر می کنم و پیشنهاد میدم یک تاپیک جداگانه راه اندازی بشه و اینجا بیشتر به سئوالات مرتبط با تحصیل پرداخته بشه...
    هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمت دوستان هستم.رشته خلبانی هواپیمای مسافربری تحصیلات آکادمیک نیست و شما گواهینامه های خلبانی می گیرید.برای گرفتن گواهینامه های خلبانی هم باید در یه آموزشگاه خلبانی ثبت نام کنید و یه تعداد دروس رو پاس کنید و همچنین 170 ساعت پرواز کنید تا موفق به گرفتن 3 گواهینامه ی پیش نیاز خلبان هواپیمای مسافربری بشید.

برای اطلاعات بشیر می تونید یه نگاهی به این پست بندازید.

Junior Member

young_bird ممنون از توضیحاتی که دادی ، میخواستم درباره سطح فرهنگ مردم و وضعیت شهری مانیل هم یه مختصر توضیحی بدی و اینکه دانشگاه sant tomas و de la salle کدوم قسمت مانیل هستن و معمولا دانشجوها کجا خونه میگیرن (شنیدم برجهای مانیل بهتر و راحت ترن، مخصوصاً برای دانشجوها، با توجه به دانشگاهایی که گفتم اگر اطلاعی داری ممنون میشم یه توضیح بدی).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul University

سلام دوستان.
    از عزیزانی که اطلاعات کاملی دارند میخوام بپرسم ببینم دانشگاه های فیلیپین برای پزشکی معتبر هستش یا ترکیه؟
    با تشکر.