صفحه 20 از 29 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 287

موضوع: کارشناسی - شانس گرفتن پذیرش (***پست آخر خوانده شود***)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی - شانس گرقتن پذیرش

سلام دوستان من خیلی علا قه به رشته دارو ساز ی دارم اما 2 بار کنکور دادم قبول نشدم بعد رفتم زبان المانی راکارشناسی خوندم و الان مدرک کارشناسیو گرفتم بعد رفتم و برای فوق از دانشگاه پذیرش گرفتم بنده تمام مدارک test daf را هم دارم اما مشکلم اینکه میخوام با این پذیرش فوق نظام وظیفه رو راضی کنم برم المان بعدش این امکان داره که من دیگه رسیدم المان برم رشتمو تغییر بدم و از اول کالج داروسازی بخونم اصلا مهم نیست که نمیدونم سرباز فراری جساب شم ونتونم بیام ایران من دنبال دارو سازی ودر نهایت از این طریق اقا مت المان هستم ایا این تغییر رشته در المان امکان دارد؟ راهنمایی شما نیاز مندم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima34 نمایش پست ها
    سلام دوستان من خیلی علا قه به رشته دارو ساز ی دارم اما 2 بار کنکور دادم قبول نشدم بعد رفتم زبان المانی راکارشناسی خوندم و الان مدرک کارشناسیو گرفتم بعد رفتم و برای فوق از دانشگاه پذیرش گرفتم بنده تمام مدارک test daf را هم دارم اما مشکلم اینکه میخوام با این پذیرش فوق نظام وظیفه رو راضی کنم برم المان بعدش این امکان داره که من دیگه رسیدم المان برم رشتمو تغییر بدم و از اول کالج داروسازی بخونم اصلا مهم نیست که نمیدونم سرباز فراری جساب شم ونتونم بیام ایران من دنبال دارو سازی ودر نهایت از این طریق اقا مت المان هستم ایا این تغییر رشته در المان امکان دارد؟ راهنمایی شما نیاز مندم.
    بله میتونید برید از کالج بخونید مشکلی نیست.
    با داشتن تست داف حتی از کلاس زبان کالج معاف میشید.

موفق باشید

سلام خدمت اساتید محترم .
    اگه کسی ترم آخر مقطع کاردانی باشه . بخواد بره آلمان برای لیسانس و بقیش . باید چیکار کنه ؟ یعنی این مدرک کاردانیش به دردش می خوره ؟ یا باید از اول برای کارشناسی مستقیم اونجا اقدام بکنه ؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط networkenginee نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید محترم .
    اگه کسی ترم آخر مقطع کاردانی باشه . بخواد بره آلمان برای لیسانس و بقیش . باید چیکار کنه ؟ یعنی این مدرک کاردانیش به دردش می خوره ؟ یا باید از اول برای کارشناسی مستقیم اونجا اقدام بکنه ؟
    سلام. مدرك كارداني رو آلمان معتبر نميدونه! كسي كه كارداني داره بايد از كالج شروع كنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط networkenginee نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید محترم .
    اره، به درد میخوره ، اگه اونو نشون بدی کالج دیگه نمیخواد بری ، ینعنی از ترم اول کارشناسی شروع میکنی

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط etii نمایش پست ها
    اره، به درد میخوره ، اگه اونو نشون بدی کالج دیگه نمیخواد بری ، ینعنی از ترم اول کارشناسی شروع میکنی
    اینطور نیست! من تجربه این مورد رو برای یکی از دوستام داشتم، و مطمعنم! ایشون در صورتی که گواهی قبولی کنکور سراسری دارن میتونن کالج برن! فقط کسانی که مدرک کارشناسی دارند از کالج معاف هستند و البته شنیدم کسانی که 3 سال در دانشگاه سراسری ( نه آزاد یا غیره) درس خوندن هم معاف اند!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

[QUOTE=sepidehreg;1674259]اینطور نیست! من تجربه این مورد رو برای یکی از دوستام داشتم، و مطمعنم! ایشون در صورتی که گواهی قبولی کنکور سراسری دارن میتونن کالج برن! فقط کسانی که مدرک کارشناسی دارند از کالج معاف هستند و البته شنیدم کسانی که 3 سال در دانشگاه سراسری ( نه آزاد یا غیره) درس خوندن هم معاف اند![/QUOTE
    قبلنا میگفتن دو سال ،اره درسته، الان تو سایت سفارت نوشته یکسال، اره دانشگاه سراسری، منم ترم 5 ام و اقدام کردم پذیرش گرفتم و کالجم نیازی نیست برم

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    اینطور نیست! من تجربه این مورد رو برای یکی از دوستام داشتم، و مطمعنم! ایشون در صورتی که گواهی قبولی کنکور سراسری دارن میتونن کالج برن! فقط کسانی که مدرک کارشناسی دارند از کالج معاف هستند و البته شنیدم کسانی که 3 سال در دانشگاه سراسری ( نه آزاد یا غیره) درس خوندن هم معاف اند!
    دوستمون درست میفرماین. واسه اینکه مجبور نباشید کالج برید یا باید 1 سال در دانشگاه سراسری ( یا دانشگاه مورد قبول در دیتابیس آنابین) خونده باشید یا مدرک کارشناسی آزاد.
    توی سایت اسیست هم به این مطلب اشاره شده :
    https://www.uni-assist.de/laender-ti...inweise%20Iran

دانشگاه به دانشگاه این موصوع فرق داره! دوست من کاردانی داشت اما کالج هانوفر قبولش کردند؛ الان هم ترم دو کارشناسی هست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی - شانس گرفتن پذیرش

سلام دوستان
    من ميخوام براي المان اقدام كنم ... ميشه راهنمايي كنيد لطفا ...
    من ديپلم هنر دارم.. گرافيك.
    كارداني خبرنگاري از علمي كاربردي تهران با معدل 14
    كارشناسي مديريت بازرگاني دانشگاه غيرانتفاعي قزوين با معدل 13/خورده اي
    ميشه راهنمايي كنيد كه من از كارشناسي اقدام كنم شانسم بيشتره يا از فوق ديپلم؟؟
    زبان المانيم فعلا ترم A2-1
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)