صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 63

موضوع: عکس برای ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عکس برای ویزا

واقعا این حجاب هم شده دردسر
    حالا هیچکدوم هم به مرحله ی گرفتن ارز ممکنه نرسیم با این سیستم باحالشون (کلا یه جوری طراحی شده که فقط برای دانشجوهای امریکا وکانادا مناسبه ) ، ولی استرسش هست
    من دوست خودم دو سال پیش رفت وزارتخانه روی در و دیوار دید که نوشتن باید با حجاب باشه اون همون موقع فهمین دیگه با کلی استرس رفت تو و بهش ارز دادن
    من تازگی ها از یه خانم دیگه هم پرسیدم که تازه ارز گرفته بود ، اونم بی حجاب بود ، و کاملا با اطمینان گفت که مشکلی نداره ، اگه حساسیت به خرج بدیم اونوقت باعث بروز حساسیت میشیم
    من که بی حجاب میدم ، با اینکه پول هم ندارم اونقدر ولی بعید میدونم ارز دانشجویی هم گیرم بیاد ، چون سیستمش اصلا برای ما مناسب نیست ، ترجیح میدم دعا کنم ارز تا اول مهر بیاد پایین و هم قیمت ارز مبادله ای بشه
    نمیدونم ولی فکر کنم خوب نباشه که عکسمون با حجاب باشه و اونجا بی حجاب باشیم (این نظر شخصی منه)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mitrababai نمایش پست ها
    واقعا این حجاب هم شده دردسر
    حالا هیچکدوم هم به مرحله ی گرفتن ارز ممکنه نرسیم با این سیستم باحالشون (کلا یه جوری طراحی شده که فقط برای دانشجوهای امریکا وکانادا مناسبه ) ، ولی استرسش هست
    من دوست خودم دو سال پیش رفت وزارتخانه روی در و دیوار دید که نوشتن باید با حجاب باشه اون همون موقع فهمین دیگه با کلی استرس رفت تو و بهش ارز دادن
    من تازگی ها از یه خانم دیگه هم پرسیدم که تازه ارز گرفته بود ، اونم بی حجاب بود ، و کاملا با اطمینان گفت که مشکلی نداره ، اگه حساسیت به خرج بدیم اونوقت باعث بروز حساسیت میشیم
    من که بی حجاب میدم ، با اینکه پول هم ندارم اونقدر ولی بعید میدونم ارز دانشجویی هم گیرم بیاد ، چون سیستمش اصلا برای ما مناسب نیست ، ترجیح میدم دعا کنم ارز تا اول مهر بیاد پایین و هم قیمت ارز مبادله ای بشه
    نمیدونم ولی فکر کنم خوب نباشه که عکسمون با حجاب باشه و اونجا بی حجاب باشیم (این نظر شخصی منه)

منهم اتفاقا از بعضی دوستان پرسیدم گفتن که مشکلی برای برای ارز برای عکس بی حجاب ویزا براشون پیش نیومده. واسه ارز هم بالاخره میدن ولی یکماه بعد از رفتن به آلمان که اونو دیگه خونواده باید پیگیرش شن.

من عکس بی حجاب دارم ولی جدید نیست. خدا روشکر با عکس پاسپورت هم یکی نیست چون پاسپورت با حجاب باید باشه. حالا همون عکس قدیمی رو بدم میفهن ؟ از کجا میخوان بفهمن؟

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

سلام دوستان،

در مورد مشخصات عکس بیومتریک تونستم این لینک را پیدا کنم و امیدوارم کمک کننده باشه. روز مصاحبه سفارت، من عکسهای مختلفی در ابعاد مختلف به آفیسر دادم و اون همون عکس 36 در 45 میلیمتر را که مطابق لینک آماده کرده بودم (طول صورت بین 32 تا 36 میلیمتر)، انتخاب کرد.

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

سلام دوستان،

در مورد عکس بایومتریک، این PDF مربوط به سفارت آلمان در سنگاپور می تونه جالب و کمک کننده باشه. نمونه های مختلفی داره و مشخص کرده چرا بعضی هاشون مشکل دارند و قابل تایید نیستند.
    عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد هر که را در طلبت همت او قاصر نیست

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

نقل قول نوشته اصلی توسط mor121 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

در مورد عکس بایومتریک، این PDF مربوط به سفارت آلمان در سنگاپور می تونه جالب و کمک کننده باشه. نمونه های مختلفی داره و مشخص کرده چرا بعضی هاشون مشکل دارند و قابل تایید نیستند.
    یعنی باید 3.5 در 4.5 باشه ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein68 نمایش پست ها
    یعنی باید 3.5 در 4.5 باشه ؟؟
    ما که 3*4 بردیم و قبول هم کردند

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

میشه عکس با کراوات انداخت؟
    یا اگر نباشه بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein68 نمایش پست ها
    میشه عکس با کراوات انداخت؟
    یا اگر نباشه بهتره؟
    فکر کنم مشکل باشه، چون من دیدم بعضا با کروات عکس گرفته بودند.
    برای اطمینان میتونید هر دو نوع عکس را ببرید.

Junior Member SarahESL آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپيوتر- اميرکبير

دوستان عکس پاسپورت که 4*6 هست! توی سايت سفارت هم نوشته عکس مثل پاسپورت باشه! قضيه 4*3 چيه ديگه؟ :دی

Member aghanimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wirtschaftsinformatik-WWU MÜnster

نقل قول نوشته اصلی توسط SarahESL نمایش پست ها
    دوستان عکس پاسپورت که 4*6 هست! توی سايت سفارت هم نوشته عکس مثل پاسپورت باشه! قضيه 4*3 چيه ديگه؟ :دی
    منکه هر دو نوع رو میبرم شما هم همینکارو کن . کار از محکمکاری عیب نمیکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)