صفحه 9 از 79 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 788

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در فیلیپین (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین

سلام
    من مهندسی تولیدات دامی (مربوط به رشته کشاورزی)میخونم و میخوام ارشد تغذیه دام و طیور و یا ارشد علوم دامی بخونم
    آیا همچین رشته ای در فیلیپین تدریس میشه؟
    آیا مدرکش در اروپا معتبره ؟
    اصلا برام مهم نیست که مورد تایید وزارت علوم هست یا نه
    ممنون میشم اگه جوابم رو بدید

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست که بخواد واسه ترم پاییز فیلیپین اقدام کنه ؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dayanoosh نمایش پست ها
    یه نفر بزرگواری بکنه و جواب منو بده
    ثواب داره هاااا !!!!
    سلام دوست عزیز. جواب سوال اول شما در سایت دانشگاههای این کشور وجود دارد. برای پیدا کردن آن نیاز به معلومات زبان انگلیسی (در حد دیپلم و پیش دانشگاهی) و صرف کردن مقداری وقت (حداکثر یک روز) پای اینترنت دارید. لیست دانشگاههای فیلیپین را نیز می توانید از اینجا پیدا کنید.
    جواب سوال دوم شما هم بسته به هر کشور اروپایی فرق دارد. مثلاً دانشگاههای سوئد مدرک دانشگاههایی که اسمشان در لیست یونسکو آمده باشد را به عنوان مدرک معتبر قبول می کنند و کشورهای دیگر هر کدام ضوابط خاص خودشان را دارند.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

سلام
    من لیسانس معماری دارم. و میخوام دوباره از اول تو رشته دندانپزشکی یا داروسازی تحصیل کنم . کشور هم هرچه پیشرفته تر بهتر . ولی تاپیک رو دیدم و شرایط و هزینه برام قابل توجه اومد .چون با این هزینه ها خیلی سخته تو یه کشور اروپایی تحصیل کرد. 9 صفحه تاپیک رو هم خوندم و چندتا سوال دارم که ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

من ریاضیم خیلی ضعیفه و میشه گفت ریاضی دوران دبیرستان هم یادم رفته ولی زبان انگلیسیم خیلی قویه و مشکلی از لحاظ زبان ندارم . با این اوصاف میتونم تو امتحان ورودی دانشگاه ها قبول بشم؟ البته چون شروع ترم از خرداده از الان میتونم مطالعه کنم و ریاضیم رو تا یه حدی برسونم .

میتونم تو GRE شرکت کنم و با نمره اون برای دانشگاه ها اقدام کنم یا حتما" باید امتحان ورودی بدم؟

در صورت قبولی اجازه کار به دانشجویان داده میشه؟ میتونم کار فعلی خودم ( تدریس انگلیسی) رو اونجا ادامه بدم؟

چه مدارکی لازمه و چه مراحلی رو باید طی کنم؟

پیشاپیش ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolferl نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس معماری دارم. و میخوام دوباره از اول تو رشته دندانپزشکی یا داروسازی تحصیل کنم . کشور هم هرچه پیشرفته تر بهتر . ولی تاپیک رو دیدم و شرایط و هزینه برام قابل توجه اومد .چون با این هزینه ها خیلی سخته تو یه کشور اروپایی تحصیل کرد. 9 صفحه تاپیک رو هم خوندم و چندتا سوال دارم که ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

من ریاضیم خیلی ضعیفه و میشه گفت ریاضی دوران دبیرستان هم یادم رفته ولی زبان انگلیسیم خیلی قویه و مشکلی از لحاظ زبان ندارم . با این اوصاف میتونم تو امتحان ورودی دانشگاه ها قبول بشم؟ البته چون شروع ترم از خرداده از الان میتونم مطالعه کنم و ریاضیم رو تا یه حدی برسونم .

میتونم تو GRE شرکت کنم و با نمره اون برای دانشگاه ها اقدام کنم یا حتما" باید امتحان ورودی بدم؟

در صورت قبولی اجازه کار به دانشجویان داده میشه؟ میتونم کار فعلی خودم ( تدریس انگلیسی) رو اونجا ادامه بدم؟

چه مدارکی لازمه و چه مراحلی رو باید طی کنم؟

پیشاپیش ممنون
    سلام.
    پاسخ سوالات شما به ترتیب:
    - بستگی به تلاش خودتون داره.
    - بایستی از سایت دانشگاه مورد نظر چک کنید ولی معمولاً GRE هم قبول می کنند.
    - بایستی از سایت دانشگاه مورد نظر چک کنید.
    - بایستی از سایت دانشگاه مورد نظر چک کنید.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

سلام کسی الن فیلیپین هست که من ذاجع به دوستم ازش سوال کنم دوستم رفته اونجا و من ایمیلشو گم کردم اکه هست بگه

سلام دوستان.من و همسرم قصد ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد برق رو داریم,و میخواستیم بدونیم که امتحانه تعیین سطح برای ارشد هم هست ؟و اینکه شروع ترم از کی هست؟اگه کسی اطلاعات داره ممنون میشیم مارو راهنمایی کنید.هیچ سایتی اطلاعات کامل و دقیقی در مورد هزینه شهریه کارشناسی ارشد برق نزده .

کسی میدونه چه دانشگاههایی در فیلیپین کارشناسی ارشد مهندسی صنایع ارائه میده و کیفیت آموزشیش چطوره؟

من تو سایت دانشگاه CEBU که نگاه میکردم دو تا دوره راجع به دندانپزشکی هست . یکی pre-dentistry و اون یکی Dentistry . فرقشون چی هست؟ حتما" باید دوره pre-dentistryرو گذروند؟ یعنی جمعا" 6 سال طول میکشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolferl نمایش پست ها
    من تو سایت دانشگاه CEBU که نگاه میکردم دو تا دوره راجع به دندانپزشکی هست . یکی pre-dentistry و اون یکی Dentistry . فرقشون چی هست؟ حتما" باید دوره pre-dentistryرو گذروند؟ یعنی جمعا" 6 سال طول میکشه؟
    سلام.
    سایتشون رو بیشتر نگاه کنین. این چیزا رو معمولاً تو سایت توضیح میدن. اگر هم نبود می تونید ایمیل بزنین از خودشون بپرسین.
    موید باشید.