صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: آخرين وضعيت لاج كرده هاي ( Skilled Independent 885 )

پیش فرض پاسخ : آخرين وضعيت لاج كرده هاي Skilled – Independent_885

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    دوستتون هم خانوم بودن؟ کی کیس آفیسر دار شدن، میدونین؟ ظاهرا برای خانوم ها سکیورتی چک با حساسیت زیادی انجام نمیشه. آره راست میگین من هم میتونستم برای 885 اقدام کنم ولی دیدم زمان کیس آفیسر دار شدن رو زدن 12 هفته و تو skillselect پنج هفتس گفتم زودتر پروندم به جریان بیفته. ضمن اینکه امتیازم 75 بود که جزو همون سری اولی ها invitation گرفتم.

سلام،

نه ویزای یکی دیگه از دوستان رو گفتم. من دقیقا زمان کیس افیسر دار شدن شون رو نمیدونم ولی حدودا 15-16 روز بعد از لاج بود. اگر اشتباه نکنم اگوست. ایشون هم فکر میکرد چون برای آقایون چک مدت زیادی طول بکشه حالا ها نمیادش ولی خوب خوشبختانه زیاد زمان نبرد. راستی یه سوال؟ روزی که اولین تماس رو از کیس آفیسر میگیری سکوریتی چک شروع میشه یا روزی که تو سایت زده allocation date؟

نگران نباشید برای شما هم امروز فردا میاد . آماده باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh885 نمایش پست ها
    سلام،

نه ویزای یکی دیگه از دوستان رو گفتم. من دقیقا زمان کیس افیسر دار شدن شون رو نمیدونم ولی حدودا 15-16 روز بعد از لاج بود. اگر اشتباه نکنم اگوست. ایشون هم فکر میکرد چون برای آقایون چک مدت زیادی طول بکشه حالا ها نمیادش ولی خوب خوشبختانه زیاد زمان نبرد. راستی یه سوال؟ روزی که اولین تماس رو از کیس آفیسر میگیری سکوریتی چک شروع میشه یا روزی که تو سایت زده allocation date؟

نگران نباشید برای شما هم امروز فردا میاد . آماده باشید.
    ممنون. امیدوارم به زودی بیاد. سکیورتی چک از همون روز کیس آفیسر دار شدن شروع میشه. برای من که اینطوری بود. تازه از من فقط رزومه خواسته و حتی فرم 80 رو هم نخواسته.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    ممنون. امیدوارم به زودی بیاد. سکیورتی چک از همون روز کیس آفیسر دار شدن شروع میشه. برای من که اینطوری بود. تازه از من فقط رزومه خواسته و حتی فرم 80 رو هم نخواسته.
    سلام،

شما از کجا متوجه شدی که تو مرحله چک هستی. من خودم تا ایمیل نزده بودم به افیسر نمیدونستم که آیا رفتم به این مرحله یا نه. چرا که این امکان وجود داره که کیس افیسر داشته باشی ولی برای چک نفرستاده باشند مدارکتون رو. این اتفاق برای یکی از همکارای هندیم افتاده بود.من با دوستانم هم چک کردم هم در مورد خودم و هم اونها وقتی که کیس افیسر اولین ایمیل رو برای ارسال مدارک بهمون زده جزء اونها فرم 80 هم درخواست کرده بود. مطمنی که جایی ازت نخواسته. دلیل این سوالم اینه که ما فکر میکردیم اولین مدرک برای چک سکوریتی فرم 80 باشه. یکی از دوستانم میگه که بدون این فرم یعنی چک هنوز شروع نشده. البته من مطمءن نیستم. فقط نقل قول میکنم. از یه طرفی هم منطقی میاد. چون بدون این فرم چی رو میخواهند چک کنند. من نظرم اینه که یه ایمیل بزن به افیسر بهش بگو که فرم رو نفرستادی. اینجوری خیالت راحت میشه که روفتی به مرحله چک.

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh885 نمایش پست ها
    سلام،

شما از کجا متوجه شدی که تو مرحله چک هستی. من خودم تا ایمیل نزده بودم به افیسر نمیدونستم که آیا رفتم به این مرحله یا نه. چرا که این امکان وجود داره که کیس افیسر داشته باشی ولی برای چک نفرستاده باشند مدارکتون رو. این اتفاق برای یکی از همکارای هندیم افتاده بود.من با دوستانم هم چک کردم هم در مورد خودم و هم اونها وقتی که کیس افیسر اولین ایمیل رو برای ارسال مدارک بهمون زده جزء اونها فرم 80 هم درخواست کرده بود. مطمنی که جایی ازت نخواسته. دلیل این سوالم اینه که ما فکر میکردیم اولین مدرک برای چک سکوریتی فرم 80 باشه. یکی از دوستانم میگه که بدون این فرم یعنی چک هنوز شروع نشده. البته من مطمءن نیستم. فقط نقل قول میکنم. از یه طرفی هم منطقی میاد. چون بدون این فرم چی رو میخواهند چک کنند. من نظرم اینه که یه ایمیل بزن به افیسر بهش بگو که فرم رو نفرستادی. اینجوری خیالت راحت میشه که روفتی به مرحله چک.
    اتفاقا چند روز بعد از اينكه رزومه رو فرستادم بهش ايميل زدم و جواب داد كه منتظر كامل شدن اكسترنال چك هستم. براي من هم جالب بود ولي خب حتما با همين رزومه هم ميشه سكيورتي چك رو شروع كرد. اميدوارم مثل بقيه يكسال طول نكشه اين پروسه و يه فرقي براي مايي كه onshore لاج كرديم باشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرين وضعيت لاج كرده هاي ( Skilled Independent 885 )

سلام خدمت دوستان
    من و همسرم برای اسپانسر ایالتی (WA) زیرشاخه 190 افدام کردیم. پارسال دسامبر ویزامونو لاج کردیم و امسال فوریه افیسر برای پروندمون تعیین شد. تا الان (سپتامبر) نتیجه ای به ما اعلام نکردن و فقط میگن در حال اینتر چک کزدن هستن. کسی از دوستان میدونن این مرحله حدودا چقدر طول میکشه؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : آخرين وضعيت لاج كرده هاي ( Skilled Independent 885 )

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam84 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من و همسرم برای اسپانسر ایالتی (WA) زیرشاخه 190 افدام کردیم. پارسال دسامبر ویزامونو لاج کردیم و امسال فوریه افیسر برای پروندمون تعیین شد. تا الان (سپتامبر) نتیجه ای به ما اعلام نکردن و فقط میگن در حال اینتر چک کزدن هستن. کسی از دوستان میدونن این مرحله حدودا چقدر طول میکشه؟
    ممنون
    سلام میشه دوستان بگید که منظور از "اینتر چک " و " اکسترنال چك " چی ها هستن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ چیا بررسی میشن و فرقشون چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)