صفحه 4 از 29 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 287

موضوع: کارشناسی - شانس گرفتن پذیرش (***پست آخر خوانده شود***)

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کارشناسی - شانس گرقتن پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط MRezaY نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد تبریز دارم با معدل 15.78
    معدل دیپلم 19
    معدل پیش دانشگاهی 18
    زبان آلمانی بلد نیستم، انگلیسیم در حد آی التس 6
    میخواستم بدونم میتونم همین رشته رو ادامه بدم؟
    یا همینو از لیسانس باید شروع کنم؟
    درضمن به هنر هم علاقه دارم، میتونم انیمیشن یا سینما بخونم؟
    آیا میشه بورسیه شد؟
    ممنون
    شما می تونید برای پذیرش ارشد اقدام کنید. (جواب سئوالهای مربوط به پذیرش ارشد رو هم می تونید در تاپیک مربوط پیدا کنید). برای تحصیل در رشته های هنر هم باید هم مدرک زبان آلمانی داشته باشید و هم امتحان ورودی این رشته ها را قبول شوید (که در تاپیک مربوط به هنر توضیح داده شده است). برای دوره کارشناسی امکان بورس وجود ندارد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Material science and engineering in IUST

سلام به همه بچه ها
    آقا این رزومه ما هست، یه ارزیابی کنید.

معدل کل دبیرستان=19.23
    معدل کتبی نهایی= 18.12
    معدل پیش دانشگاهی= 18.5
    رشته: ریاضی فیزیک
    معدل کل دانشگاه تا کنون= 15.5
    دانشگاه= علم و صنعت
    رشته =مهندسی مواد و متالورژی گرایش متالورژی صنعتی--ترم 8 هستم و ترم دیگه فارغ التحصیل میشم.
    مقالات خارجی =در دست احداث(چون هنوز تز ام کامل نشده)
    مقالات داخلی = 1 مقاله مروری
    تالیف کتاب = در دست احداث
    سابقه کار =1سال TA
    مدرک زبان = آلمانی مدرک start Deutsch 1 با نمره 90-- مدرک انگلیسی در حد آیلتس 6-6.5 (در حد آکادمیک)
    سایر افتخارات و مدارک =تقدیر از طرح جشنواره خوارزمی دانش آموزی در مرحله نیمه نهایی-- کسب رتبه دوم در مسابقات علمی دنشکده( البته مسابقه گروهی بود)-- رتبه سوم در گرایش و جز 10% برتر کل--یک توصیه نامه هم جساب کنید برای TA و یکی هم شاید بتونم از یکی از اساتید بگیرم.
    دانشگاه مورد نظر در آلمان = یک دانشگاه با رنک خوب
    رشته مورد نظر در دانشگاه=مکانیک یا هوا فضا
    الان 23 سالمه. یک سوال داشتم که آیا میشه برای ارشد پیوسته اقدام کرد که بهمون فاند بدن، یا اصلا میشه تحت شرایطی فاند گرفت؟چون بودجه لاموجود
    و اینکه با این اوصاف من کدوم دانشگاه ها میتونم پذیرش بگیرم و اینکه هزینه زندگی چقدر برای دانشجو لیسانس در میاد؟
    با تشکر و سپاس فراوان.

نقل قول نوشته اصلی توسط fered_sch نمایش پست ها
    سلام به همه بچه ها
    آقا این رزومه ما هست، یه ارزیابی کنید.

معدل کل دبیرستان=19.23
    معدل کتبی نهایی= 18.12
    معدل پیش دانشگاهی= 18.5
    رشته: ریاضی فیزیک
    معدل کل دانشگاه تا کنون= 15.5
    دانشگاه= علم و صنعت
    رشته =مهندسی مواد و متالورژی گرایش متالورژی صنعتی--ترم 8 هستم و ترم دیگه فارغ التحصیل میشم.
    مقالات خارجی =در دست احداث(چون هنوز تز ام کامل نشده)
    مقالات داخلی = 1 مقاله مروری
    تالیف کتاب = در دست احداث
    سابقه کار =1سال TA
    مدرک زبان = آلمانی مدرک start Deutsch 1 با نمره 90-- مدرک انگلیسی در حد آیلتس 6-6.5 (در حد آکادمیک)
    سایر افتخارات و مدارک =تقدیر از طرح جشنواره خوارزمی دانش آموزی در مرحله نیمه نهایی-- کسب رتبه دوم در مسابقات علمی دنشکده( البته مسابقه گروهی بود)-- رتبه سوم در گرایش و جز 10% برتر کل--یک توصیه نامه هم جساب کنید برای TA و یکی هم شاید بتونم از یکی از اساتید بگیرم.
    دانشگاه مورد نظر در آلمان = یک دانشگاه با رنک خوب
    رشته مورد نظر در دانشگاه=مکانیک یا هوا فضا
    الان 23 سالمه. یک سوال داشتم که آیا میشه برای ارشد پیوسته اقدام کرد که بهمون فاند بدن، یا اصلا میشه تحت شرایطی فاند گرفت؟چون بودجه لاموجود
    و اینکه با این اوصاف من کدوم دانشگاه ها میتونم پذیرش بگیرم و اینکه هزینه زندگی چقدر برای دانشجو لیسانس در میاد؟
    با تشکر و سپاس فراوان.

شما اگر مدرک زبان بگیرید می تونید برای پذیرش اقدام کنید (البته باتوجه به اوضاع تحریمها اصلا توصیه نمی کنم سمت رشته هوافضا برید چون برای ویزا احتمالا به مشکل می خورید)
    در ضمن در نظر داشته باشید فاند اغلب برای دوره دکتری به بالا هست و برای دوره کارشناسیاصلا فاندی وجود نداره (حالا چه به پیوسته چه ناپیوسته)! در ضمن آلمان دیگه کارشناسی ارشد پیوسته نداره و شما باید 3 سال لیسانس بخونید و بعد برای ارشد اقدام کنید. بخش هزینه ارتباطی به این تاپیک نداره ولی همین رو بدونید هزینه زندگی دانشجویی هم برای دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد تفاوتی ندارد. تفاوت در شهری هست که زندگی می کنید و نوع زندگی شما ! (برای اخذ ویزا باید 8040 یورو در سال داشته باشید)

Junior Member

سلام من با این شرایط چقدر شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های "دولتیِ"آلمان رو دارم؟
    معدل دیپلم(ریاضی فیزیک): 17/91
    معدل پیش دانشگاهی(هنر): 17/93
    رتبه ی کنکور سراسری هنر: تک رقمی
    قبولی دانشگاه: طراحی صنعتی دانشگاه تهران
    مدرک زبان آلمانی: هیچ تجربه ای ندارم ولی دارم شروع به خوندن این زبان می کنم
    مدرک زبان انگلیسی: جنرال(البته می دونم برای دانشگاه های دولتی آلمان با پروگرم آلمانی، زبان انگلیسی اصلا مد نظر نیست!)
    رشته ی مورد نظر برای ادامه: طراحی صنعتی
    *لطفا اگه شرایط گرفتن scholarship برای کسی با شرایط من وجود داره بهم اطلاع بدین!

نقل قول نوشته اصلی توسط sabamo نمایش پست ها
    سلام من با این شرایط چقدر شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های "دولتیِ"آلمان رو دارم؟
    معدل دیپلم(ریاضی فیزیک): 17/91
    معدل پیش دانشگاهی(هنر): 17/93
    رتبه ی کنکور سراسری هنر: تک رقمی
    قبولی دانشگاه: طراحی صنعتی دانشگاه تهران
    مدرک زبان آلمانی: هیچ تجربه ای ندارم ولی دارم شروع به خوندن این زبان می کنم
    مدرک زبان انگلیسی: جنرال(البته می دونم برای دانشگاه های دولتی آلمان با پروگرم آلمانی، زبان انگلیسی اصلا مد نظر نیست!)
    رشته ی مورد نظر برای ادامه: طراحی صنعتی
    *لطفا اگه شرایط گرفتن scholarship برای کسی با شرایط من وجود داره بهم اطلاع بدین!
    دوست عزیز شما کمی به پستهای قبلی (دقیقا آخرین پست من که قبل از پست شما بود) دقت کنید جواب بعضی از سئوالاتتون (مخصوصا در زمینه scholarship) رو خواهید گرفت ! در مورد شانس پذیرش هم اگر مدرک زبان حداقل B1 یا B2 داشته باشید می تونید پذیرش بگیرید.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی‌ می‌تونه منو راهنمایی کنه؟ من لیسانس دانشگاه آزاد دارم،با معدل کم،میدونم که نمی‌تونم واسه مستر پذیرش بگیرم،اما می‌خوام ببینم راهی‌ هست که یه سری واحد‌های لیسانسمو تطبیق بدم و مثلا از ساله دوم لیسانس بشینم سر کلاس؟ کسی‌ تجربه یی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kiana9900 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی‌ می‌تونه منو راهنمایی کنه؟ من لیسانس دانشگاه آزاد دارم،با معدل کم،میدونم که نمی‌تونم واسه مستر پذیرش بگیرم،اما می‌خوام ببینم راهی‌ هست که یه سری واحد‌های لیسانسمو تطبیق بدم و مثلا از ساله دوم لیسانس بشینم سر کلاس؟ کسی‌ تجربه یی داره؟
    دوست عزیز شما اگه تاپیکهای انجمن رو کامل مطالعه کنید متوجه می شوید که دانشجویان دانشگاه آزاد هم می تونند برای ارشد در آلمان اقدام کنند. (اگر در مورد شانس پذیرش در دوره ارشد سئوال داشتید لطفا به تاپیک کارشناسی ارشد - شانس پذیرش مراجعه کنید)

Junior Member MovieCT آواتار ها

من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم با معدل 16.91 و معدل 4 ترم اخر هم از 18 بیشتره.
    برای لیسانس مدیریت هتلداری میخوام اقدام کنم. آیا شانسی دارم ؟

من آلمانی بلد نیستم؟ فکر میکنید چه مدت طول میکشه تا زبان آلمانی رو یاد بگیرم ؟ (اگر واقعا تلاش کنم).

نقل قول نوشته اصلی توسط MovieCT نمایش پست ها
    من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم با معدل 16.91 و معدل 4 ترم اخر هم از 18 بیشتره.
    برای لیسانس مدیریت هتلداری میخوام اقدام کنم. آیا شانسی دارم ؟

من آلمانی بلد نیستم؟ فکر میکنید چه مدت طول میکشه تا زبان آلمانی رو یاد بگیرم ؟ (اگر واقعا تلاش کنم).
    شما می تونید اقدام کنید ولی برای زبان آلمانی باید کار کنید که به حداقل مدرک زبان B1 یا B2 برسید. برای رسیدن به B1 اگه فشره کار کنید حدود 3-4 ماه زمان لازمه.

Junior Member

سلام به همه
    من دانشجو ترم آخر کاردانی دانشگاه دولتی با معدل 15 رشته ماشین ابزار انگلیسی آیلتس آکادمیک 6 آلمانی ام شروع کردم
    میخواستم بدونم میتونم پذیرش بگیرم و میشه همین رشته خودمو یا مشابهشون(هرچی که مربوط به طراحی و تولید باشه)تو آلمان ادامه بدم؟اگه میشه چه دانشگاهی و اسم رشتش چیه؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)