صفحه 164 از 164 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,638 , از مجموع 1638

موضوع: بورس از طریق DAAD - آشنایی، مدارک مورد نیاز و پر کردن فرم مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس از طریق DAAD - آشنایی، مدارک مورد نیاز و پر کردن فرم مربوطه

دوستان.

کسی میدونه UNIVERSITY ENTRANCE QUALIFICATION که در سایت دااد نوشته شده و به عنوان یکی از مدارک ک باید اپلود شه، چیه؟ ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس از طریق DAAD - آشنایی

دوستان سلام ، من همین امروز یه پذیرش از یه استاد آلمان گرفتم که گفت باید بری تو سیستم دآآد ثبت نام کنی اما هر چی سرچ میکنم نمیتونم ددلاینشو پیدا کنم ،ف که استادم گفت همین ماه ددلاینشه، میشه اگر کسی اطلاعی داره به من راهنمایی کنه؟
    و اینکه من برای ثبت نام در این سامانه چیکار باید بکنم و چه مدارکی لازمه، چه سایتی باید برم؟
    اگر لطف کنید راهنماییم کنید هر چه زودتر. ممنونم
    آیلتس چند لازم هست؟
    ویرایش توسط kwvhfhn : September 13th, 2019 در ساعت 02:43 PM

سلام بچه ها
    کسی میدونه چه سوال هایی در مصاحبه دااد پرسیده میشه؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام من با استادی برای گذراندن دوره دکتری در المان شهر کلن مکاتبه کردم و ایشون گفتن که یا با هزینه خودم برم و یا از طریق سایت DAAD اقدام کنم و پس از آن میتونم باهاشون کار کنم.ایشون آشنایی خیلی خوبی هم در مورد دانشگاه دانشکده و رشته بنده دارن.حالا مشکل من این هستش که اصلا پس از تبت نام در این سایت باید چه مراحلی رو انجام بدم؟؟؟؟؟ لطفا کمک کنید خیلی سردرگم شدم
    اصلا چه جوری باید جستجو در زمینه رشته خودم را انجام بدم؟ ممنون

Junior Member

دوستان سلام. در مورد سایت daad بررسی مدارک توسط یک کمیته انجام میشه؟ یعنی اگه ما چند تا رشته مختلف رو درخواست بدیم برای پذیرش اون کمیته نمیگه این طرف هرجور شده میخواد بیاد و واقعا براش رشته خاصی مدنظر نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی منابع طبیعی دانشگاه تهران - دانشگاه گرگان

سلام دوستان. کسی از عزیزان هست که گپ تحصیلی بالای شش سال داشته باشه و قبول شده باشه؟
    چون یکی از شرایط اینه که گپ تحصیلی باید زیر شش سال باشه ولی تو بعضی موارد مثل سربازی یا بیماری استثنا وجود داره.
    خواستم بپرسم کسی هست که ازین موارد استفاده کرده باشه؟

سلام، امسال کسی برای دااد اقدام کرده؟ نتایج اومده؟

برای آیندگان, سال ۲۰۲۲-۲۰۲۳
    برای بورس دکترا ۴ ساله ، از ۱۰۸ نفر ۱۵ نفر قبول شدند و نتیجه‌ ۱۷ فوریه اعلام شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)