صفحه 26 از 34 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 337

موضوع: خبرهای جدید مهاجرتی (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبرهای جدید مهاجرتی (کبک)

به نظرمي رسه يه عده دارن اطلاعات غلط ميدن!!!
    طوري که توي سايت اداره مهاجرت کبک نوشته شده، لزوما نميخواد همه متقاضيان مدرک b2 به بالا ارائه بدن بلکه از b2 به بالا مشمول امتياز دهي ميشه و شما اگه امتيازتون بدون مدرک زبان فرانسه مثلا به 55 برسه(مجرد)، حتي با a1 ميتونين پذيرش بشين...
    اما توي اغلب سايتها و .... نوشته شده که بدون مدرک b2 فرانسه امکان پذيرفته شدن نداريد!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط haniehmoshki نمایش پست ها
    سلام
    من ۴۹ امتیاز دارم بدون فرانسه...اگه بدون مدرک فرانسه فایلم رو بفرستم مشکلی پیش میآد؟ ممنون از پاسختون
    آقای nima_gator درست میگن سعی کن قبل از ارسال یه ایلتس بدی و یا برای مصاحبه 2تاش رو با هم ببر هم فرانسه هم ایلتس.

نقل قول نوشته اصلی توسط homa_virgo نمایش پست ها
    خیلی ممنونم..فقط چند وقت بعد از ارسال مدارک مانی اردر رو چک کنم؟ الان 2 هفته میشه مدارکم رسیده.
    خیلی زوده برای پیگیری حداقل باید 1 ماه دیگه صبر کنی. . .یکی از دوستان من 28 اسفند مدارکش رو فرستاده هنوز فایل نگرفته ولی مانی اردر نقد شده شما هم 1 ماه دیگه پیگیری کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط somy_azy نمایش پست ها
    تا جاييکه من ميدونم حتما بايد اصل مدرک زبان فرانسه رو هم براي تشکيل پرونده ارسال کنيم، بدون مدرک زبان فرانسه مدارک برگشت ميخوره.....
    اما جوري که توي سايتشون نوشتن، به مدارک زير b2 امتيازي تعلق نميگيره و بنابراين با 49 امتياز و نداشتن b2 فرانسه يا آيلتس بالا سخت ميتوني به 55 برسي! مگه اينکه آفيسرت فرشته خو باشه
    من مطمئن هستم بدون مدرک زبان مدارک برگشت نمیخوره اگر امتیاز به حد نصاب برسه, نهایت کاری که میکنن اینه که آبدیت زبان میخوان که اونم یه مهلت 6 ماهه داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط somy_azy نمایش پست ها
    به نظرمي رسه يه عده دارن اطلاعات غلط ميدن!!!
    طوري که توي سايت اداره مهاجرت کبک نوشته شده، لزوما نميخواد همه متقاضيان مدرک b2 به بالا ارائه بدن بلکه از b2 به بالا مشمول امتياز دهي ميشه و شما اگه امتيازتون بدون مدرک زبان فرانسه مثلا به 55 برسه(مجرد)، حتي با a1 ميتونين پذيرش بشين...
    اما توي اغلب سايتها و .... نوشته شده که بدون مدرک b2 فرانسه امکان پذيرفته شدن نداريد!!!!!!

بدون مدرک زبان B2 اگر متقاضی امتیازش به حد نصاب برسه پذیرش میشه چون بعد از اینکه CSQ گرفت از طریق سایت مهاجرت کانادا براشون کلاس گذاشته میشه و بعد از اینکه وارد کانادا هم شد 6 ماه کلاس فرانسه براشون میذارن.

ولی اگر کسی بخواد امتیاز زبان فرانسه رو بیاره باید بالای B2 سطح فرانسش باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط acrobat نمایش پست ها
    بدون مدرک زبان B2 اگر متقاضی امتیازش به حد نصاب برسه پذیرش میشه چون بعد از اینکه CSQ گرفت از طریق سایت مهاجرت کانادا براشون کلاس گذاشته میشه و بعد از اینکه وارد کانادا هم شد 6 ماه کلاس فرانسه براشون میذارن.

ولی اگر کسی بخواد امتیاز زبان فرانسه رو بیاره باید بالای B2 سطح فرانسش باشه.
    البته دوستان کلا سیاست کبک اینه که بدون زبان فرانسه تو مصاحبه رد میشین ، چون میخواد مهاجر تو همین کبک بمونه ، پس زیاد رو امتیاز حساب نکنید ، امتیازتون 100 هم باشه تو مصاحبه حداقل باید فرانسه ب1 بلد باشین ، فراموش نکنید شما ادعا میکنید که میخواید تو کبک فرانسوی زبان افدام کنید

Junior Member mahan1980 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد-کامپیوتر

با سلام به همه دوستان
    ممنون از شما که اطلاعاتتون را به اشتراک می گذارید.
    بعد از تغییر قوانین بحث های زیادی در مورد اینکه چه اتفاقی برای کسانی که قبل از اول آگوست فایل نامبر گرفته اند شده
    ولی کسی اطلاعات دقیق نداره. من با یک وکیل هم حرف زدم گفت کسانی که فایل نامبر دارند متاثر نمی شوند. به نطرم روی حرف وکیل ها نمیشه زیاد حساب کرد.
    من الان خودم با بخش مهاجرت به کبک در کبک تماس گرفتم.
    با شماره 9191 864 514 001
    اول داخلی 9 تا انگلیسی حرف بزنه بعد هم 2 بار منوی 1 را انتخاب کردم.
    در مورد این سوال این کارشناس گفت مفهوم گرفتن فایل نامبر شروع پروسه مهاجرت نیست. و وقتی پروسه ارزیابی شروع بشه در واقع پروسه پرونده شما تازه شروع میشه.
    به طور واضح به من گفت برای پرونده شما از قوانین جدید استفاده خواهد شد.
    می دونم این سوال شما هم هست به خاطر همین اینجا می گم.
    مطمئنا دوستانی که سال 2011 اقدام کردند دیگه پروسه خیلی وقت هست شروع شده.
    به نظرم این خیلی هم منطقی تر هست. چون کبک باید برای رشته هایی که اعلام کرده نیاز داره خیلی زود نیروی کار بگیره....
    مجرد - 12 سال سابقه کار -دریافت مدارک در کبک 2013/03/21---تاریخ صدور فایل نامبر2013/05/29 - کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر---نامبر DA000054xxx دریافت آپدیت 2015/5/20 ارسال آپدیت 2015/6/30-ریجکت بدلیل عدم ارسال اصل مدرک بیمه و مهر اسناد رسمی-
    تلاش برای ارسال مجدد

متشکرم از اطلاعات خوب شما
    فقط یه نکته اینکه دوستان خواهشا زیاد بهشون زنگ نزنید
    تجربه سفارت ایتالیا اگه تکرار بشه اونوقت همین جواب ساده هم به هیچکس نمیدن!

بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahan1980 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    ممنون از شما که اطلاعاتتون را به اشتراک می گذارید.
    بعد از تغییر قوانین بحث های زیادی در مورد اینکه چه اتفاقی برای کسانی که قبل از اول آگوست فایل نامبر گرفته اند شده
    ولی کسی اطلاعات دقیق نداره. من با یک وکیل هم حرف زدم گفت کسانی که فایل نامبر دارند متاثر نمی شوند. به نطرم روی حرف وکیل ها نمیشه زیاد حساب کرد.
    من الان خودم با بخش مهاجرت به کبک در کبک تماس گرفتم.
    با شماره 9191 864 514 001
    اول داخلی 9 تا انگلیسی حرف بزنه بعد هم 2 بار منوی 1 را انتخاب کردم.
    در مورد این سوال این کارشناس گفت مفهوم گرفتن فایل نامبر شروع پروسه مهاجرت نیست. و وقتی پروسه ارزیابی شروع بشه در واقع پروسه پرونده شما تازه شروع میشه.
    به طور واضح به من گفت برای پرونده شما از قوانین جدید استفاده خواهد شد.
    می دونم این سوال شما هم هست به خاطر همین اینجا می گم.
    مطمئنا دوستانی که سال 2011 اقدام کردند دیگه پروسه خیلی وقت هست شروع شده.
    به نظرم این خیلی هم منطقی تر هست. چون کبک باید برای رشته هایی که اعلام کرده نیاز داره خیلی زود نیروی کار بگیره....

Junior Member

دوستان کسی میدونه آیا میشه جای نفر اصلی و همراه رو تو پرونده عوض کرد وقتی فایل نامبر گرفته باشیم ؟ فرم خاصی داره ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

سلام دوستان
    من دارم مدارکم رو آماده می کنم. یک نسخه دیکه از آیلتس ام سفارش دادم. الان بدون داشتن مدرک فرانسه و با داشتن آیلتس امتیازم به 59 می رسه. مهر ماه می خوام آزمون فرانسه بدم. حلا با توجه به اینکه متاهل هستم و مدرک آیلتس دارم و امتیازم بیشتر از 57 هست به نظرتون مدارک رو ارسال کنم بعد یک نامه بگذارم که تا 3 ماه دیگه اصل مدرک فرانسه رو هم می دم؟؟؟؟ تا 14 مهر امتحان بدم جوابش بیاد 4 ماه طول میکشه. نمی خوام 4 ماه عقب بیافتم با توجه به اینکه فدرال فرستادم و شانسم پر شد و پرونده داره بر می گرده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)