صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 63

موضوع: عکس برای ویزا

پیش فرض پاسخ : عکس برای ویزا

سلام.دوستان تو سایت سفارت نوشته عکس بیومتریک باید باشه.بیومتریک یعنی چی؟همون عکس 3*4 معمولیه یا جور خاصیه؟؟؟ممنونم

سلام من تمام پست های این موضوع رو خوندم آخر متوجه نشدم عکسی که میخوام ببرم 3 در 4 باشه یا 6 در 4؟
    عکسی که گرفتم با پس زمینه روشن و پیرهن تیره بود اکی هستش ؟ 3 در 4 گرفتم ولی بعضی از دوستان اینجا میگن باید 6 در 4 باشه یکی هم گفت 5 در 3 آخر چی شد؟

Junior Member asedali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط germany2013 نمایش پست ها
    سلام من تمام پست های این موضوع رو خوندم آخر متوجه نشدم عکسی که میخوام ببرم 3 در 4 باشه یا 6 در 4؟
    عکسی که گرفتم با پس زمینه روشن و پیرهن تیره بود اکی هستش ؟ 3 در 4 گرفتم ولی بعضی از دوستان اینجا میگن باید 6 در 4 باشه یکی هم گفت 5 در 3 آخر چی شد؟
    این عکسی که شما با خودتون میبرین توسط مصاحبه کننده اسکن میشه. انقدی که رعایت نکات مربوط به وضوح، شفافیت، روشن بودن پس زمینه و تاریخ عکس مهمه، سایز عکس اهمیتی نداره. من روز مصاحبه 3 در 4 بردم، بقیه دوستان هم همینطور. شما اگر شرایط و نکات عکس باصطلاح پاسپورتی رو رعایت کردین، همون عکس 3 در 4 رو با خیال راحت ببرین با خودتون.
    تو مثل خواب گل، لطیف و ساده ای.

شما اگر شرایط و نکات عکس باصطلاح پاسپورتی رو رعایت کردین، همون عکس 3 در 4 رو با خیال راحت ببرین با خودتون.[/QUOTE]
    عکس حتمن جدید باشه

Junior Member

سلام دوستان! عکسی که باید ببریم برای سفارت باید با حجاب باشه یا بی حجابم قبوله؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط irina نمایش پست ها
    سلام دوستان! عکسی که باید ببریم برای سفارت باید با حجاب باشه یا بی حجابم قبوله؟
    من شنیدم که بی حجابم میشه. ولی خب توصیه میشه که با حجاب باشه که برای گرفتن ارز دانشجویی مشکلی پیش نیاد!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Stern نمایش پست ها
    من شنیدم که بی حجابم میشه. ولی خب توصیه میشه که با حجاب باشه که برای گرفتن ارز دانشجویی مشکلی پیش نیاد!
    یعنی واسه ارز دانشجویی شما تا حالا شنیدین که عکس بی حجاب ویزا مشکل ایجاد کرده باشه؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    یعنی واسه ارز دانشجویی شما تا حالا شنیدین که عکس بی حجاب ویزا مشکل ایجاد کرده باشه؟؟؟؟
    نه دوست عزیز اینو نشنیدم که واسه کسی مشکلی پیش اومده ولی یکی از دوستام چند ماه پیش که مصاحبه ش بود هر دو نوع عکس رو برده بود و از آفیسر پرسیده بود که کدوم رو بدم؟ آفیسر بهش گفته بود" محجبه بدی بهتره ،شاید بعدا بهت ارز دانشجویی تعلق بگیره، عکست با حجاب باشه راحت تره."
    به هر حال به نظرم آدم روزه ی شک دار نگیره بهتره

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    من شنیده بودم میگفتند با فتو شاپ تو سایت نشا عکس ویزارو درست میکردند :ی حالا نمیدونم چقذ عملیه :ِ

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

من عکس 3*4 با حجاب بردم! 3 تا ازم خواستن! خانم قربانی گفتن با عکس پاسپورت یکی نباشه که دردسرساز نشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)