صفحه 62 از 79 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 788

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در فیلیپین (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین

سلام دوستان
    میخواست ببینم فیلیپین رشته رادیولوژی هم داره؟؟؟
    کدوم دانشگاهش؟؟؟

Junior Member

سلام من می خوام به تازگی برای داندانپرشکی اقدام کنم .لیسانس کشاورزی دارم و 24 سالم هست . چند سوال دارم ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارند منو راهنمایی کنند
    1- من زبان انگلیسیم خوب هست اما مدرک بین المللی ندارم . خواستم ببینم زبانمون چه حدی باید باشه ؟
    2- در مورد مدارکی که باید ارسال کنیم این لیست را من تهیه کردم آیا کامل هست ؟
    اصل پاسپورت2- اصل شناسنامه3- اصل و یا گواهی موقت دیپلم4- ریز نمرات دیپلم5- اصل و یا گواهی موقت پیش دانشگاهی6- ريز نمرات پيش دانشگاهي7- ليسانس و یا گواهی موقت لیسانس8- ريز نمرات ليسانسنكته مهم : چنانچه متقاضي مقاطعي بالاتر از ليسانس هم طي كرده است وجود آنها الزامي مي باشد .9- گواهي عدم سوء پيشينه10-گواهي موجودي بانك ضامن (حدود 5 میلیون به بالا)11-تعهد نامه محضري12 - شش قطعه عكس پاسپورتي (4 * 6 )
    3- امتحان ورودی شامل چه درسایی هست و آسا برای همه هست ؟ حتی اونهایی که قبلا رشته دیگه ای می خوندن ( منظورم دوری از درسای دبیرستان و ... هست)؟
    3- شنیدم اونجا واحد ها را معادلسازی می کنند (واحد های 2 سال اول ) برای کسایی که قبلا اونها را گذرانده بودند درسته ؟
    4-هزینه زندگی در اونجا (خانه + خورد و خوراک و .. ) به صورت دانشجویی و متوسط چند هست اونجا ؟
    5- کدام شهر بهتره برای اقامت ؟

با تشکر قبلی از شما عزیزان

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak12 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    در مورد کالج زبان در فیلیپین می خواستم اطلاعاتی بگیرم و در مورد هزینه کالجها و آیا کیفیت خوبی دارن..
    هزینه زندگی ماهیانه چقدر است؟
    ممنون
    English Schools in Philippines

برای اطلاعات بیشتر هم میتونین به سایت هر مرکز آموزش زبان مراجعه کنید
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masih_masih98 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواست ببینم فیلیپین رشته رادیولوژی هم داره؟؟؟
    کدوم دانشگاهش؟؟؟
    رشته رادیولوژی در فیلیپین
    به این لینک مراجعه کنید
    Philippine College of Radiology

زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Member persiiian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط frzn87 نمایش پست ها
    سلام من می خوام به تازگی برای داندانپرشکی اقدام کنم .لیسانس کشاورزی دارم و 24 سالم هست . چند سوال دارم ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارند منو راهنمایی کنند
    1- من زبان انگلیسیم خوب هست اما مدرک بین المللی ندارم . خواستم ببینم زبانمون چه حدی باید باشه ؟
    2- در مورد مدارکی که باید ارسال کنیم این لیست را من تهیه کردم آیا کامل هست ؟
    اصل پاسپورت2- اصل شناسنامه3- اصل و یا گواهی موقت دیپلم4- ریز نمرات دیپلم5- اصل و یا گواهی موقت پیش دانشگاهی6- ريز نمرات پيش دانشگاهي7- ليسانس و یا گواهی موقت لیسانس8- ريز نمرات ليسانسنكته مهم : چنانچه متقاضي مقاطعي بالاتر از ليسانس هم طي كرده است وجود آنها الزامي مي باشد .9- گواهي عدم سوء پيشينه10-گواهي موجودي بانك ضامن (حدود 5 میلیون به بالا)11-تعهد نامه محضري12 - شش قطعه عكس پاسپورتي (4 * 6 )
    3- امتحان ورودی شامل چه درسایی هست و آسا برای همه هست ؟ حتی اونهایی که قبلا رشته دیگه ای می خوندن ( منظورم دوری از درسای دبیرستان و ... هست)؟
    3- شنیدم اونجا واحد ها را معادلسازی می کنند (واحد های 2 سال اول ) برای کسایی که قبلا اونها را گذرانده بودند درسته ؟
    4-هزینه زندگی در اونجا (خانه + خورد و خوراک و .. ) به صورت دانشجویی و متوسط چند هست اونجا ؟
    5- کدام شهر بهتره برای اقامت ؟

با تشکر قبلی از شما عزیزان

درود

در جواب شما

1: اینجا امتحان ورودی زبان از شما گرفته میشه و اگه در حد خوب نبودید بهتون واحد کمتر میدن ترم اول و در کنارش زبان باید بخونید
    و بعضی از دانشگاهای خوب اگه زبان پاس نکنید قبولتون نمی کنند.

2: بله مدارک درسته اما بهترین کار این هست که یک ویزا توریستی بگیرید و بیاین اینجا تبدیل به دانشجویی کنید.
    ضامن بانکی هم خیلی بیشتر از 5م میخوان.

3:شامل همه دروس . بله همه باید امتحان بدن

3: بله بعضی از دانشگاها معادلسازی می کنند

4: هزینه در همه جای دنیا بستگی به استایل زندگی کردن خودتون داره اما زیر 550 دلار امکانش نیست ( این هم خیلی دانشجویی گفتم)

5: 100% پایتخت. شهر مانیل

موفق باشید
    هر وقت دیدی موندن و رفــتنت فرقی نمیکنه
    .
    .
    بــــرو.....

با سلام خدمت دوستان عزیز
    مریم کارشناس ارشد بیولوژی از دانشگاه دولتی ایران هستم و علاقه دارم که پزشکی بخونم - در ایران نتونستم- از دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند خواهش دارم من رو راهنمایی فرمایند...آیا با مدرکی که دارم میتونم پذیرش این رشته رو در فیلیپین بگیرم? مالزی چطور.?

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rosmarinus نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    مریم کارشناس ارشد بیولوژی از دانشگاه دولتی ایران هستم و علاقه دارم که پزشکی بخونم - در ایران نتونستم- از دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند خواهش دارم من رو راهنمایی فرمایند...آیا با مدرکی که دارم میتونم پذیرش این رشته رو در فیلیپین بگیرم? مالزی چطور.?

با تشکر
    با سلام
    به عنوان یک دانشجو که چند سال در شهر cebu تحصیل می کنم باید خدمت شما عرض کنم کلیه دانشگاههای این شهر در رشته های پزشکی و دندان پزشکی باید نمره مورد نظر دانشکده را در امتحان ورودی کسب کرده که این امتحان در 2 مرحله :
    1 - امتحان هوش شامل 70 سئوال
    2 - و امتحان از دروس : زبان انگلیسی - علوم - ریاضی شامل 250 سئوال است .
    پذیرش فقط از طریق امتحان ورودی می باشد و ارائه هر گونه مدرکی برای جایگزینی امتحان ورودی امکان پذیر نمی باشد

Junior Member

دوستانی که علاقه مند به تحصیل در دانشگاههای شهر سیبو هستند باید عرض کنم هزینه مسکن ارزانتر از شهر مانیل می باشد اما از نظر مواد غذایی و دیگر مایحتاج زندگی با مانیل فرقی ندارد و از نظر تمیزی شهر مانیل بسیار بهتر از سیبو می باشد
    هزینه زندگی من در در یک سوئیت 18 متری : 200 دلار اجاره
    خورد و خوراک و آب و برق و گاز و اینترنت در حدود 250 الی 270 دلار
    در جمع در حدود 450 الی 470 بدون شهریه دانشگاه
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته دندانپزشكي فيليپين

با سلام
    به عنوان یک دانشجو که چند سال در شهر cebu تحصیل می کنم باید خدمت شما عرض کنم کلیه دانشگاههای این شهر در رشته های پزشکی و دندان پزشکی باید نمره مورد نظر دانشکده را در امتحان ورودی کسب کرده که این امتحان در 2 مرحله :
    1 - امتحان هوش شامل 70 سئوال
    2 - و امتحان از دروس : زبان انگلیسی - علوم - ریاضی شامل 250 سئوال است .
    پذیرش فقط از طریق امتحان ورودی می باشد و ارائه هر گونه مدرکی برای جایگزینی امتحان ورودی امکان پذیر نمی باشد

خیلی ممنون دوست عزیز به خاطر پاسخ گویی شما
    اگر ممکنه در این زمینه من رو راهنمایی فرمایید- آیا با داشتن مدرک ارشد زیست شناسی لازم هست 4 سال اول پزشکی رو در صورت پذیرش بخونم یا این که میتونم وارد مرحله دوم یا 4 سال دوم بشوم؟
    آیا امکان داشتن شغل جهت کسب درآمد برای یک دانشجوی پزشکی هست، یعنی همزمان با تحصیل؟