صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 287

موضوع: کارشناسی - شانس گرفتن پذیرش (***پست آخر خوانده شود***)

پیش فرض پاسخ : کارشناسی - شانس گرقتن پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط danial2013 نمایش پست ها
    ممنون ازراهنمایی دوستان میشه یه دانشگاه توی آلمان بهم معرفی کنین که احتیاج به قبولی کنکور نداشته باشه ؟
    فکر نکنم باشه. اگه باشه هم سفارت قبولی کنکور را می خواد.

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    فکر نکنم باشه. اگه باشه هم سفارت قبولی کنکور را می خواد.
    سفارت کاری به قبولی و ... نداره ! مهم دانشگاه هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    سفارت کاری به قبولی و ... نداره ! مهم دانشگاه هست.
    دوست من که ترم قبل رفت آلمان، سال قبلش پذیرش داشت اما ویزا بش ندادند چون قبولی را نداشت.

Junior Member

دوستان میشه درمورد این دانشگاه نظرتونو بگین تقریبا مجانیه والان داره اپلای میکنهhttp://www.hochschule-rhein-waal.de

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام بچه ها
    یکی از دوستان من هست که بعد از 3 سال درس خوندن توی رشته برق از دانشگاه اصفهان به دلایل سیاسی اخراج شد
    رشته دبیرستانش خب ریاضیه و معدلش هم 19.25

الان اگه بخواد برای المان اقدام کنه توی رشته های مهندسی با زبان انگلیس (نه المانی) اونم توی دانشگاه های رایگان آیا این امکان پذیر هست؟
    اصن بهترین توصیتون براش چیه؟
    مرسی اگه نظراتتون رو بگین

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1210 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    یکی از دوستان من هست که بعد از 3 سال درس خوندن توی رشته برق از دانشگاه اصفهان به دلایل سیاسی اخراج شد
    رشته دبیرستانش خب ریاضیه و معدلش هم 19.25

الان اگه بخواد برای المان اقدام کنه توی رشته های مهندسی با زبان انگلیس (نه المانی) اونم توی دانشگاه های رایگان آیا این امکان پذیر هست؟
    اصن بهترین توصیتون براش چیه؟
    مرسی اگه نظراتتون رو بگین
    .

عزیز جان بیشتر دانشگاه های آلمان مخصوصا در مقطع لیسانس به زبان آلمانی ارائه میشه .
    دوستتون چون 3 سال خونده می تونه مستقیم وارد دانشگاه بشه. حالا باید برید ببینید آیا دانشگاهی هست که رشته ی مورد علاقه ی ایشون را به زبان انگلیسی داشته باشه و رایگاه هم باشه یا نه.

Junior Member

سلام دوستان من به یک مشکلی برخوردم میخواستم از شما دوستان راهنمایی بگیرم
    من با یکی از موسسات که در تهران هستش صحبت کردم این موسسه به بنده گفت برای اینکه بخوای رشته پزشکی در المان بخونی این شرایط رو باید بگذرونی
    گفت : ما از یک کشور درجه ی 2 اروپایی برای شما ( من) پذیرش میگیریم و ویزا میگیرین و شما میرید برای مدت 2 ماه در این کشور مستقر میشد بعد از 2 ماه ما از یکی از دانشگاه های درجه 2 المان در یکی از رشته های مهندسی که نزدیک به رشته ی پزشکی هستش برای شما پذیرش میگیریم به زبان انگیلیسی ( من مدرک زبان دارم ) بعد استارت میزنم به خوندن رشته مهندسی حالا هر رشته ای مثلا مهندسی شیمی
    بعد از این که ترم اول رو گذرونم و اگه معدلم B باشه میتونم درخواست تغییر رشته بدم و دانشگاه هم بررسی میکنه با توجه بهه معدلم میبینه که تواناییشو دارم و با درخواستم موافقت میکنه
    دوستان این روش روش درستی هستش؟ ایا چنین چیزی برای المان هستش یا نه؟ اصلا عملی هست یا نه؟ ممنون

بچه ها دانشگاه خوب با زبان انگلیسی برای کارشناسی تو آلمان پیدا نمیشه؟ شهریه ها چه طور هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeq_s نمایش پست ها
    بچه ها دانشگاه خوب با زبان انگلیسی برای کارشناسی تو آلمان پیدا نمیشه؟ شهریه ها چه طور هست؟
    بله هست اما هم کم هستند و هم احتمالا با شهریه بالا... البته اگه تحصیلات دانشگاهی نداشته باشید باید ابتدا 1 سال کالج بروید که کالج ها هم به زبان آلمانی هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sanam_hp نمایش پست ها
    سلام دوستان من به یک مشکلی برخوردم میخواستم از شما دوستان راهنمایی بگیرم
    من با یکی از موسسات که در تهران هستش صحبت کردم این موسسه به بنده گفت برای اینکه بخوای رشته پزشکی در المان بخونی این شرایط رو باید بگذرونی
    گفت : ما از یک کشور درجه ی 2 اروپایی برای شما ( من) پذیرش میگیریم و ویزا میگیرین و شما میرید برای مدت 2 ماه در این کشور مستقر میشد بعد از 2 ماه ما از یکی از دانشگاه های درجه 2 المان در یکی از رشته های مهندسی که نزدیک به رشته ی پزشکی هستش برای شما پذیرش میگیریم به زبان انگیلیسی ( من مدرک زبان دارم ) بعد استارت میزنم به خوندن رشته مهندسی حالا هر رشته ای مثلا مهندسی شیمی
    بعد از این که ترم اول رو گذرونم و اگه معدلم B باشه میتونم درخواست تغییر رشته بدم و دانشگاه هم بررسی میکنه با توجه بهه معدلم میبینه که تواناییشو دارم و با درخواستم موافقت میکنه
    دوستان این روش روش درستی هستش؟ ایا چنین چیزی برای المان هستش یا نه؟ اصلا عملی هست یا نه؟ ممنون
    شما شرایطتون چیه اصلا؟ دیپلم چی دارید؟ کنکور دادید یا نه؟

آلمان شرایطش مشخصه! اگه شرایط را داشته باشید می تونید پزشکی بخونید. این روشی هم که اون موسسه گفته خیلی عاقلانه نیست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)