صفحه 5 از 29 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 287

موضوع: کارشناسی - شانس گرفتن پذیرش (***پست آخر خوانده شود***)

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کارشناسی - شانس گرقتن پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط taha_s نمایش پست ها
    سلام به همه
    من دانشجو ترم آخر کاردانی دانشگاه دولتی با معدل 15 رشته ماشین ابزار انگلیسی آیلتس آکادمیک 6 آلمانی ام شروع کردم
    میخواستم بدونم میتونم پذیرش بگیرم و میشه همین رشته خودمو یا مشابهشون(هرچی که مربوط به طراحی و تولید باشه)تو آلمان ادامه بدم؟اگه میشه چه دانشگاهی و اسم رشتش چیه؟
    مرسی
    شما بهتره ابتدا زبان آلمانی رو کار کنید چون در دوره کارشناسی اغلب رشته ها به زبان آلمانی هستند و خیلی سخت بتونید برای این رشته به زبان انگلیسی دانشگاهی پیدا کنید ! رشته مورد نظر شما می تونه Automation باشه.

Junior Member mr38 آواتار ها

سلام دوستان.لطفن اگر اطلاعاتی دارین منو راهنمایی کنید چون بد سره دوراهی قرارگرفتم
    موضوع اینه که من الان پذیرشه دانشگاهه وین - دشته تاریخ هنر دستمه و حدوه 2 هفته دیگه وقت سفارت دارم برایه تحویله مدارک.اما این ایده آله من نیست چون رشتم هنر هست و میخوام برایه رشته طراحی گرافیک پذیرش بگیرم و چون اگر میخواستم از اول برایه این رشته پذیرش بگیرم،ویزایه موقت میدادن(امتحانه عملی بدم و برگردم دوباره ویزا بگیرم) و هدفم هم در نهایت آلمان هست و میخاستم بعد از یکی دوترم و مکاتبه با یک دانشگاهه هنره آلمان برایه اونجا انتقالی بگیرم اما الان که فکر میکنم،شاید محاسباتم غلط باشه.چون هزینه دانشگاه و زندگیه اتریش بالاست،لطفن راهنماییم کنید که میتونم مستقیم برم آلمان یا نه
    مدرک:فوقه دیپلم با معدله 14/5 و قبولی در کارشناسیه ناپیوسته گرافیک(ساله 86)
    حدوده 2/5 سال سابقه کاردر یک کانون تبلیغاتی(سابقه بیمه) و نمونه کار
    مدرکه زبان:A2

Junior Member

معدل = 19
    رشته =طراحی صنعتی
    مقالات خارجی = !
    مقالات داخلی = !
    تالیف کتاب = !
    سابقه کار = سابقه ی کار با برخی شرکت های خصوصی البته به عنوان طراح گرافیک!
    مدرک زبان = هیچی!...اما دنبال گرفتن مدرک زبان آلمانی هستم و انگلیسیم هم متوسطه اما مدرکی ندارم
    سایر افتخارات و مدارک =
    رتبه ی خیلی خوب کنکور سراسری
    کلی جایزه ی ریز و درشت از این ور اون ور برای کارهای گرافیکی و عکاسی
    ثبت یک طرح به امید خدا به زودی!
    دانشگاه مورد نظر در آلمان = برای لیسانس می خوام پذیرش بگیرم. اما فعلا تصمیم نگرفتم کدوم دانشگاه
    رشته مورد نظر در دانشگاه= طراحی صنعتی یا طراحی محصول

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman72 نمایش پست ها
    معدل = 19
    رشته =طراحی صنعتی
    مقالات خارجی = !
    مقالات داخلی = !
    تالیف کتاب = !
    سابقه کار = سابقه ی کار با برخی شرکت های خصوصی البته به عنوان طراح گرافیک!
    مدرک زبان = هیچی!...اما دنبال گرفتن مدرک زبان آلمانی هستم و انگلیسیم هم متوسطه اما مدرکی ندارم
    سایر افتخارات و مدارک =
    رتبه ی خیلی خوب کنکور سراسری
    کلی جایزه ی ریز و درشت از این ور اون ور برای کارهای گرافیکی و عکاسی
    ثبت یک طرح به امید خدا به زودی!
    دانشگاه مورد نظر در آلمان = برای لیسانس می خوام پذیرش بگیرم. اما فعلا تصمیم نگرفتم کدوم دانشگاه
    رشته مورد نظر در دانشگاه= طراحی صنعتی یا طراحی محصول
    با این معدل چرا دوباره لیسانس؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    با این معدل چرا دوباره لیسانس؟؟؟
    خب این معدل رو می گیرم که قبولم کنن دیگه!:دی بعدا کلا پر رو هستم و به کم راضی نمی شم...:پی
    از تدریس این رشته تو دانشگاه تهران راضی نیستم...دیگه مثلا بهترین دانشگاهمونه تو ایران اما....
    حالا پذیرش می دن؟! بورس چی؟!:دی

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman72 نمایش پست ها
    خب این معدل رو می گیرم که قبولم کنن دیگه!:دی بعدا کلا پر رو هستم و به کم راضی نمی شم...:پی
    از تدریس این رشته تو دانشگاه تهران راضی نیستم...دیگه مثلا بهترین دانشگاهمونه تو ایران اما....
    حالا پذیرش می دن؟! بورس چی؟!:دی
    اگر لیسانس داشته باشید که می تونید برای لیسانس مجدد اپلای کنید ولی از بورس خبری نیست!

Junior Member

سلام من دیپلم ریاضی دارم با معدل 15وآیلتس 6سنم 33سال هست تا الان به خاطرمشکلاتی نتونستم ادامه تحصیل بدم ولی الان مشتاق وآماده هستم که تافوق توی اروپا بخونم یکی ازرشته های مهندسی مثل هوافضا یا مکانیک یا عمران رودوس دارم لطفا منوراهنمایی کنین که توی آلمان با توجه به سنم پذیرش میشم؟اگه آره کدوم دانشگاه برم که هزینه هاش کمترباشه ممنون

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط danial2013 نمایش پست ها
    سلام من دیپلم ریاضی دارم با معدل 15وآیلتس 6سنم 33سال هست تا الان به خاطرمشکلاتی نتونستم ادامه تحصیل بدم ولی الان مشتاق وآماده هستم که تافوق توی اروپا بخونم یکی ازرشته های مهندسی مثل هوافضا یا مکانیک یا عمران رودوس دارم لطفا منوراهنمایی کنین که توی آلمان با توجه به سنم پذیرش میشم؟اگه آره کدوم دانشگاه برم که هزینه هاش کمترباشه ممنون
    دوست عزیز من در تاپیک دیگه ای که سئوال کرده بودید هم گفتم متاسفانه بخاطر فاصله زیاد بین تحصیلتون حتی اگه پذیرش هم بگیرید برای ویزای آلمان ریجکت میشید ! حالا اگه اصرار دارید می تونید اقدام کنید و نتیجه رو هم ببینید.

نقل قول نوشته اصلی توسط danial2013 نمایش پست ها
    فکر کنم برای شما فنلاند بهتر باشه چون دیدم با سن بالا هم پذیرش گرفته باشند البته یه امتحان ورودی مثل کنکور خودمون داره که مثل اینکه خیلی آسون تره. تازه زبانش هم انگلیسیه نه آلمانی!

Junior Member

ممنون ازراهنمایی دوستان میشه یه دانشگاه توی آلمان بهم معرفی کنین که احتیاج به قبولی کنکور نداشته باشه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)