صفحه 25 از 29 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 287

موضوع: کارشناسی - شانس گرفتن پذیرش (***پست آخر خوانده شود***)

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

پیش فرض پاسخ : کارشناسی - شانس گرفتن پذیرش

دوستان، برای تحصیل کارشناسی محدودیت سنی وجود داره؟
    خانم من دیپلم و پیش تجربی داره با معدل عالی، کنکور هم سال 84 آزاد رشته های میکروبیولوژی و پرستاری تهران پزشکی قبول شده بود. ولی توی سراسری زبان رو ادامه داد و فوق لیسانس زبان انگلیسی داره. البته کارنامه انتخاب رشته کنکور سراسریش که اومد رشته های پرستاری شبانه دانشگاه تهران و علوم آزمایشگاهی و اینها رو هم توی فهرست قبولی هاش داشت..
    اما هنوز علاقه قلبی و قبلی خودش به رشته های علوم پزشکی و زیست شناسی رو داره... مخصوصاً که توی دوران دبیرستان تا یه مراحلی از المپیاد زیست رو هم رفته بوده...
    من امسال برای مستر پذیرش دارم و چند روز دیگه دارم میرم آلمان و قراره خانمم بعداً با ویزای پیوست به من ملحق بشه. از اونجا که دانشگاه ها برای مستر حتماً لیسانس مرتبط میخوان، آیا خانم من شانسی داره که برای رشته هایی مثل پرستاری یا ژنتیک، زیست شناسی و از این دست اقدام کنه و پذیرش بگیره؟
    اینکه برای پذیرش لیسانس، قبولی توی کنکور سراسری رو میخوان، معنیش اینه که باید امسال دوباره بره کنکور بده یا با همون قبولی سال 84 میتونه اقدام کنه؟ (میدونم شاید خیلی مسخره به نظر بیاد ولی واقعاً هیچ مرجعی رو پیدا نکردم که سؤالم رو بپرسم...)

سلام دوستان

من لیسانس روانشناسی بالینی با معدل 17.18 از دانشگاه آزاد دارم، و دیپلم انسانی هم دارم، می خواستم ببینم برای مقطع کارشناسی شانس گرفتن پذیرش برای رشته ای مرتبت و یا هر رشته ی دیگه ای رو دارم یا نه؟ و اینکه کشور آلمان پذیرش مشروط به این صورت که بری اونجا و بعد زبانت رو بخونی داره یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط farzan_1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من لیسانس روانشناسی بالینی با معدل 17.18 از دانشگاه آزاد دارم، و دیپلم انسانی هم دارم، می خواستم ببینم برای مقطع کارشناسی شانس گرفتن پذیرش برای رشته ای مرتبت و یا هر رشته ی دیگه ای رو دارم یا نه؟ و اینکه کشور آلمان پذیرش مشروط به این صورت که بری اونجا و بعد زبانت رو بخونی داره یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

مرسی
    سلام
    شما میتونید برای کارشناسی پذیرش بگیرید. البته مطمئن نیستم که بتونید برای رشته های پزشکی یا مهندسی اقدام کنید اما اصولا با داشتن مدرک لیسانس میتونید لیسانس مجدد در رشته ی دیگه ای بخونید. البته شانس پذیرش برای مقطع ارشد را هم دارید.
    نکته ای که باید توجه کنید این هست که برای پذیرش رشته های آلمانی زبان حتما نیاز به مدرک ب1 زبان آلمانی دارید.لبته داشتن مدرک د اس ها یا تست داف لازمه ی تحصیل شما در رشته های المانی زبان هست که میتونید بعد از گرفتن پذیرش ادامه ی زبان را در آلمان بخونید.

Junior Member

با سلام
    همسرم دانشجوی مهندسی عمران دانشگاه آزاذ هست می خواد برای کارشناسی آلمان اقدام کنه مدرکه b1 هم داره می تونه اقدام کنه و؟ و اینکه شرایط سنی داره؟ معدل دیپلم ایشون 14 هست .آیا شانسی برای پذیرش داره ؟ لطفا کمک کنید

Junior Member

سلام دوستان من شرليط مداركم رو مينوسيم هركس بتونه منو راهنماييك نه كدوم حالت برام راحتتره واسه پذيرش آلمان ممنون ميشم
    ديپلم رياضي معدل 18.80
    لسانس اقتصاد دانشگاه فردوسي معدل 15.46
    ارشد مديريت بازرگاني گرايش مديريت بيمه معدل 18.90 از دانشگاه ازاد
    حالا سه تا انتخاب دارم ولي موندم البته خيلي پراكنده هست اما خب علايقمه
    1. ميخوام مجدد از ليسانس اقدام كنم واسه موسيقي چقدر امكانش هست؟
    2. رشته خودم بخوام دكتري مديريت بيمه آلمان بگيرم چقدر امكانش هست؟
    3. بخوام واسه رشته داروسازي ادقم كنم امكانش هست؟
    مرسي

Junior Member

با سلام خدمت دوستان ... ترم 7 لیسانس عمران دانشگاه دولتی هستم و طبق شرایطی که دارم دوستام یه پیشنهادهایی به من میدن که می خوام شرایط این پیشنهاد ها رو با شما در میون بذارم و بدونم که میشه یه همچین چیزی؟ و کدوم بهتره و راحت تر؟
    1- درخواست واسه کارشناسی رشته تربیت بدنی؟
    2- درخواست واسه پزشکی؟!!(یعنی از صفر!!!)
    3- در خواست واسه کارشناسی ارشد مهندسی عمران-سازه
    اینم رزومه ی من تقریبا":
    دیپلم ریاضی : معدل : 18.09
    کارشناسی:
    معدل = 15.06 تا ترم 6
    دانشگاه قبلی = دانشگاه دولتی شهرستان
    رشته =مهندسی عمران-عمران
    مقالات خارجی = 2 تا فرستادم(زیرمجموعه الزویر) هنوز اکسپت نشدن
    مقالات داخلی = ندارم ( البته همکاری کردم ولی اسمم درج نشده)
    تالیف کتاب = همکاری در تالیف و نگارش یک کتاب(مقاومت مصالح 1) اما اسمی از من برده نشده تو کتاب- فقط اسم استادم هست!
    سابقه کار = در دو شرکت به صورت هم زمان به مدت 2 سال به صورت پاره وقت فعالیت کردم(متره و برآورد-نقشه برداری-نظارت- کارهای نرم افزاری) - هم چنین دستیار تحقیق تو دانشگاه در نوشتن 3 تا مقاله داخلی و 2 تا isi - البته از شرکت ها مدرک خاصی نگرفتم- آخه واسه یادگیری خودم میرفتم(یعنی بدون بیمه!)
    مدرک زبان = زبانم در سطح advanced هست ولی 3ماه دیگه امتحان تافل میدم که بالای 90 رو حتما" میگیرم.

سایر افتخارات و مدارک =مدارک کلیه ی نرم افزارهای تخصصی عمران( safe-etabs-sap2000-ansys-land-autocad
    - ورزشی : 1مدال آسیایی- 12 تا مدال کشوری- 1 مدال بین المللی- 7سال تیم ملی و اردوهای تیم ملی- 5 سال بازی در لیگ برتر تکواندو- مدرک داوری تکواندو
    دانشگاه مورد نظر در آلمان = هنوز انتخاب قطعی نکردم- ولی دانشگاهی باشه که بتونم یه کمک هزینه ای هم بگیرم بد نیست-

سن در زمان اپلای : 22
    ممنون میشم که راهنماییم کنید که چه جور دانشگاهی و با چه سطحی میتونم پذیرش بگیرم؟ همچنین آیا فاند هم میتونم بگیرم در هر کدوم از حالات؟اصلا" در کشور آلمان فاند معنی داره؟!!
    باتشکر-ممنون

Junior Member niloot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی-علامه طباطبایی

سلام دوستان من میخواستم از شما بپرسم که ایا شانس پذیرش از دانشگاه های المانی زبان رو دارم یا خیر
    مدرک: لیسانس روانشناسی کودکان استثنایی
    دانشگاه: علامه طباطبایی
    معدل: 16.17( من یک صفر در کارنامه دارم که استاد حذفم کرد واسه این صفر شده ولی بعدا همون درس رو پاس کردم. ایا مهمه؟)
    مقالات داخلی: یک عدد در حال تالیف
    مقالات خارجی: خیر
    سابقه کار: 3 ماه در مهد کودک و کار کردن در محک رو شروع میکنم
    زبان: در حال یادگیری زبان المانی
    مدارک کارگاه: 6 مدرک که دوتاشون بسیار معتبر هستن
    رشته ای که میخوام اپلای کنم : روانشناسی کودک
    بیشتر هم ایالت baden-wurttemberg مد نظرم هست..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی - شانس گرقتن پذیرش

معدل = دیپلم : 16.99 - فوق دیپلم دانشگاه آزاد : 15.57
    رشته = نرم افزار کامپیوتر
    مقالات خارجی = ندارم
    مقالات داخلی = ندارم
    تالیف کتاب = ندارم
    سابقه کار = ندارم
    مدرک زبان = ندارم
    سایر افتخارات و مدارک = ندارم

دانشگاه مورد نظر در آلمان = مد نظر ندارم چیزی
    رشته مورد نظر در دانشگاه=
    نرم افزار کامپیوتر

یکی از دوستان با معدل کمتر از من تونست برای لیسانس نرم افزار از شهر Alsfeld, Hessen, Germany پذیرش بگیره
    بدون داشتن مدرک زبان .
    ضمنا حدود 35 واحد هم کاردانی به کارشناسی رو پاس کردم ، اما ادامه ندادم .
    کنکور سراسری هم قبول شدم .
    از نظر هزینه ها هم مشکلی نیست .
    ممنون میشم اگه با این شرایط دانشگاهی پذیرش میده ، معرفی کنید .

Junior Member

همچنان محدودیت سنی برای پذیرش لیسانس وجود داره؟
    من 25 سالمه و لیسانس فیزیک دارم و میخوام برای لیسانس گرافیک اقدام کنم
    هرچند همزمان دارم برای فوق لیسانس گرافیک میخونم که کنکورشو بدم . نمیدونم واقعا چیکار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    دوستان، برای تحصیل کارشناسی محدودیت سنی وجود داره؟
    خانم من دیپلم و پیش تجربی داره با معدل عالی، کنکور هم سال 84 آزاد رشته های میکروبیولوژی و پرستاری تهران پزشکی قبول شده بود. ولی توی سراسری زبان رو ادامه داد و فوق لیسانس زبان انگلیسی داره. البته کارنامه انتخاب رشته کنکور سراسریش که اومد رشته های پرستاری شبانه دانشگاه تهران و علوم آزمایشگاهی و اینها رو هم توی فهرست قبولی هاش داشت..
    اما هنوز علاقه قلبی و قبلی خودش به رشته های علوم پزشکی و زیست شناسی رو داره... مخصوصاً که توی دوران دبیرستان تا یه مراحلی از المپیاد زیست رو هم رفته بوده...
    من امسال برای مستر پذیرش دارم و چند روز دیگه دارم میرم آلمان و قراره خانمم بعداً با ویزای پیوست به من ملحق بشه. از اونجا که دانشگاه ها برای مستر حتماً لیسانس مرتبط میخوان، آیا خانم من شانسی داره که برای رشته هایی مثل پرستاری یا ژنتیک، زیست شناسی و از این دست اقدام کنه و پذیرش بگیره؟
    اینکه برای پذیرش لیسانس، قبولی توی کنکور سراسری رو میخوان، معنیش اینه که باید امسال دوباره بره کنکور بده یا با همون قبولی سال 84 میتونه اقدام کنه؟ (میدونم شاید خیلی مسخره به نظر بیاد ولی واقعاً هیچ مرجعی رو پیدا نکردم که سؤالم رو بپرسم...)
    نه،واسه تحصيل شرايط سني وجود ننداره
    معدل ليسانس خانم شما جيه يا معدل فوق ليسانسشون؟
    نه نميخواد دوباره كنكور بده همون كواهي ككافيه
    شرايط سني فقط واسه سفارت مهمه،كه اونم اكه خانم شما ميخواد يه بذيرش راحت دريافت كنه،مسترش رو نكنه،يه بذيرش واسه مستر أزيده دانشكاهي ازالمان دريافت كنه،با اون ويزا دريافت كنه،
    وقتي اومد اينجا اكه معدل ليسانس يا فرق ليسانسشون بالاي ١٨.٥ هست واسه بزشكي شانس داره و اكه بالاي ١٥.٥ هست واسه دارو شانس داره
    ولي بايد مدرك زبان ألمانيون دريافت كنه و تحصيل تو اين رشته ها سخت هست و همجنين فارغ التحصيل شدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)