صفحه 13 از 29 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 287

موضوع: کارشناسی - شانس گرفتن پذیرش (***پست آخر خوانده شود***)

Junior Member Siaavash آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کارشناسی - شانس گرقتن پذیرش

برای کسی که مدرک کارشناسی داره و می خواد دوباره برای کارشناسی اقدام کنه هم محدودیت سنی وجود داره؟...
    ...Let It Go Away...But You Can't

Junior Member

سلام من مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اراک دارم معدلم 13.24.میخوام برای کارشناسی اقدام کنم.البته تازه می خوام زبان بخونم که حداقل یک سال طول میکشه سنم تا اون موقع میشه 28.اصلا شانسی هست؟ یا بیخیال بشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Siaavash نمایش پست ها
    برای کسی که مدرک کارشناسی داره و می خواد دوباره برای کارشناسی اقدام کنه هم محدودیت سنی وجود داره؟...
    شما جواب گرفتین ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط M1369 نمایش پست ها
    شما جواب گرفتین ؟؟
    تا الآن خیر...

آیا در مقطع کارشناسی برای پذیرش گرفتن و یا گرفتن ویزا محدودیت سن وجود داره؟...

Member aghanimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wirtschaftsinformatik-WWU MÜnster

نقل قول نوشته اصلی توسط Siaavash نمایش پست ها
    آیا در مقطع کارشناسی برای پذیرش گرفتن و یا گرفتن ویزا محدودیت سن وجود داره؟...
    برای پذیرش گرفتن خیر البته اگه بالای30 سال نباشید . ولی برای ویزا گرفتن سفارت محدودیتهایی ایجاد میکنه . مثلا همونجا آفیسر ازتون میپرسه چرا این لیسانس رو اینجا نمیگیری و اونجا فوق نمیخونی ؟ که باید یه جواب قانع کننده داشته باشید. و توی Motivation Letter هم باید به خوبی از اینکه چرا میخواین بازم لیسانس بخونید دفاع کرده باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من چند تا سوال داشتم ازتون،ممنون میشم از راهنمایی تون.
    من حدود یک سال ونیم پیش پذیرش از دانشگاه تکنیک وین گرفتم و یک سال زبان خوندم! شرایط اینطور بود که واحدهای پاس شده من رو تطبیق میدن،ولی بعد اینکه دوره زبان من تموم شد و برای ثبت نام رفتم گفتن که واسه رشته کامپیوتر تطبیق واحد ندارن! حالا من باید از صفر شروع کنم و واسه رشته من مصاحبه ورودی گذاشتن!
    سوال من اینه که من با این شرایط میتونم از دانشگاهی تو آلمان پذیرش بگیرم که بتونم واحدهایی که تو ایران پاس کردم رو تطبیق بدم؟ اگه بخوام به عنوان دانشجوی دانشگاه ایران اقدام کنم چطور؟ ایران دانشجوی مقطع لیسانس دانشگاه آزاد هم هستم در حال حاضر!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bita_p نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند تا سوال داشتم ازتون،ممنون میشم از راهنمایی تون.
    من حدود یک سال ونیم پیش پذیرش از دانشگاه تکنیک وین گرفتم و یک سال زبان خوندم! شرایط اینطور بود که واحدهای پاس شده من رو تطبیق میدن،ولی بعد اینکه دوره زبان من تموم شد و برای ثبت نام رفتم گفتن که واسه رشته کامپیوتر تطبیق واحد ندارن! حالا من باید از صفر شروع کنم و واسه رشته من مصاحبه ورودی گذاشتن!
    سوال من اینه که من با این شرایط میتونم از دانشگاهی تو آلمان پذیرش بگیرم که بتونم واحدهایی که تو ایران پاس کردم رو تطبیق بدم؟ اگه بخوام به عنوان دانشجوی دانشگاه ایران اقدام کنم چطور؟ ایران دانشجوی مقطع لیسانس دانشگاه آزاد هم هستم در حال حاضر!
    قسمت اول نوشته شما که راجع به دانشگاه وین بود رو چندبار خوندم ولی دقیقا متوجه نشدم منظورتون چیه !!!!
    متاسفانه آلمان برای دانشگاه آزاد اعتبار کمی قایل میشه و اگه بخواین توی رشته خودتون برای لیسانس پذیرش آلمان رو بگیرید باید گواهی مبنی بر قبولی در دانشگاه سراسری ایران رو ارایه بدید.
    ولی اگه درستون رو در همون دانشگاه آزاد تموم کنید مدارکتون رو ارزیابی میکنن و معادلسازی میکنن و بعد بهتون میگن که از چه مقطعی میتونید شروع به تحصیل کنید.
    راجع به بعنوان دانشجوی ایران اقدام کردن هم باید دانشگاه سراسری باشید تا قبول کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aghanimi نمایش پست ها
    قسمت اول نوشته شما که راجع به دانشگاه وین بود رو چندبار خوندم ولی دقیقا متوجه نشدم منظورتون چیه !!!!
    متاسفانه آلمان برای دانشگاه آزاد اعتبار کمی قایل میشه و اگه بخواین توی رشته خودتون برای لیسانس پذیرش آلمان رو بگیرید باید گواهی مبنی بر قبولی در دانشگاه سراسری ایران رو ارایه بدید.
    ولی اگه درستون رو در همون دانشگاه آزاد تموم کنید مدارکتون رو ارزیابی میکنن و معادلسازی میکنن و بعد بهتون میگن که از چه مقطعی میتونید شروع به تحصیل کنید.
    راجع به بعنوان دانشجوی ایران اقدام کردن هم باید دانشگاه سراسری باشید تا قبول کنن.
    ممنون از پاسختون
    من میتونم به عنوان دانشجوی دانشگاه تکنیک وین از آلمان پذیرش بگیرم و واحدهایی که تو ایران پاس کردم و تطبیق بدم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bita_p نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    من میتونم به عنوان دانشجوی دانشگاه تکنیک وین از آلمان پذیرش بگیرم و واحدهایی که تو ایران پاس کردم و تطبیق بدم؟
    مطمن نیستم که منظورتونو درست فهمیده باشم.
    شما منظورتون اینه که : 1 سال در وین بودین و زبان رو مثلا تا سطح DSH 3 رسوندین ولی بعدش بهتون گفتن که نمیتونین واحدهای دانشگاهی که در ایران میخوندید رو تبدیل کنید به واحدهای دانشگاهی وین و باید از اول بخونید درسته ؟
    اگه اینطور باشه, چون در حال حاظر دارید در ایران تحصیل میکنید و واحدهاتون رو هم در ایران گذروندید, ملاک ارزیابی اونها دانشگاه فعلی شما میشه و بر اساس تحصیل در ایران شمارو ارزیابی میکنن نه تحصیل در اتریش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)