صفحه 69 از 79 نخستنخست ... 195960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 788

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در فیلیپین (تا پایان سال 2012)

Member persiiian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین

نقل قول نوشته اصلی توسط m&k نمایش پست ها
    دوستان دانشگاه های فلیپین شرط معدل دارن؟
    بستگی به دانشگاه داره
    هر وقت دیدی موندن و رفــتنت فرقی نمیکنه
    .
    .
    بــــرو.....

رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    دوستان من یک نکته ای رو راجه به امتحان های یو پی و سنت توماس بگم
    موسسات اول میگند برای رشته پزشکی باید یک لیسانس مرتبط بگیرید بعد یک امتحان بسیار سیاده هست که 80 % بچه ها قبول میشند!!! و وارد دوره چهار سال دوم میشید بعد که میپرسی اون چهار سال اول چی میگند یه امتحان هم برای ورودی هست که خیلی ساده هست اما ظاهرا طبق گفته آفقای بدشانس در صفحه های قبل این امتحانات هردو بسیار مشکل هستند و تنها 1% توش قبول شدن حالا اگر دوستان دیگه هم اطلاعی دارند بیان کنندبرای بقیه استفاده کنند ممنون میشیم.(چهار سال اول در یوپی و چهار سال دوم در سنت توماس هست)

دوست عزیز سختی یا آسانی امتحان ورودی بستگی به دانشجو داره.
    من کسی دیدم به امتحان ورودی می خندید و می گفت الکی من ترسوندند و خیلی ساده بود ان آقا تو ایران رتبه 500 بود اما بنا به دلایلی
    نمی تونست تو ایران ادامه تحصیل بده اما خیلی ها هم دیدم می گفتند خیلی سخته. کلا بستگی به شما داره که چقدر توی درس قوی باشید.

دانشگاه یو پی بیشتر سختیش برای این هست که تعداد کمی دانشگاه خارجی قبول می کنه چون دانشگاه ملی فیلیپین هست.
    یعنی شما باید جدا از پاس شدن امتحان. بین دانشجوهایی که برای رشته مورد نظر اقدام کردن رتبه خوب داشته باشید تا بین قبولیهای دانشجویان خارجی قرار بگیرید
    .
    .
    بــــرو.....

رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط saharcity نمایش پست ها
    کسی راجع به رشته پزشکی تو فیلیپین چیزی میدونه؟ و اینکه رشته ی پزشکی هند بهتره یا فیلیپین؟
    پزشکی هند قویتر هست و خیلی گرانتر
    .
    .
    بــــرو.....

رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط student22 نمایش پست ها
    سلام.من قبلا مالزی بودم و MBA خوندم ولی الان به خاطر هزینه های بالا تصمیم دارم واسه ادامه تحصیل برم فیلیپین.حالا چندتا سوال داشتم:
    1.اگر بخوام DBA مورد تایید بخونم کدوم دانشگاه بهتره؟هزینه های دانشگاهش چطوره؟
    2.اگه بخوام مستر و دکترای IT بخونم چطور؟
    3.واسه رشته داروسازی مورد تایید چی؟کدوم دانشگاه بهتره؟هزینه هایش چطوره؟قضیه امتحان ورودی چیه؟؟؟؟

دانشگاهی میخوام که هم مورد تایید ایران باشه و هم به درد کشورهای آمریکایی بخوره
    هزینه های واقعی زندگی چقدره؟مثلا من وقتی میخواستم برم مالزی گفتن هزینه زندگی ماهیانه 400USD ولی در واقعیت تقریبا 2 برابر بود!!!!

ببخشید سوالام خیلی خیلی زیاده
    راستی یه سوال دیگه
    من میتونم خودم با ویزا توریستی بیام و خودم واسه دانشگاه و ویزای دانشجویی اقدام کنم؟؟!!

جواب سوال 1و2و3 شما :

شما که مالزی بودید میدونید شرایط تایید دانشگاها همیشگی نیست پس بهترین راه این هست از وزارت بهداشت و وزارت علوم بپرسید یا سایت این وزارتها در گوگل سرچ کنید.
    امتحان ورودی هم خب جوابش رو اسمش هست دیگه...

در مورد هزینه هم ما خیلی اینجا بحث کردیم یک زحمت بکشید پستهای قبای بخونید.

بله میتونید با ویزا تورستی بیاین
    .
    .
    بــــرو.....

Junior Member

خیلی ممنونم از جوابتون میخواستم بدونم بهترین دانشگاهها واسه هر کدوم از این رشته ها کدوم دانشگاهها هستند؟و منظورم از مورد تایید واسه سال 2012 هستش.چون مهم اینه که در زمان apply کردن دانشگاه مورد تایید باشه.
    امتحان ورودی در چه سطحیه؟واسه همش مقاطع این یمتحان وجود داره؟
    واسه هزینه ها هرکی یه چیزی میگه.میخوام بدونم ذش 700USD میشه زندگی معمولی_نه خیلی دانشجویی _داشت؟

رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

خیلی ممنونم از جوابتون میخواستم بدونم بهترین دانشگاهها واسه هر کدوم از این رشته ها کدوم دانشگاهها هستند؟و منظورم از مورد تایید واسه سال 2012 هستش.چون مهم اینه که در زمان apply کردن دانشگاه مورد تایید باشه.
    واسه هزینه ها هرکی یه چیزی میگه.میخوام بدونم ذش 700USD میشه زندگی معمولی_نه خیلی دانشجویی _داشت؟
    دوست عزیز لصف کن حداقل پاسخهای همین 2 صفحه آخر بخون من جواب سوال سطح امتحانات دادم.
    قانون فروم این هست که سوال تکراری نپرسید و این خودش اسپم هست.
    من میشه گفت تنها کسی هستم ( با 2نفر دیگه که هفته ای 1 بار بزور میان) جواب کل سوالات میدم نمیتونم که هر روز جواب سوالات تکراری بدیم.
    یکم فروم فیلیپین بخونی جواب همه سوالات هست.

خرج تاحالا شاید بالای 10بار بحث کردیم.
    دوست عزیز خرج زندگی بستگی به استایل زندگی کردن خودت داره.
    من نمیتونم بگم شما چقدر خرجت میشه. من نمیدونم از نظر شما زندگی متوسط چجور زندگی هست.

اما چیزی که با چشمام تا حالا دیدم کسی نبوده زیر 500 دلار بتونه اینجا زندگی کنه. این 500 دلار هم زندگی دانشجویی هست.
    یعنی بیماری نگیرید ( چون خرج خدمات درمانی و دارو بالا هست) و تفریح انچنانی نکنید کلا زندگی دانشجویی
    البته من دارم از شهر مانیل میگم...

در مورد تایید بودن یا خوب بودن دانشگاها بخاطر اینکه شما قصد برگشتن دارید باید از وزارت مربوطه بپرسید

شاد باشی
    .
    .
    بــــرو.....

Banned

اخرین لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت رو میتونید از اینجا ببینید
    edd.behdasht.gov.ir

سلام مجدد
    میخواستم از دوستان سئوال کنم اطلاعی در مورد وجود یا چگونگی بورسیه یا هرگونه کمک هزینه در فیلیپین دارید؟
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

Junior Member m_7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام..
    کسی از دوستان هست که مشمول سربازی بوده... موفق بشه بره فیلیپین...چون برای معافیت تحصیلی باید پذیرش داشته باشی و برای پذیرش امتحان ورودی..یعنی تا امتحان ندی پذیرش بهت نمی دن..و تا پذیرش نداشته باشی از کشور نمی تونی خارج شی..البته من یکم سرچ کردم دیدم میتونی از یه دانشگاهه یه کشور دیگه پذیرش بگیری بعد بیای امتحان بدی و بقیه ماجرا..می خواستم ببینم کسی از دوستان این پروسه رو انجام داده ..
    ویرایش توسط m_7 : June 15th, 2012 در ساعت 05:45 PM

خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش**** بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

Junior Member

سلام به دوستان :
    برای ترم دوم (آبان) در صورتی که بخوام در یکی از دانشگاههای mapua یا dela salle برای ارشد الکترونیک خودم اقدام کنم اگه تو مهر برم (یعنی حدوداً یک ماه زودتر )برای پذیرش و امتحان ورودی به مشکلی بر نمی خورم ؟