صفحه 7 از 34 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 337

موضوع: خبرهای جدید مهاجرتی (کبک)

پیش فرض پاسخ : شرایط جدید مهاجرت به کبک از تاریخ ۹۱/۱/۳

آیا این گروه کسانی هستند که فایل نامبر دارن یا سی اس کیو؟

5- متقاضیانی که قبلا از سوی وزارت مهاجرت و شهروندی فدرال ، برای کسب اقامت دائم، واجد شرایط تشخیص داده شده اند.

آخه اگه منظورش سی اس کیو هست که یعنی این قانون شامل صفر امتیازیهاییکه فایل نامبر دارن میشه پس....!!!!! کسی میدونه منظورشون چی هست؟
    ویرایش توسط shirin_dastpak : March 29th, 2012 در ساعت 07:53 PM
    Quebec skill worker ,TCFQ B2, file number 20,01,2012

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin_dastpak نمایش پست ها
    آیا این گروه کسانی هستند که فایل نامبر دارن یا سی اس کیو؟

5- متقاضیانی که قبلا از سوی وزارت مهاجرت و شهروندی فدرال ، برای کسب اقامت دائم، واجد شرایط تشخیص داده شده اند.

آخه اگه منظورش سی اس کیو هست که یعنی این قانون شامل صفر امتیازیهاییکه فایل نامبر دارن میشه پس....!!!!! کسی میدونه منظورشون چی هست؟
    نه این معنی کسی که قبلا فایل نامبر کبک گرفته نمی ده-فکر کنم کسی رو می گه که از طریق کاری مثلا جاب آفر داره-اما به هر حال مطمئنم کسی که قبلا فایل نامبر داره مشمول این قانون نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    نه این معنی کسی که قبلا فایل نامبر کبک گرفته نمی ده-فکر کنم کسی رو می گه که از طریق کاری مثلا جاب آفر داره-اما به هر حال مطمئنم کسی که قبلا فایل نامبر داره مشمول این قانون نیست.
    سلام. منم نظرم همینه. اگه این قانون جدید به معنی عدم پذیرش پرونده جدید برای رشته های 0 امتیازی و محدودیت 6 امتیازی ها هست ، ک ه همینطوره ، 6 و0 امتیازی هایی که فایل نامبر دارن ، دوباره که فایل نامبر نمیخوان ! پس برای قبلی ها صدق نمیکنه . از اون گذشته اونا تاریخ اجرای قانون و پایانش رو گفتن. پس از قبل از اون خیالا راحت باشه. به امید موفقیت همه بچه های فروم.
    ارسال مدارک : دسامبر 2010 - CSQ : می 2013 - فایل فدرال : اوت 2013 - مدیکال : اکتبر 2013

سلام دوستان
    لطفا توجه کنید ظاهرا کسی در این فروم با مشکل من رو به رو نشده فعلا
    من رشته صفر امتیازی هستم. 4 دسامبر 2011 مدارک فرستادم، بدون مدرک زبان، 1 فوریه 2012 ایمیل فایل نامبر گرفتم. تا وسطای مارچ هم منتظر موندم که فایل نامبر پستی و نامه در خواست مدرک 6 ماهه برام بیاد. مدرک آیلتس که داشتم، tefaq هم ثبت نام کردم تو تیرماه و کلا آماده بودم. هفته پیش یک فکس پیگیری زدم که فایل نامبر من نرسید. چند روز بعد برام یک ایمیل اومد که فایل نامبرتون فرستاده شده، مدرکای زبانم بفرستید تا 6 ماه. تا اینجاش همه چی قابل پیش بینی بود. اما انتهای نامه برام عجیب بود. گفته بود که مدارک زیرو هم بفرست. متن نامه اینه:
    Enfin, nous constatons également que nous ne disposons pas du(des) document(s) suivant(s), indispensable(s) pour poursuivre l'étude de votre demande d'immigration au Québec :

q Formulaire DCS (A-0520-AF) pour le requérant principal complété et signé (www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/formulaires/formulaire-titre/dcs-travailleurs/index.html)
    q Formulaire DCS (A-0520-AF) pour le conjoint complété et signé.
    (www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/formulaires/formulaire-titre/dcs-travailleurs/index.html)
    q Photocopie lisible des pages du passeport du requérant où apparaissent les renseignements personnels et la photo.
    q Photocopie lisible des pages du passeport du conjoint où apparaissent les renseignements personnels et la photo.
    q Pour tout requérant séjournant dans un pays autre que celui de sa citoyenneté : photocopie du permis de séjour temporaire valide.
    q Pour tout conjoint séjournant dans un pays autre que celui de sa citoyenneté : photocopie du permis de séjour temporaire valide.
    q Paiement exact selon le nombre de personnes (conjoint, enfants) en dollars canadiens.

اینطور که من استنباط کردم، چون صفر امتیازی هستم در نتیجه پروندم بسته میشه و مشمول قانون جدید میشه، با این که تو فوریه فایل نامبر گرفتم. میخواستم نظر شما رو هم بدونم. ممنون.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط آسمان1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رشته صفر امتیازی هستم. 4 دسامبر 2011 مدارک فرستادم، بدون مدرک زبان، 1 فوریه 2012 ایمیل فایل نامبر گرفتم. تا وسطای مارچ هم منتظر موندم که فایل نامبر پستی و نامه در خواست مدرک 6 ماهه برام بیاد. مدرک آیلتس که داشتم، tefaq هم ثبت نام کردم تو تیرماه و کلا آماده بودم. هفته پیش یک فکس پیگیری زدم که فایل نامبر من نرسید. چند روز بعد برام یک ایمیل اومد که فایل نامبرتون فرستاده شده، مدرکای زبانم بفرستید تا 6 ماه. تا اینجاش همه چی قابل پیش بینی بود. اما انتهای نامه برام عجیب بود. گفته بود که مدارک زیرو هم بفرست. متن نامه اینه:
    Enfin, nous constatons également que nous ne disposons pas du(des) document(s) suivant(s), indispensable(s) pour poursuivre l'étude de votre demande d'immigration au Québec :

q Formulaire DCS (A-0520-AF) pour le requérant principal complété et signé (www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/formulaires/formulaire-titre/dcs-travailleurs/index.html)
    (www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/formulaires/formulaire-titre/dcs-travailleurs/index.html)
    q Photocopie lisible des pages du passeport du requérant où apparaissent les renseignements personnels et la photo.
    q Photocopie lisible des pages du passeport du conjoint où apparaissent les renseignements personnels et la photo.
    q Pour tout requérant séjournant dans un pays autre que celui de sa citoyenneté : photocopie du permis de séjour temporaire valide.
    q Pour tout conjoint séjournant dans un pays autre que celui de sa citoyenneté : photocopie du permis de séjour temporaire valide.
    q Paiement exact selon le nombre de personnes (conjoint, enfants) en dollars canadiens.

اینطور که من استنباط کردم، چون صفر امتیازی هستم در نتیجه پروندم بسته میشه و مشمول قانون جدید میشه، با این که تو فوریه فایل نامبر گرفتم. میخواستم نظر شما رو هم بدونم. ممنون.
    برای یکی از دوستان ما هم این نامه اومده با توجه به اینکه فایل نامبر شما صادر شده فقط فرستادن مدرک زبان مهمه و باقی موارد در صورت تغییرات باید فرستاده بشه و از اونجائیکه فرم A-0520-AF هم تغییر کرده اون رو هم update کنید همین
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

سلام دوستان

ببخشید کدوم قسمتش باعث شد که شما فکر کنید پروندتون بسته میشه؟؟ ما هم همزمان با شمائیم دقیقا اما هیچ نامه ای نیومده واسمون ، فقط فایل نامبر با پست رسیده.

من اینجور برداشت کردم که باید فرم هایی که بالا لیست کرده رو هم باید اضافه کنم. مثل فرم جدید مربوط به رشته های دیمند که من نیستم جز شون.

به نظر شما چرا فایل نامبر پستی من نرسیده؟آدرس اشتباه بوده؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

به نظر شما چرا فایل نامبر پستی من نرسیده؟آدرس اشتباه بوده؟
    اینکه فایل نامبرتون رو با ایمیل فرستادن یعنی فایل نامبرتون صادر شده و دیگه مشمول قوانین جدید نمی شین.ممکنه آدرس رو اشتباه دادین یا اینکه هنوز نرسیده.

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    اینکه فایل نامبرتون رو با ایمیل فرستادن یعنی فایل نامبرتون صادر شده و دیگه مشمول قوانین جدید نمی شین.ممکنه آدرس رو اشتباه دادین یا اینکه هنوز نرسیده.
    پس جریان فرمها چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)