صفحه 9 از 34 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 337

موضوع: خبرهای جدید مهاجرتی (کبک)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط جدید مهاجرت به کبک از تاریخ ۹۱/۱/۳

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_v56 نمایش پست ها
    باسلام
    من از آن نفراتی هستم که دقیقا در زمان ارسال مدارک در دی ماه 90 قوانین تغییر کرد و مدرک زبان واجب شد و مدارک را نفرستادیم و مشغول گذراندن دوره زبان فرانسه جهت امتحان هستیم . حال با توجه به اینکه ما در خرداد ماه امتحان TCF میدهیم و پس از گرفتن نتیجه امتحان در مرداد و یا شهریور اقدام به ارسال مدارک خواهیم کرد ، با توجه به این قوانین جدید ،محدودیت تعداد رشته های 6 امتیازی ،آیا تا آن موقع ظرفیت تکمیل نمی شود . ( زیرا ما با متقبل شدن هزینه بسیار زیادی به صورت فشرده در حال گذراندن دوره هستیم و اگر مطمئن باشیم که ظرفیت تکمیل می شود به صورت عادی دوره ها را بگذرانیم و سال بعد اقدام کنیم ) خواهش می کنم منو راهنمایی کنید . واقعا دیگه تصمیم گیری برایم سخت شده .
    به نظر من به این چیزا فکر نکنین. البته استرستون طبیعیه و کاملا درکتون می کنم. بهتره هر چه زودتر خودتونو برای امتحانتون اماده کنین. دلیلی نداره که فکر کنین پر میشه. همون دی هم خیلی ها که اقدام کردن فایل نامبر با مهلت 6 ماهه برای زبان گرفتن. سعی خودتون بکنین.
    از زبان فرانسه چند امتیاز می خواین؟ کیش کلاس فشرده داشت یه وقتی. کلاس مکالمه هم بعضی ترما داشت.
    ویرایش توسط lalaii : April 4th, 2012 در ساعت 11:15 PM

Junior Member

از زبان فرانسه هر دو در سطح B1 می خواهیم .

نظر دوستان رو میخوام بدونم :
    با وجود داشتن مدرک فرانسه- بیمه نامه-و سایر مدارک امتیازم 46 میشه.فقط و فقط آیلتس رو ندارم اونم تا 45 روز دیگه امتحان میدم و با داشتن یه نمره 5 در اسپیکینگ یا لیسنینگ میتونم در مجموع به 49 امتیاز برم که برای افراد مجرد کافیه.به نظر شما مدارکم قبل امتحان آیلتس بفرستم فایل نامبر بهم تعلق میگیره تا بدون استرتس امتحان آیلتس شرکت کنم.
    فایل نامبر : 2012/10/15- Numéro de dossier : DA000053XXX
    فرانسه :
    B2-B1انگلیسی : 4
    رشته : 6 امتیازی-ریاضی ( کاربردی)
    ارسال آپدیت خود جوش : 2 مرتبه .

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1139 نمایش پست ها
    با وجود داشتن مدرک فرانسه- بیمه نامه-و سایر مدارک امتیازم 46 میشه.فقط و فقط آیلتس رو ندارم اونم تا 45 روز دیگه امتحان میدم و با داشتن یه نمره 5 در اسپیکینگ یا لیسنینگ میتونم در مجموع به 49 امتیاز برم که برای افراد مجرد کافیه.به نظر شما مدارکم قبل امتحان آیلتس بفرستم فایل نامبر بهم تعلق میگیره تا بدون استرتس امتحان آیلتس شرکت کنم.
    به نظر من اگر تا 45 روز دیگه آیلتس رو می دین و به امتیازش هم احتیاج دارین مطمئن تره که اونم در مدارکتون بفرستین.

Junior Member rainolf آواتار ها

سلام دوست من.... اونطوری که من از امتیازاتتون حدس میزنم رشتتون باید 6 امتیازی باشه که اگر اینطوره صبر اصلا جایز نیست.... ریسک نکنید و مدارکتون رو بفرستید تا براتون فایل نامبر صادر بشه و بعد از اون بهتون یک فرصت شش ماهه میدن تا مدارکتون رو کامل کنید..... فراموش نکنید محدودیت ظرفیت پذیرش 6 امتیازیها خیلی جدیه..... موفق و پیروز باشید.

متقاضی اصلی همسر...... کارشناس ریاضی محض 6 امتیازی..... فرانسه 6 و 6...... انگلیسی 2 و 2 .....
    خودم....... کارشناس مهندسی معدن...... فرانسه 6 و 6..... ارسال مدارک 22/11/2011 با آرامکس...... دریافت در مونترال24/11/2011..... فایل نامبر 14/01/2012

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

در حال حاضر و بایستی کلیه مدارکیکه امتیاز آور هستند فرستاده شوند مگر اینکه به امتیاز آن نیازی نباشد و بدون آن امتیاز لازم ب(49 امتیاز)رای مصاحبه رو داشته باشید بنابراین اگر امتیازتون به 49 نرسیده باید آیلتس رو هم بفرستید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Veteran

فقط و فقط اگر مدارکی که میفرستیم از نظر امتیازی به حد نصاب برسه و کردیت کارد شارژ بشه برامون فایل نامبر صادر میشه ؟ و آیا اگر ترجمه رسمی سابقه بیمه (بهمراه گواهی های اشتغال مترادف با سوابق بیمه) کاملاْ مرتبط با رشته دانشگاهی باشه ، آفیسر بررسی کننده مجبوره نمره کامل رو بده ؟
    آیا منقطع بودن سوابق بیمه اثری روی امتیازش داره ؟‌ (مثلاْ چند ماه وفقه)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط zhobeys نمایش پست ها
    فقط و فقط اگر مدارکی که میفرستیم از نظر امتیازی به حد نصاب برسه و کردیت کارد شارژ بشه برامون فایل نامبر صادر میشه ؟ و آیا اگر ترجمه رسمی سابقه بیمه (بهمراه گواهی های اشتغال مترادف با سوابق بیمه) کاملاْ مرتبط با رشته دانشگاهی باشه ، آفیسر بررسی کننده مجبوره نمره کامل رو بده ؟
    آیا منقطع بودن سوابق بیمه اثری روی امتیازش داره ؟‌ (مثلاْ چند ماه وفقه)
    بعله تا حالا که اینجوری بوده
    در زمان بررسی پرونده بعله ولی رای نهائی زمان مصاحبه مشخص می شه
    مجموع رو حساب می کنه دیگه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Veteran

توی این چک لیست زده ۳ تا فیش حقوقی آخرهم باید بفرستیم (ردیف ۲۲ ) و زده فقط کپی این ۳ تا فیش . باید ترجمه شن ؟ باید چه خصوصیتی داشته باشه ؟ مثلا قید شده باشه این قدر بیمه و مالیات کم شده و اینا ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط zhobeys نمایش پست ها
    توی این چک لیست زده ۳ تا فیش حقوقی آخرهم باید بفرستیم (ردیف ۲۲ ) و زده فقط کپی این ۳ تا فیش . باید ترجمه شن ؟ باید چه خصوصیتی داشته باشه ؟ مثلا قید شده باشه این قدر بیمه و مالیات کم شده و اینا ؟
    فیش حقوقی فارسی که قطعا بدردشون نمی خوره ولی منظور از کپی تنها یعنی تائید دادگستری و امور خارجه نمی خواد و البته یه فیش کامل باید باشه و بیمه و مالیات داشته باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)