صفحه 78 از 79 نخستنخست ... 28686970717273747576777879 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 788

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در فیلیپین (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین

با سلام

من دیپلم کار و دانش (برنامه نویسی) دارم با معدل 16، میخواستم بدونم که آیا برای مراکز دانشگاهی فیلیپین قابل قبول هست یا نه ؟ به عنوان High school diploma
    همچنین از دوستان کسی در مورد Bachelor of Arts in Animation ABANI در DE La Salle College و BS Animation در IAcademy اطلاعی داره یا نه ؟ منظورم شرایط ورود ، کدوم قویتره تو انیمیشن و اطلاعات مفید دیگه

متشکرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agriculture

سلام. میشه لطف کنین بهم بگین تو رشته مهندسی کشاورزی آیا دانشگاه معتبری تو مانیلا هست؟ اگه آره کدوم دانشگاش معتبرترین و بهترینه؟.....خودم دانشگاه university of the philippines los banos رو پیدا کردم. آیا این بهترینه ؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنونم

یادم رفت بگم من کشاورزی خوندم گرایشplant pathology .دانشگاه برای ارشد منظورمه مثلن گرایش horticulture or plant pathology یا .....
    ویرایش توسط FanTasTic : October 12th, 2012 در ساعت 03:27 PM دلیل: ترکیب دو پست

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

من شنیدم برای گرفتن پذیرش تو مپوا حتما باید آیلتس داشته باشیم و اینکه اولش اصل دانشنامه لیسانس رو هم میخوان درسته؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    من شنیدم برای گرفتن پذیرش تو مپوا حتما باید آیلتس داشته باشیم و اینکه اولش اصل دانشنامه لیسانس رو هم میخوان درسته؟؟
    آيلتس داشته باشي، قسمت مربوط به زبانت حل ميشه. حالا بستگي داره معدلت و اينا چجوري باشه ولي آيلتس نداشته باشي هم مي‌پذيرنت، اما بايد امتحان زبان بدي همونطوري كه تو كامنت هاي قبل گفتم.

اصل ليسانسم نميخان كي گفته؟ اصلا هيچ دانشگاه خارجي اي نميخاد تا جايي كه من ميدونم. شما ليسانستو ترجمه رسمي ميكني، بعد براي هر كشوري كه ميخاي اقدام كني مثلا فيليپين بايد ببري تو سفارتخونه فيليپين تاييد كنند مدركتو يا اصطلاحا ميگن Authentication. بعد مدرك ترجمه شده ي تاييد شده رو با خودت ميبري به دانشگاهي كه ميخاي بري. مدرك فارسي كه به دردشون نميخوره. اصلا نميدونن چي هست؟ مخصوصا كه سفارتخونشون هم اونو تاييد نكرده باشه. تو مپوا كه كپيشو ازت ميگيرن، يعني همون مدرك هم دست خودت ميمونه، منتهي اصلشو ميبينن مطابقت ميدن، بعد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Morpher نمایش پست ها
    با سلام

من دیپلم کار و دانش (برنامه نویسی) دارم با معدل 16، میخواستم بدونم که آیا برای مراکز دانشگاهی فیلیپین قابل قبول هست یا نه ؟ به عنوان High school diploma
    همچنین از دوستان کسی در مورد Bachelor of Arts in Animation ABANI در DE La Salle College و BS Animation در IAcademy اطلاعی داره یا نه ؟ منظورم شرایط ورود ، کدوم قویتره تو انیمیشن و اطلاعات مفید دیگه

متشکرم.
    ممنون میشم اگه از دوستان کسی پاسخ بده.

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

سوالات امتحان ورودی مپو ا از چه درس هاییه میتونی واسم میل کنی حسین جان اگه اینکارو کنی واقا ممنون می شم ارشد مدیریت(بازرگانی یا صنعتی)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    سوالات امتحان ورودی مپو ا از چه درس هاییه میتونی واسم میل کنی حسین جان اگه اینکارو کنی واقا ممنون می شم ارشد مدیریت(بازرگانی یا صنعتی)
    نازنين من امتحان مهندسي شيمي دادم اينجا، از تاپيك هاي بازرگاني يا صنعتي خبر ندارم. ولي فكر كن تاپيك هاي كنكور. چون براي من عمليات واحد، انتقال جرم و ترموديناميك و غيره اومد. شما تاپيك هاي كنكورت رو يك مرور كلي بكن، اما خيلي مثل كنكور ما فرمول حفظ كردن از اين چيزا نداره، يه نمه كلي تره يا بعضي جاها در واقع حالت مفهومي داره. خيلي اينطور نيست كه بايد خرخون باشي و اينا، ولي در حد معمولي بايد باشي. ضمن همه اينها زبانت بايد خوب باشه كه سوالا رو بتوني صددرصد بفهمي.
    نظر منو بپرسي همه خلاصه جزوه هايي كه تو طول تحصيلت جمع و جور كردي رو يه نگاه بنداز، بعد با اعتماد به نفس بياي قبولي. مطمئن باش. ضمنا ترجيح ميدم كه با بچه ها تو صفحه همين جا مكاتبه كنم تا اينكه بقيه كسايي هم كه اينجا رو ميخونن يه اطلاعاتي بدست بيارن و تو وقت و انر‍ژي صرف جويي بشه چون با نزديك شدن به امتحانات نميتونم مثل سابق جواب بچه ها رو بدم.

ايشالا همتون موفق باشيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Morpher نمایش پست ها
    ممنون میشم اگه از دوستان کسی پاسخ بده.
    ديپلم ديپلمه، شما مدركتو ترجمه كني قبول ميكنند ولي براي اطمينان خودتم كه شده مدركتو يه بار براي دانشگاه مقصدت ميل كن و نظرشونو بپرس. اينطوري خيلي بهتره.

نظر منو بپرسي واقعا بهت ميگم فيليپين جاي انيميشن نيست به اون صورت. دليلم هم اينه. من خودم تو اين پيج گفتم كه دلاسال تو رشته هاي هنري و طراحي و اينا واقعا خوبه، خداييش هم خيلي قوي كار ميكنه، نمايشگاه برگزار ميكنه و ... . ولي شما اينو حساب كن كه اگه اومدي اينجا و دلا سال نشد اونوقت ميخاي چيكار كني. كلي هزينه و وقت و ... . واقعا فشار بسيار زيادي رو ميبايست از لحاظ مالي و روحي متحمل بشي.

شما به هند فكر كن، يا چين كه توش پره از اينجور كالج هاي تخصصي انيميشن و علوم رايانه اي. هر دانشگاهي هم كه نشد ميري دانشگاه بعدي، ولي تو فيليپين University of Philippine كه هيچي خيلي سخته، تازه نميدونم اگر اين رشته رو داشته باشه يا نه ولي اگه دلا سال قبولت نكنه شما عملا هيچ انتخاب ديگه اي اينجا نداري.

راجع به رشته هاي مهندسي هم من همين نظرو دارم، بعد از يوپي، دلا سال و مپوا، شما تو همون ايران بمونيد خيلي بيشتر به نفعتونه، از همه نظر به ويژه علمي.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosei_n نمایش پست ها
    ديپلم ديپلمه، شما مدركتو ترجمه كني قبول ميكنند ولي براي اطمينان خودتم كه شده مدركتو يه بار براي دانشگاه مقصدت ميل كن و نظرشونو بپرس. اينطوري خيلي بهتره.

نظر منو بپرسي واقعا بهت ميگم فيليپين جاي انيميشن نيست به اون صورت. دليلم هم اينه. من خودم تو اين پيج گفتم كه دلاسال تو رشته هاي هنري و طراحي و اينا واقعا خوبه، خداييش هم خيلي قوي كار ميكنه، نمايشگاه برگزار ميكنه و ... . ولي شما اينو حساب كن كه اگه اومدي اينجا و دلا سال نشد اونوقت ميخاي چيكار كني. كلي هزينه و وقت و ... . واقعا فشار بسيار زيادي رو ميبايست از لحاظ مالي و روحي متحمل بشي.

شما به هند فكر كن، يا چين كه توش پره از اينجور كالج هاي تخصصي انيميشن و علوم رايانه اي. هر دانشگاهي هم كه نشد ميري دانشگاه بعدي، ولي تو فيليپين University of Philippine كه هيچي خيلي سخته، تازه نميدونم اگر اين رشته رو داشته باشه يا نه ولي اگه دلا سال قبولت نكنه شما عملا هيچ انتخاب ديگه اي اينجا نداري.

راجع به رشته هاي مهندسي هم من همين نظرو دارم، بعد از يوپي، دلا سال و مپوا، شما تو همون ايران بمونيد خيلي بيشتر به نفعتونه، از همه نظر به ويژه علمي.
    مرسی از پاسخ
    راستش یه بحثی که هست اینه که من شرط ورود خیلی از دانشگاه های هند حتی کاج های زبانشون دیدم داشتن دیپلم 12 ساله هستش یعنی اگه نظام قدیم که هیچی 12 ساله بود اگر جدید 11 ساله حتما باید پیش دانشگاهی هم گذرونده باشی، این بود که من شروع کردم سرچ مجدد روی فیلیپین البته باید بگم که یه IAcademy هم دارن که بدی بنظر نمیومد، البته نمونه کار های وب سایتشون همه 2D بود.

Junior Member

یه سوال دارم لطفا اگر اطلاع دارید و قطعی هست بگین>
    فیلیپین دانشگاه هاش ارزیابی مشروط داره در رشته پزشکی و دندون؟
    بیای ایران باید چه امتحاناتی رو بدی؟

دوره تکمیلی باید گذروند؟