صفحه 15 از 29 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 287

موضوع: کارشناسی - شانس گرفتن پذیرش (***پست آخر خوانده شود***)

پیش فرض پاسخ : کارشناسی - شانس گرقتن پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط aghanimi نمایش پست ها
    شدن رو که میشه ولی سفارت موقع ویزا دادن سخت میگیره . فقط باید با یه دلیل قوی بهشون اثبات کنید که چرا مخواید 2باره لیسانس بخونید که درباره شما فکر نمیکنم این دلیل که نمرتون پایینه دلیل کافی باشه .
    سلام دوست عزیز
    من میخوام از اول یه لیسانس بخونم توی آلمان
    دلیلش هم اینه که توی آلمان نمیتونم اون رشته ایی که ارشدم هست رو بخونم. حالا میخوام از لیسانسش اونجا شروع کنم که بتونم ارشد رو بخونم
    معدل لیسانسم نزدیک 16 هست و مقاله و اختراع و کارهای تحقیقاتی و پژوهشی هم دارم + مدرک زبان B1
    سنم هم 26 هست
    به نظرتون بهم ویزا میدن؟
    ممنونم

Junior Member

سلام ببخشید من کل سایت و چند روز زیر و رو کردم جوابی پیدا نکردم
    فوق دیپلم مترجمی زبان دارم
    بانرم افزار 3Ds Max , AutoCad اشنایی دارم
    به رشته طراحی خودرو علاقه دارم
    نمیدونم باتوجه به اینکه 25 سالمه
    تابخوام فارغ التحصیل شم اگه شرایط خوب پیش بره برای بازار کار دیر نمیشه برام؟
    چون میخوام از صفربرنامه ریزی کنم!به نظرتون برای ویزای تحصیلی اقدام کنم یا کاری؟
    برای کاری هم کار 3D Modeling مد نظرم هست...حالا هر شاخه ایی ..کشورش هم زیاد مهم نیست
    چی پیشنهاد میکننین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری - دانشکده شهید شمسی پور تهران

سلام دوستان. من فوق دیپلم حسابداری دارم از دانشگاه فنی حرفه ای ( سراسری روزانه). می خوام واسه لیسانس مهندسی صدا و یا Audiovisual بخونم که الان دارم با دانشگاه ها مکاتبه می کنم. 26 ساله هستم و برای سال دیگه اقدام می کنم. می خواستم ببینم با این شرایط کالج رو باید حتماً برم؟ اگر آره، کالج پولی هستش و اینکه چه درس هایی باید خوند تو کالج و به چه مدت؟

Junior Member

معدل = سال اول ترم دوم: ۱۷.۸۷ | سال دوم ترم دوم: ۱۶.۴۵ | سال سوم ترم دوم: ۱۴.۲۰ (معدل سه سال ۱۶.۰۷) | پیش دانشگاهی ترم اول: ۱۵.۸۰
    رشته = ریاضی و فیزیک
    مقالات خارجی = -
    مقالات داخلی = -
    تالیف کتاب = -
    سابقه کار = -
    مدرک زبان =تسلط کامل بر زبان انگلیسی
    سایر افتخارات و مدارک =مقام دوم لیگ ربات های کار در مسابقات بین المللی AUTCup ۲۰۱۴ ، شرکت در مسابقات ربوکاپ آزاد ایران لیگ مین یاب خودکار ۲۰۱۳ و ۲۰۱۲ , تسلط بر سه سیستم عامل مک ، ویندوز و لینوکس ، اشنایی و تسلط بر چندین زبان برنامه نویسی و ...

دانشگاه مورد نظر در آلمان = Technical University of Munich

رشته مورد نظر در دانشگاه= Game Engineering

هنوز پبش دانشگاهی رو تموم نکردم ، کنکور هم ندادم ، با توجه به ددلاین هاشون مجبورم اقدام کنم (نوشته مدرک تموم شدن درستون تو مدرسه یا کنکور). مدرک زبان آلمانی هم ندارم میخوام مشروط پذیرش بگیرم. شدنیه؟
    اگر از این دانشگاه نمیشه از کجا ها میشه؟

ممنون از همه

Junior Member

سلام
    من تو هنرستان رشته کامپیوتر خوندم با معدل 13.66
    دانشگاه پیام نور رشته مترجمی زبان مدرک فوق دیپلم بامعدل 14
    تا لیسانس چندتاواحدم مونده که باتوجه به شرایطم امکان گرفتن لیسانس هم دارم
    تا برج 93.7 سربازیم تموم میشه
    به رشته طراحی خودرو علاقه دارم
    فعالیت خاصی نداشتم تاحالا تواین زمینه
    چندتا سوال دارم از دوستان.هرکی بتونه هرسوالیو جواب بده واقعا لطف میکنه
    1-لیسانسمو بگیرم بعد اقدام کنم بهتره یا تاثیری نداره تو شانس پذیرشم؟
    2-دانشگاهی هست که Fund داشته باشه شاملم بشه؟(انگلیسی زبان)
    3-اگه وضعیتم برای Fund خوب نیست برای چه دانشگاهی شانسم بیشتره؟(انگلیسی زبان)
    4-اگه نه یه دانشگاه دیگه معرفی کنین به زبان انگلیسی نباشه
    5-اگه برم از فنی و حرفه ایی مدرک بگیرم باویزای کاری وارد کشوری شم باتوجه به وضعیتم راحت تر

میتونم اقامت بگیرم یا با ویزای تحصیلی؟
    مرسی از همتون

سلام به دوستان عزيز
    من دانشجوي انصرافي ليسانس از دانشگاه آزاد هست، با ٢٩ سال سن
    با چند تا دانشگاه براي ليسانس مديريت بازرگاني مكاتبه كردم، دانشگاه ها مشكلي با پذيرش ندارن و تقريبا مداركم تكميله اما نگران اينم كه عليرغم پذيرش از دانشگاه، سفارت به خاطر سنم بهم ويزا نده. كسي تجربه اي در اين زمينه داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Samanzarrin نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزيز
    من دانشجوي انصرافي ليسانس از دانشگاه آزاد هست، با ٢٩ سال سن
    با چند تا دانشگاه براي ليسانس مديريت بازرگاني مكاتبه كردم، دانشگاه ها مشكلي با پذيرش ندارن و تقريبا مداركم تكميله اما نگران اينم كه عليرغم پذيرش از دانشگاه، سفارت به خاطر سنم بهم ويزا نده. كسي تجربه اي در اين زمينه داره ؟
    سلام
    احتمال اینکه سفارت به سن و قبولی کنکور شما ایراد بگیره هست.
    اصولا برای لیسانس سن زیر 22 سال مطلوب هست اما بال 25 سال هم دوستی بوده که ویزا گرفته باشه.

Member only_flight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    n/a

سلام دوستان.

من دیپلم فنی بودم با معدل 14 ، کاردانی پیوسته با معدل 12.5 . امسال هم دارم کنکور سراسری شرکت میکنم ( اگه قبولی روزانه یا شبانه بیارم ) میتونم برای سال دیگه اقدام کنم برای لیسانس ؟ و زبان المانی در چه حدی میخواد ؟

یعنی قبولی یکی دوسال پیش رو گیر نمیدن و میشه باهاش اپلای کرد ؟ یا همین امسال قبول شدم باید اپلای کرد ؟
    سن کنونی : 21

با تشکر.
    دستم بویگل میداد، مرا به جرم چیدن گلمحکومکردند؛ اما هیچ کس فکر نکرد شاید من شاخه گلیکاشتهباشم.

<<ارنستو رافایل چه گوارا دلا سرنا>>

Junior Member

سلام،
    من ترم آخر کارشناسی صنایع دانشگاه آزاد قزوین هستم با معدل 13.3 مدرک انگلیسی ندارم و آلمانی رو هم در حال حاضر A1 رو دارم تموم می کنم. چندتا سوال دارم اگر راهنمایی کنید:
    1-از نظر نظام وظیفه آیا من میتونم دوباره برای مقطع لیسانس معافیت تحصیلی با قید وثیقه بگیرم یا نه؟
    2- از نظر سفارت و دانشگاه اگر مجبور شم اینجا سربازی برم و با سن 25..26 سال برای لیسانس بهم پذیرش و ویزا میدن؟
    3-من قبولی دانشگاه سراسری ندارم اما فرضا اگر من سربازی رو برم و لیسانس صنایع دانشگاه آزاد رو هم که دارم بازم نیازی به قبولی دانشگاه سراسری دارم یا چون لیسانس دارم اکیه؟
    4-میتونم دوباره تو همین رشته صنایع برای لیسانس پذیرش بگیرم؟ بهم گیر نمیده سفارت یا دانشگاه که شما این رشته رو خوندی؟
    5-اصرار من برای پذیرش تو مقطع لیسانس به خاطر معدل پایینمه... وگرنه اگه بخوام برای ارشد پذیرش بگیرم از نظر سربازی هم راحت ترم... رنکینگ دانشگاه هم برام مهم نیست... به نظرتون چیکار کنم؟ کدوم دانشگاه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    سلام
    شما دوست عزیز قبولی در دانشگاه دولتی را بگیر در یه رشته و بعدش مدرک زبان. نیاز به مقاله و سابقه کار هم نیاز ندارید
    سلام، ممنون از نظرتون
    یه سوال دیگه داشتم؛ با توجه به چیزایی که فهمیدم به نظر میاد واسه کارشناسی کلا هیچ نوع بورسیه ای نداریم درسته؟
    به نظر شما عاقلانه هست که برای لیسانس بیام یا اینکه بمونم برای فوق بیام؟
    مرسی از کمکتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)