صفحه 10 از 34 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 337

موضوع: خبرهای جدید مهاجرتی (کبک)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : شرایط جدید مهاجرت به کبک از تاریخ ۹۱/۱/۳

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    فیش حقوقی فارسی که قطعا بدردشون نمی خوره ولی منظور از کپی تنها یعنی تائید دادگستری و امور خارجه نمی خواد و البته یه فیش کامل باید باشه و بیمه و مالیات داشته باشه
    پس بقیه ترجمه ها هم دادگستری میخوان هم امور خارجه ؟ یا فقط دادگستری کافیه ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط zhobeys نمایش پست ها
    پس بقیه ترجمه ها هم دادگستری میخوان هم امور خارجه ؟ یا فقط دادگستری کافیه ؟
    یقیه ترجمه ها که حتما تائیدیه دادگستری رو می خوان ولی خیلی از دوستان بدون تائیدیه امور خارجه فرستادن و مشکلی هم پیش نیومده
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Veteran

اگر نامه سابقه کل بیمه رو داشته باشی دیگه نیازی نیست ترجمه دفترچه بیمه رو فرستاد ؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zhobeys نمایش پست ها
    اگر نامه سابقه کل بیمه رو داشته باشی دیگه نیازی نیست ترجمه دفترچه بیمه رو فرستاد ؟
    نه نیازی نیست اما روز مصاحبه اون رو هم باید ببرین.

Junior Member

سلام دوستان من رشتم ماشينهاي كشاورزي هست و فايل نامبرم را در 2011 OCT دريافت كردم. اولا نمي دونم دقيقا 6 امتيازي هستم يا صفر امتيازي .

يك سوال ديگه هم دارم. من فايل نامبرم را از طريق نامه دريافت كردم متاسفانه ايميلي برام ارسال نشده. الان 6 ماه مي گذره آيا لازم هست يك فكس بزنم و پيگيري كنم؟
    ممنون مي شم اگه جوابمو سريعتر بدين. با تشكر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط blucity77 نمایش پست ها
    سلام دوستان من رشتم ماشينهاي كشاورزي هست و فايل نامبرم را در 2011 OCT دريافت كردم. اولا نمي دونم دقيقا 6 امتيازي هستم يا صفر امتيازي .

يك سوال ديگه هم دارم. من فايل نامبرم را از طريق نامه دريافت كردم متاسفانه ايميلي برام ارسال نشده. الان 6 ماه مي گذره آيا لازم هست يك فكس بزنم و پيگيري كنم؟
    ممنون مي شم اگه جوابمو سريعتر بدين. با تشكر
    باز شدن فایل تون نشوندهنده اینه که هر چی تو فرمها ادعا کردین پذیرفته شده و امتیاز مورد نیاز جهت باز سدن فایل رو کسب کردین خودتون نگاه کنید ببینید با توجه به امتیازی که برای زبان های فرانسه و انگلیسی ادعا کردین ،امتیاز رشته رو چند در نظر گرفتین و سعی کنید که سطح زبانتون رو هم به همون سطح ادعائی برسونید دیگه نگران چی هستین؟؟
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

با سلام و تشكر از جواب سريعتون.
    راستش اين سوال هميشه براي من وجود داره اگر امتيازها نرسه فايل باز نمي شه؟ من فكر مي كردم اينها فايل نامبررا مي دن بعدش
    بررسي مي كنن كه آيا امتياز مي آوريم يا خير.

Junior Member

Post پاسخ : شرایط جدید مهاجرت به کبک از تاریخ ۹۱/۱/۳

با سلام، من فوق لیسانس آمار هستم،چن تا سوال دارم، ممنون می شم پاسخ بدید.
    سن 28، تحصیلات فوق لیسانس، رشته آمار، تجربه کاری به صورت پروژه دو سال، تا پاییز اقدام کنم اون موقع 7 ماه سابقه بیمه کار مرتبط خواهم داشت. زبان انگیلسی خوب هست هنوز Ielts ندادم ولی می دونم 6 رو میارم. شروع به رفتن کلاس فرانسه کردم تا TCF رو امتحان بدم.
    همسرم (البته هنوز رسمی نشده)هم دانشجو کارشناسی ارشد صنایع هست، سنش 26 سال هست. اونم میخواد کلاس فرانسه بیاد.
    حالا سوالام..
    (1) امتیاز من چه جوریه؟
    (2) چقدر شانس دارم؟
    (3) می تونم اقدام کنم با اینکه درس شوهرم تموم نشده و سربازیشون هم مونده؟
    (4) اگر تنها اقدام کنم می تونم بعدا ادعا کنم که طول این مدت ازدواج کردم؟
    (5) فکر می کنیم با توجه به اینکه آمار رشته 12 امتیازی فرانسه چه سطحی رو بیارم کافیه؟ هم من و هم شوهرم؟
    می دونم سوالام خیلی زیاده ممنون می شوم پاسخ بدید. با تشکر فراوان

Junior Member

سلام. فايل نامبر من و همسرم ارديبهشت 90 اومد . ولي هنوز هيچ خبري از تاريخ مصاحبه نيست. اين حالت عاديه ؟ تا كي بايد منتظر بود؟ خانومم مين و رشتش حقوقه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط setare129 نمایش پست ها
    با سلام، من فوق لیسانس آمار هستم،چن تا سوال دارم، ممنون می شم پاسخ بدید.
    سن 28، تحصیلات فوق لیسانس، رشته آمار، تجربه کاری به صورت پروژه دو سال، تا پاییز اقدام کنم اون موقع 7 ماه سابقه بیمه کار مرتبط خواهم داشت. زبان انگیلسی خوب هست هنوز Ielts ندادم ولی می دونم 6 رو میارم. شروع به رفتن کلاس فرانسه کردم تا TCF رو امتحان بدم.
    همسرم (البته هنوز رسمی نشده)هم دانشجو کارشناسی ارشد صنایع هست، سنش 26 سال هست. اونم میخواد کلاس فرانسه بیاد.
    حالا سوالام..
    (1) امتیاز من چه جوریه؟
    (2) چقدر شانس دارم؟
    (3) می تونم اقدام کنم با اینکه درس شوهرم تموم نشده و سربازیشون هم مونده؟
    (4) اگر تنها اقدام کنم می تونم بعدا ادعا کنم که طول این مدت ازدواج کردم؟
    (5) فکر می کنیم با توجه به اینکه آمار رشته 12 امتیازی فرانسه چه سطحی رو بیارم کافیه؟ هم من و هم شوهرم؟
    می دونم سوالام خیلی زیاده ممنون می شوم پاسخ بدید. با تشکر فراوان
    1-سن:16 ، رشته : 12، مدرک: 12 ، سابقه کار: 6 (کافیه سابقه کارتون رو یه جوری مرتبط نشون بدید)، تمکن مالی: 1 ، انگلیسی: 4 مجموعا: 51 (امتیاز لازم برای مصاحبه 49)
    سن همسر : 3، رشته همسر:0، مدرک همسر:2 مجموعا: 56 (امتیاز لازم برای مصاحبه 55) در واقع نیازی به زبان فرانسه ندارید و می تونید مدارکتون رو بفرستید
    3- به نظرم خودتون فعلا مدارکتون رو با IELTS البته بفرستید و به تدریج مدارک دیگر شامل مدرک فرانسه و عقدنامه رو بفرستید و حتی با توجه به دیمند بودن آمار تا همسرتون مشکل سربازیش حل بشه ازدواج نکنید تا مصاحبه رو بگذرونید و بعدا ایشون رو اضافه کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)