صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: تحصیل در سوئد بدون داشتن پاسپورت

سارا*
    Guest

پیش فرض تحصیل در سوئد بدون داشتن پاسپورت

با سلام
    من یک داوطلب کنکور 88 هستم اما به علت اینکه اتباع خارجه( عراقی )هستم امسال از شرکت در کنکور 87 محروم شده ام و برای شرکت در آن تلاش بسیار کردم اما نتیجه ای در حال حاضر دریافت نکرده ام.
    لازم به ذکر هست که من ایران متولد شده ام و 13 سال در این کشور درس خوانده ام و در طول دوران تحصیل فعالیت های چشمگیری از جمله" اختراع سیستم فتو سلی هوشمند" داشته ام.
    اکنون از شما سوالی دارم آیا کشور سوئد پذیرای چنین داوطلبی برای ادامه تحصیل در آنجا هست با وجود اینکه من هیچ گونه پاسپورت و مدرکی برای خارج شدن از کشور ندارم...!
    با تشکر از شما .
    سارا"

پیش فرض پاسخ : در خواست کمک

بهترین کار اینه کا به سفارت سوئد مراجعه کنید و شرایط خودتون را مطرح کنید اگر با این شرایط به شما ویزا می دن بعد برای دانشگاه اقدام کنید.... و در صورت امکان از سفارت کشور خودتون درخواست صدور پاسپورت کنید.
    Life salutes you when you make others happy

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط سارا*
    با سلام
    من یک داوطلب کنکور 88 هستم اما به علت اینکه اتباع خارجه( عراقی )هستم امسال از شرکت در کنکور 87 محروم شده ام و برای شرکت در آن تلاش بسیار کردم اما نتیجه ای در حال حاضر دریافت نکرده ام.
    لازم به ذکر هست که من ایران متولد شده ام و 13 سال در این کشور درس خوانده ام و در طول دوران تحصیل فعالیت های چشمگیری از جمله" اختراع سیستم فتو سلی هوشمند" داشته ام.
    اکنون از شما سوالی دارم آیا کشور سوئد پذیرای چنین داوطلبی برای ادامه تحصیل در آنجا هست با وجود اینکه من هیچ گونه پاسپورت و مدرکی برای خارج شدن از کشور ندارم...!
    با تشکر از شما .
    سارا"
    اول از همه متاسفم برای چنین اتفاقی...
    در مرتبه بعد راجع به سوئد:
    چرا پذیرا نباشند...شما به عنوان یک انسان خلاق حق دارین هرجا بخواهین ادامه تحصیل بدین
    در مورد سوالتون بهتره به تاپیک زیر یه سری بزنید تا پاسخ های سوالات خودتون رو پیدا کنید...

http://www.applyabroad.org/forum/ind...oard,86.0.html

با سلام
    با تشکر از شما .
    سارا"
    If you were born in Iraq, you can apply for Iraqi passport by Iraq Embassy in Iran since as you are Iraqi subject in Iran so you have legal right to applying for iraqi passport.
    the next stage is applying for Sweden Universities and getting admission
    the last stage, after getting addmission, is going to Sweden Embassy and requesting for student visa.

I hope you be successful.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : تحصیل در سوئد بدون داشتن پاسپورت

سلام دوست عزيز،
    منم واسه اين قضيه و تمام مدعيان حقوق انساني در اين كشور متاسفم!!!
    دوست گرامي ، شما اگه دوره ي پيش دانشگاهي رو گذرونده ايد، همين امسال واسه سوئد اپلاي كنيد... شما با گرفتن پذيرش از يه دانشگاه دستتون خيلي باز خواهد بود، شما اگه با داشتن پذيرش و اين شرايط به سفارت سوئد برين مطمئن باشيد حتما" بهتون ويزا مي دن حتي با داشتن اين مشكل! چون يكي از سياست هاي سوئد همينه...
    حتي اگه آزمون زبان هم نداده ايد باز هم با ذكر اين شرايط براي پذيرش اقدام كنيد، به من پيغام خصوصي بديد تا راهنماييتون كنم...
    ولي اگه هنوز پيش دانشگاهي رو تموم نكرده ايد، بهترين راه رفتن به سفارت سوئد هست! اونجا برين و مشكل رو توضيح بدين، حتما" راه هايي هست...
    ولي من تعجب مي كنم چرا به شما پاسپورت نمي دن؟! مگه تو ايران متولد نشدين؟! اشتباه نمي كنيد...اگه ايران نمي ده چرا از عراق نمي گيرين؟!
    اگه سوالي داريد حتما" با پيغام خصوصي با من در ميون بگذاريد، شما چون يه مشكل خاص داريد مي تونين اگه سوالات بيشتري داريد همين جا مطرح كنيد

موفق باشيد
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

آیا می‌توان قبل از اعلام نتیجه پذیرش برای گرفتن پسپرت اقدام کرد؟ اگر جواب مثبت است چگونه؟
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

شما هر زمان میتونید پاسپورت بگیرید. الان اقدام کنید که 3 هفته طول میکشه تا پاس بیاد. اگه پذیرش بگیرید برای گرفتن ویزا بدون پاسپورت مشکل ساز میشه براتون.
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360
    شما هر زمان میتونید پاسپورت بگیرید. الان اقدام کنید که 3 هفته طول میکشه تا پاس بیاد. اگه پذیرش بگیرید برای گرفتن ویزا بدون پاسپورت مشکل ساز میشه براتون.
    من باید اضافه می‌کردم که من سربازم و کارت پایان خدمت ندارم با این شرایط چطور می‌شه برای پاسپورت اقدام کرد؟ مرسی‌
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط Dave1985
    من باید اضافه می‌کردم که من سربازم و کارت پایان خدمت ندارم با این شرایط چطور می‌شه برای پاسپورت اقدام کرد؟ مرسی‌
    خیر، شما باید پذیرش بگیرید تا برای اجازه ی خروج بتونین اقدام کنید...
    سوال شما به این بخش مرتبط نیست، شما باید مسایل مربوط به پاسپورت و خدمت رو در زیر گروه مربوط دنبال کنید...
    با تشکر از همراهی شما
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

با سلام
    با تشکر از شما .
    سارا"
    شما میتوانید به سفارت عراق برید و پاسپورت عراقی بگیرید
    همچنین بعد از 19 سالگی می توانید تابعیت ایران را هم بگیرید
    http://www.livemocha.com/invite/r:cj2DKZK1
    ارسال مدارک به سیدنی: October 8, 2009 دریافت فایل نامبر اول: December 14, 2009
    فایل نامبر دوم December 22, 2009

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)