صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: Administrative Fee و نحوه پرداخت آن

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض Administrative Fee و نحوه پرداخت آن

دانشجویان پلی تکنیک میلان پس از پذیرفته شدن در دانشگاه و قبل از رفتن به دانشگاه بایستی مبلغی را با این عنوان به دانشگاه چرداخت کنند تا دانشگاه از رفتن شما مطمئن شوئ. این موضوع به این مهم و نحوه پرداخت این مبلغ اختصاص دارد.
    ویرایش توسط daniyal_arj : January 2nd, 2013 در ساعت 03:03 AM
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

پیش فرض Administrative Fee و نحوه پرداخت آن

سلام دوستان عزیز
    الان رفتم تو سایت میلان و دید
    م administrative fee قیمتش عوض شده که.مگه 144 یورو نبود.چرا شده 200 یورووووووووووو
    Thanks to the cooperation with public and private partners, every year all international candidates admitted to a Master of Science programme starting during the 1st semester of the academic year are
    automatically considered for different types of merit based scholarships. Hence, students do not need to apply for scholarships. Students obtaining a scholarship will have to pay only an administrative fee of about €200.

http://www.polinternational.polimi.i.../scholarships/
    ویرایش توسط kasek : January 1st, 2013 در ساعت 12:28 PM
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical eng

پیش فرض پاسخ :Administrative Fee و نحوه پرداخت آن

نقل قول نوشته اصلی توسط kasek نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    م administrative fee قیمتش عوض شده که.مگه 144 یورو نبود.چرا شده 200 یورووووووووووو
    Thanks to the cooperation with public and private partners, every year all international candidates admitted to a Master of Science programme starting during the 1st semester of the academic year are
    automatically considered for different types of merit based scholarships. Hence, students do not need to apply for scholarships. Students obtaining a scholarship will have to pay only an administrative fee of about €200.

یه سوالی! این ادمین فی رو چه زمانی باید داد؟ بعد ازین که مشخص شد ادمیت شدی و برای اینکه برای اسکولارشیپ بررسی کنن باید این 200 یورو رو بدی؟ من اینطور فک میکردم که یه جور دیپوزیته واسه دانشگاه بعد از حتی مشخص شدن اسکولار شیپ؟
    ویرایش توسط daniyal_arj : January 2nd, 2013 در ساعت 03:07 AM

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

پیش فرض پاسخ : Administrative Fee و نحوه پرداخت آن

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh_sh2069 نمایش پست ها
    یه سوالی! این ادمین فی رو چه زمانی باید داد؟ بعد ازین که مشخص شد ادمیت شدی و برای اینکه برای اسکولارشیپ بررسی کنن باید این 200 یورو رو بدی؟ من اینطور فک میکردم که یه جور دیپوزیته واسه دانشگاه بعد از حتی مشخص شدن اسکولار شیپ؟
    سلام
    والا خیلی زیاده ولی من از دوستام شنیدم که این پول فقط این جنبه رو داره که شما قبول کردی بیای و جاتو رزرو کنن و بعد از ترم 2 این پولو بهت بر میگردونن.
    راجع به زمانشم اگه اسمتون توی بورس در بیاد که باید سریع تر پولو بدید تا بورسو به کس دیگه ندن اگه نه که تا جولای وقت دارید
    این اطلاعاتو من از طریق دوستام و فروم و ایمیل هایی که بهشون زدم متوجه شدم و حالا دوستان نظری دارن باز بفرمایند.
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

Member farzad65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano,Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh_sh2069 نمایش پست ها
    ادمین فی رو زمانی باید بدین که:
    1-شما اسکولارشیپو گرفتین بعد اون که یه مهلت چندروزه دانشگاه می ده که بپردازین و submit کنین بورستونو.....
    2-اگه اسکولارشیپ نگیرین تا تقریبا 1ماه قبل رفتن (مثلا امسال اگه اشتباه نکنم تا 13 جولای وقت بود)....
    ""ناگهان چقدر زود دیر می شود...""

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

سلام دوستان عزیز

سلام
    والا خیلی زیاده ولی من از دوستام شنیدم که این پول فقط این جنبه رو داره که شما قبول کردی بیای و جاتو رزرو کنن و بعد از ترم 2 این پولو بهت بر میگردونن.
    راجع به زمانشم اگه اسمتون توی بورس در بیاد که باید سریع تر پولو بدید تا بورسو به کس دیگه ندن اگه نه که تا جولای وقت دارید
    این اطلاعاتو من از طریق دوستام و فروم و ایمیل هایی که بهشون زدم متوجه شدم و حالا دوستان نظری دارن باز بفرمایند.
    بله تا سال پیش 144 بوده ولی الان بیشتر شده
    این پول در واقع قسمتی از شهریه شماست که از کل کم میشه، ولی بازگشتی نداره. حتی اگر شما شامل بورس هم باشید در این دانشگاه، این پول رو باید بپردازید.
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Junior Member

برا من که تو پروفایلم زده
    Please confirm your admission by paying an administrative fee of 184,20 €. You can click on one of the following options, credit card or bank transfer, to carry out the payment.
    ولی تو سایت که ۲۰۰ یورو!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک - دانشگاه اصفهان

دوستان برا منم امروز اکسپت داد و گفته برا بورس بررسی می کنن، من باید بعد نتایج بورس administration fee رو بدم ؟؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط slimshady1000 نمایش پست ها
    دوستان برا منم امروز اکسپت داد و گفته برا بورس بررسی می کنن، من باید بعد نتایج بورس administration fee رو بدم ؟؟
    همین الان هم میتونین اگه حتما میخواین برین پرداخت کنین چون به هرحال باید این پول پرداخت بشه اگر جواب بورس بیاد بهتون مهلت یه ماهه میدن که اگه پرداخت نکنین بورستون می پره
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

نقل قول نوشته اصلی توسط slimshady1000 نمایش پست ها
    می تونم بپرسم تو نامه قبولیتون دقیقا چی نوشته؟ تو نامه ای که برا من ارسال کردن اشاره ای به اینکه برا بورس بررسی می کنن نشده فقط گفتن راجع به نحوه پرداخت توضیح می دن! الان هم برام administrative fee مشخص شده.
    ممنون از توضیحات tommy angelo، می دونین ددلاین نهایی برای پرداخت این مبلغ کیه؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)