صفحه 12 از 34 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 337

موضوع: خبرهای جدید مهاجرتی (کبک)

پیش فرض پاسخ : شرایط جدید مهاجرت به کبک از تاریخ ۹۱/۱/۳

بالاخره آپدیت شد این لیست :
    12.JPG
    Immigration subclass
    Maximum number of
    applications
    from March 21, 2012
    to March 31, 2013
    Number of applications received up toApril 30, 2012
    Businesspeople
    • Investors
    2700 2700
    • Entrepreneurs or self-employed workers
    215 95
    Skilled workers
    • Group 2
    14300 512
    سرعت درخواستهای 6 امتیازی زیادم بالا نیست؛بازم جای امیدواری.
    موفق باشید
    منبع
    ویرایش توسط amir1139 : May 7th, 2012 در ساعت 08:54 AM
    فایل نامبر : 2012/10/15- Numéro de dossier : DA000053XXX
    فرانسه :
    B2-B1انگلیسی : 4
    رشته : 6 امتیازی-ریاضی ( کاربردی)
    ارسال آپدیت خود جوش : 2 مرتبه .

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1139 نمایش پست ها
    بالاخره آپدیت شد این لیست :
    12.JPG
    Immigration subclass
    Maximum number of
    applications
    from March 21, 2012
    to March 31, 2013
    Number of applications received up toApril 30, 2012
    Businesspeople
    • Investors
    2700 2700
    • Entrepreneurs or self-employed workers
    215 95
    Skilled workers
    • Group 2
    14300 512
    سرعت درخواستهای 6 امتیازی زیادم بالا نیست؛بازم جای امیدواری.
    موفق باشید
    منبع
    فکر کنم دلیلش سخت شدن شرایط و دقت بررسی مدارک از جهت دادن امتیاز اولیه واسه ورود به مرحله مصاحبه هست و احساس من اینه که خیلیا که امتیازشون به حد نصاب نمیرسه رو رد میکنن. کسایی که مدرک زبان ندارن و به امید گرفتن مهلت ارائه مدرک در آینده پروندشونو لانچ کردن و یا کسایی که سابقه کارشون بدون بیمه هستش و امتیاز کافی رو بابت اون سابقه نمیارن.

امیدوارم حداقل پیامدی که این داستان به بار میاره افزایش سرعت و کم شدن کل پروسه باشه.
    ویرایش توسط zhobeys : May 7th, 2012 در ساعت 11:34 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط zhobeys نمایش پست ها
    فکر کنم دلیلش سخت شدن شرایط و دقت بررسی مدارک از جهت دادن امتیاز اولیه واسه ورود به مرحله مصاحبه هست و احساس من اینه که خیلیا که امتیازشون به حد نصاب نمیرسه رو رد میکنن. کسایی که مدرک زبان ندارن و به امید گرفتن مهلت ارائه مدرک در آینده پروندشونو لانچ کردن و یا کسایی که سابقه کارشون بدون بیمه هستش و امتیاز کافی رو بابت اون سابقه نمیارن.

امیدوارم حداقل پیامدی که این داستان به بار میاره افزایش سرعت و کم شدن کل پروسه باشه.
    در اینکه شرایط جدید باعث شده تعداد درخواستها کمتر بشه شک نکنید:
    -هزینه بررسی پرونده (مبلغ قبلی 395 دلار بود اما 750 دلار کمی در شریاط فعلی؛لااقل تو ایران با این افزایش نخ دلار یکمی تو ذوق میزنه)
    -هزینه شرکت در آزمونهای مربوط به سطح زبان (متوسط این هزینه بدون در نظر گرفتن کلاس آمادگی در ایران 650 هزار تومن برای 2 تا آزمون)و با این پیشفرض که شما زبانت خوبه!!! ضمنا در نظر بگیرید کسی که زبان مادریش فرانسه هم باشه باید این آزمون رو رد کنه در صورت نیاز به امتیازش!
    -وجود عامل بیمه و سوابقش ( کسی که چهار سال بیمه داشته باشه کمتر رقبت میکنه قید کار بزنه و از نو شروع کنه)
    -بررسی مدارک تحصیلی و قبولی مشروط(چیزی که زیاد تو مصاحبه ها میشنویم)
    در کل پروسه سخت تر شده برای کسانی که میخوان اقدام کنن،و طبیعی به نظر میرسه با تعداد کم درخواستی که میرسه دستشون فرصت برای بررسی و پاسخگوئی بهتر خواهد شد.بعلاوه به نظر خودم اوضاع برای مهاجرینی که با قوانین جدید اقدام میکنن ( به خاطر پاس کردن این موانع) بهتر خواهد بود و نظم بیشتری باید باشه تو کار پذیرش و بررسی و پاسخگوئی.
    فرانسه :

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1139 نمایش پست ها
    در اینکه شرایط جدید باعث شده تعداد درخواستها کمتر بشه شک نکنید:
    -هزینه بررسی پرونده (مبلغ قبلی 395 دلار بود اما 750 دلار کمی در شریاط فعلی؛لااقل تو ایران با این افزایش نخ دلار یکمی تو ذوق میزنه)
    -هزینه شرکت در آزمونهای مربوط به سطح زبان (متوسط این هزینه بدون در نظر گرفتن کلاس آمادگی در ایران 650 هزار تومن برای 2 تا آزمون)و با این پیشفرض که شما زبانت خوبه!!! ضمنا در نظر بگیرید کسی که زبان مادریش فرانسه هم باشه باید این آزمون رو رد کنه در صورت نیاز به امتیازش!
    -وجود عامل بیمه و سوابقش ( کسی که چهار سال بیمه داشته باشه کمتر رقبت میکنه قید کار بزنه و از نو شروع کنه)
    -بررسی مدارک تحصیلی و قبولی مشروط(چیزی که زیاد تو مصاحبه ها میشنویم)
    در کل پروسه سخت تر شده برای کسانی که میخوان اقدام کنن،و طبیعی به نظر میرسه با تعداد کم درخواستی که میرسه دستشون فرصت برای بررسی و پاسخگوئی بهتر خواهد شد.بعلاوه به نظر خودم اوضاع برای مهاجرینی که با قوانین جدید اقدام میکنن ( به خاطر پاس کردن این موانع) بهتر خواهد بود و نظم بیشتری باید باشه تو کار پذیرش و بررسی و پاسخگوئی.
    موافقم و فکر کنم که زمان انتظار تا مصاحبه کم بشه . دوستانی هم که سر امتیاز مدرک مشکل داشتن موقع مصاحبه فکر کنم به خاطر بیمه و یا مرتبط نبودن کار و مدرکشون آفیسر مجاب نشده و امتیاز مدرک رو نداده بهشون.

آخرین آپدیت تعداد درخواستهای رسیده :

12.JPG
    فرانسه :

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر سخت افزار

سلام به همگی. من فایل نامبرم برای کبک در حدود اکتبر 2011 آمده و لی اصلا خبری از مراحل بعدی و مصاحبه نیست. ممکنه کسی بگه که پروسه مدارک کبک در جریانه یا نه.

ApplyAbroad Veteran

جالبه تعداد پرونده های 6 امتیازیا تو این آپدیت آخر (8 جون) نسبت به 18 می تغییر نداشته !! یعنی مثل بنز پرونده هایی که نقص مدرک دارن و امتیازشون به حد نصاب نمیرسه رد میکنن. پس شایسته و بایسته هست که دوستانی که کمبود امتیاز دارن و به امید گرفتن فرجه جهت تکمیل نواقص پس از ارسال مدارک پرونده شونو لانچ میکنن به این موضوع بیشتر فکر کنن که هزینه زمانی و مالی داره براشون.

Member naee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

درسته امکانش زیاده که تو بررسی اولیه سخت گیری رو زیاد کردن...ولی تا اونجایی که من میدونم تو کل دنیا گرفتن مدرک زبان (فرانسه و انگلیسی) زمان بره! چه آمادگی برای امتحان و چه انتظار برای دریافت مدارک زبان!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط naee نمایش پست ها
    درسته امکانش زیاده که تو بررسی اولیه سخت گیری رو زیاد کردن...ولی تا اونجایی که من میدونم تو کل دنیا گرفتن مدرک زبان (فرانسه و انگلیسی) زمان بره! چه آمادگی برای امتحان و چه انتظار برای دریافت مدارک زبان!
    ای کاش تمام موضوع زبان بود دوست عزیز. من کلاً به نقص مدارک و نتیجتا کمبود امتیاز اولیه اشاره داشتم. به صورت اخص میشه به مساله بیمه و سابقه کار و زبان اشاره داشت. سابقه کار بدون بیمه یعنی امتیاز نداشتن اون. زبانم که صریحا قید شده اگر امتیازش لازمه باید با مدرک باشه.
    بهر حال امیدوارم حالا که این مسائل ایجاد شده زمان کل پروسه معقول تر و به نفع متقاضیا تموم شه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

نقل قول نوشته اصلی توسط sivori1980 نمایش پست ها
    سلام به همگی. من فایل نامبرم برای کبک در حدود اکتبر 2011 آمده و لی اصلا خبری از مراحل بعدی و مصاحبه نیست. ممکنه کسی بگه که پروسه مدارک کبک در جریانه یا نه.
    فعلا دعوت به مصاحبه های فایل نامبرهای افتتاح شده در اکتبر و نوامبر 2010 در جریانه.باید حالا حالا ها منتظر باشید مگر این رشته ی شما 12 امتیازی باشد و ما بین سری های بعدی دعوت به مصاحبه شوید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)