صفحه 18 از 29 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 287

موضوع: کارشناسی - شانس گرفتن پذیرش (***پست آخر خوانده شود***)

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

پیش فرض پاسخ : کارشناسی - شانس گرقتن پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط NS1 نمایش پست ها
    منظورتون از اینجا الان آلمان بود یا ایران؟
    اینکه اینجا (ایران)دانشگاه ازاد بدون کنکور ثبت نام میکنه تفاوتی ایجاد نمیکنه؟
    با این حساب میشه فقط یک ترم خوند و از آلمان پذیرش گرفت که وقت زیادی هم از دست ندیم؟یعنی فقط یک ترم بپره
    منظورم آلمان بود.
    راستش من مشکلات دانشگاه های آلمان با دانشگاه آزاد رو درست درک نمیکنم. چون یه روز میگن اوکیه و تو لیست آنابین هست، یه روز میگن نه.... و چون خودم آزاد نبودم متاسفانه نمیتونم کمکی کنم در این زمینه. ولی میدونم برای پذیرش در مقطع لیسانس مهم براشون اینه که شما کنکور داده باشید و ترجیحا چند ترمی در ایران (فکرمیکنم حداقل 2ترم) گذرونده باشید. البته چیزایی که میگم براساس تجربه دوستانی هست که برای لیسانس اومدن آلمان.
    انقدر هم نگران یکی 2 ترم نباشید! انقدر سریع میگذره که اصلا متوجه نمیشید
    موفق باشید.

Junior Member NS1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Philosophy-IT

اگه تو یه دانشگاه دیگه مثل پیام نور فیزیک غیر نجومی رو بخونم بعد بخوام همین کار رو انجام بدم به مشکل نمیخورم؟
    با پیام نور مشکلی ندارن؟
    من فقط میخوام اختر فیزیک بخونم و واسه ارشد و دکتری حتما 20 تا دانشگاه اول آمریکا برم،حالا از هر راهی
    آلمان رو هم بخاطر اینکه هزینه ها پایین هست انتخاب کردم و سطح دانشگاه هاشم هم مخصوصا در این رشته خوبه
    راستی در دوره کارشناسی فرصت برای کار و تامین هزینه ها هست؟
    ممنون از شما هم که به خوبی پاسخ میدید دوست عزیز
    تا نیست نگردی ره هستت ندهند*****این مرتبه با همت پستت ندهند
    چون شمع قرار سوختن گر ندهی*****سر رشته روشنی بدستت ندهند

سلام دوستان
    متاسفانه اسم دانشگاه من (ازاد ابادان) توی انابین نیست !!!
    با بعضی از دانشگاها ( برای مستر به زبان انگلیسی ) که مکاتبه کردم از جمله اشتوتگارت گفتن متاسفیم و نمیشه اصلا و هامبورگ که کلا گفت از ازاد نمیگیریم و ...!
    من رزومه خوبی دارم و فقط مشکلم دانشگامه !! چکار باید کنم .
    احتمالا مجبور بشم دوباره لیسانس بخونم ( که البته خیلی هم برام سخت نیس) فقط نمیدونم سنم (24-25) براشون اهمیت داره یا ویزا بهم میدن برای لیسانس مجدد ؟ ( اگه بخوام یه رشته دیگه بخونم ، معدل و رزومه دانشگاهیم خیلی خوب بوده (19.19) ، قبولی کنکور سراسری روزانه برای لیسانس هم دارم، دیپلم 17.32 و پیش 15.39 تیزهوشان بودم )
    من میخوام مهر 2015 اونجا باشم و تا الان آ2 آلمانی رو تموم کردم. البته برای ایلتس هم خوندم و آماده ام (6.5)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط abadanastro نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متاسفانه اسم دانشگاه من (ازاد ابادان) توی انابین نیست !!!
    با بعضی از دانشگاها ( برای مستر به زبان انگلیسی ) که مکاتبه کردم از جمله اشتوتگارت گفتن متاسفیم و نمیشه اصلا و هامبورگ که کلا گفت از ازاد نمیگیریم و ...!
    من رزومه خوبی دارم و فقط مشکلم دانشگامه !! چکار باید کنم .
    احتمالا مجبور بشم دوباره لیسانس بخونم ( که البته خیلی هم برام سخت نیس) فقط نمیدونم سنم (24-25) براشون اهمیت داره یا ویزا بهم میدن برای لیسانس مجدد ؟ ( اگه بخوام یه رشته دیگه بخونم ، معدل و رزومه دانشگاهیم خیلی خوب بوده (19.19) ، قبولی کنکور سراسری روزانه برای لیسانس هم دارم، دیپلم 17.32 و پیش 15.39 تیزهوشان بودم )
    من میخوام مهر 2015 اونجا باشم و تا الان آ2 آلمانی رو تموم کردم. البته برای ایلتس هم خوندم و آماده ام (6.5)
    سلام، من فکر میکنم همه دانشگاه های آزاد مورد قبولند، توی سایت آنابین زده Islamic Ayad Universitz, Iranweit یعنی همه دانشگاه های آزاد کل ایران، و بعدش البته لیست کرده!
    به نظر من اگر مدرک زبان آلمانی B1 بگیرید و رشته های زبان آلمانی برای مستر اقدام کنید با معدلی که دارید حتما پذیرش میگیرید!
    حتی حتی اگر میخواید لیسانس بخونید، یه پذیرش مستر داشته باشید و با اون برید سفارت! سن بالا برای لیسانس دوباره خوندن، یکی از دلایل رایجه ریجکت سفارته!
    میتونید اول آیلتس رو که آماده اید بدید، و بعد روی زبان المانی وقت بذارید! تا مهر 2015 وقت کافی برای زبان دارید!

رشته و دانشگاه

حتی با وجود اینکه 1 سال از کارشناسی رو اینجا بخونیم و واسه ادامه بریم آلمان باز هم سن مهه واسه ویزا گرفتن؟
    من الان 27 سالمه و سال دیگه که بخوام اقدام کنم 28 میشم،امیدی هست؟
    اگه کارشناسی رو اینجا بخونیم با سن 30-31 واسه ارشد بخوایم پدیرش المان رو بگیریم واسه ویزا به مشکل نمیخوریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    سلام، من فکر میکنم همه دانشگاه های آزاد مورد قبولند، توی سایت آنابین زده Islamic Ayad Universitz, Iranweit یعنی همه دانشگاه های آزاد کل ایران، و بعدش البته لیست کرده!
    به نظر من اگر مدرک زبان آلمانی B1 بگیرید و رشته های زبان آلمانی برای مستر اقدام کنید با معدلی که دارید حتما پذیرش میگیرید!
    حتی حتی اگر میخواید لیسانس بخونید، یه پذیرش مستر داشته باشید و با اون برید سفارت! سن بالا برای لیسانس دوباره خوندن، یکی از دلایل رایجه ریجکت سفارته!
    میتونید اول آیلتس رو که آماده اید بدید، و بعد روی زبان المانی وقت بذارید! تا مهر 2015 وقت کافی برای زبان دارید!
    مرسی که پاسخ دادید .
    مطلبی که شما گفتید رو الان ایمیل میزنم به اشتوتگارت ببینم چی میشه .
    برای کسب نمرات
    DSH 2 یا TESTDAF 4 تا چه سطحی نیازه المانی بخونم ؟ ب2 کانون زبان کافیه ؟

نخیر فایده نداشت . اینقدر از دانشگاه ازاد براش تعریف کردم یه لحظه فکر کردم خبریه !

No, all Branches of the Islamic Azad University are mentioned separately if the branch is/was acknowledged by anabin

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط NS1 نمایش پست ها
    حتی با وجود اینکه 1 سال از کارشناسی رو اینجا بخونیم و واسه ادامه بریم آلمان باز هم سن مهه واسه ویزا گرفتن؟
    من الان 27 سالمه و سال دیگه که بخوام اقدام کنم 28 میشم،امیدی هست؟
    اگه کارشناسی رو اینجا بخونیم با سن 30-31 واسه ارشد بخوایم پدیرش المان رو بگیریم واسه ویزا به مشکل نمیخوریم؟
    یه سال از کارشناسی اهمیتی نداره فک میکنم، درواقع با سن 28 سال میخواید برای کالج اقدام کنید، بدون مدرک کارشناسی، من فکر میکنم احتمال اینکه سفارت ویزا بده واقعا کمه! از سن 21 سال به بعد برای کالج واقعا سن بالا حساب میشه! ولی اگر لیسانس داشته باشید و برای مستر بخوایید با 31 سال سن اقدام کنید شانس بیشتری دارید!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط abadanastro نمایش پست ها
    مرسی که پاسخ دادید .
    مطلبی که شما گفتید رو الان ایمیل میزنم به اشتوتگارت ببینم چی میشه .
    برای کسب نمرات
    DSH 2 یا TESTDAF 4 تا چه سطحی نیازه المانی بخونم ؟ ب2 کانون زبان کافیه ؟
    DSH2 معدل سطح C1 هست، اگر در ایرات تا B2 بخونید در آلمان میتونید خیلی سریع خودتون رو برای این امتحان آماده کنید، قبول شید! ولی داشتن مدرک B2 اجباری نیست! خیلی از دانشگاه ها با B1 پذبرش میدن! البته داشتن مدرک B2 و یا بالاتر احتمال گرفتن ویزا رو بالا میبره!

رشته و دانشگاه

من مدرک بین المللی IT دارم ،این میتونه توجیح خوبی برای این سن باشه و اینکه تو این مدت مشغول خوندن رشته دیگه ای بودم و حالا میخوام یه رشته دیگه ای رو از اول بخونم
    با این شرایط باز هم احتمال ریجکت شدن هست؟یعنی این میتونه دلیل قابل قبولی واسشون باشه و مشکلی واسه ویزا گرفتن ایجاد نشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)