نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مي شود؟

رأی دهندگان
169. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

146 86.39%
  • خير

23 13.61%
صفحه 1 از 108 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1077

موضوع: مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

Senior Member

پیش فرض مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

سوال های دقیق تر درباره اپلیکیشن فرم هر دانشگاه و مدارک مورد نیاز هر دانشگاه رو میشه توی تاپیک مخصوص به اون دانشگاه پرسید.
    این تاپیک به منظور راهنمایی کلی در این مورد است
    ویرایش توسط sepidehreg : March 1st, 2015 در ساعت 07:52 PM
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : کارنامه کنکور به عنوان مدارک خواسته شده

به نظر من هم منظورش كارنامه ورود به دانشگاهيه كه توش درس خوندين كه مال شما مي شه دانشگاه آزاد.
    چاره اي نيست بايد درخواست بدي كه دوباره بهت كارنامه بدن (البته اگه اين كارو بكنن)
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

سلام! دانشگاههای آلمان مدرک لیسانس آزاد= قبولی سراسری! اگه دانشجو هستید بذار فارغ التحصیل شی بعد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics Lund University

سلام.من هم براي دانشگاه Dresden مي خوام اقدام كنم كه براي ايراني ها كارنامه ي كنكور خواسته. از دارالترجمه پرسيدم گفتن ارزش ترجمه نداره كارنامه ي كنكور و بايد از سازمان سنجش نامه بگيري. من كه موندم چه كار كنم. آخه من مشهدم و سازمان سنجش تهران!!
    البته براي دانشجويان دولتي و آزاد تفاوت قايل شده. اين لينك رو نگاه كنيد توضيح داده كه البته مال Dresden هست.من فكر مي كنم شما اگر براي Master اقدام كرديد بايد كارنامه ي قبولي در آزمون ارشد ايران رو داشته باشيد.
    http://tu-dresden.de/internationales...countries#Iran

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo2008
    سلام.من هم براي دانشگاه Dresden مي خوام اقدام كنم كه براي ايراني ها كارنامه ي كنكور خواسته. از دارالترجمه پرسيدم گفتن ارزش ترجمه نداره كارنامه ي كنكور و بايد از سازمان سنجش نامه بگيري. من كه موندم چه كار كنم. آخه من مشهدم و سازمان سنجش تهران!!
    البته براي دانشجويان دولتي و آزاد تفاوت قايل شده. اين لينك رو نگاه كنيد توضيح داده كه البته مال Dresden هست.من فكر مي كنم شما اگر براي Master اقدام كرديد بايد كارنامه ي قبولي در آزمون ارشد ايران رو داشته باشيد.
    http://tu-dresden.de/internationales...countries#Iran
    سلام دوست عزیز
    این موردی که گفتی برای من هم پیش اومده.چیزی رو که الان اینجا مینویسم کاری هستش که خودم در حدود 3 ماه پیش انجام دادم.امیدوارم که هنوز روال کار به همین صورتی باشه که میگم.
    من با سازمان سنجش تماس گرفتم و جریان درخواست کارنامه کنکور رو بهشون گفتم.طرف به من یه شماره حساب داد و گفت که یه درخواست کتبی به همراه قبض پرداخت 1000 تومان به همین شماره حساب رو به آدرس سازمان سنجش بفرستم.در ضمن نباید فراموش کنی که آدرس منزل و یه شماره تلفن رو باید توی درخواستت بنویسی.15 روز تا یک ماه هم طول میکشه که جوابش بیاد.
    ولی شما برای مرحله بعدیش حتما باید یه سر تهران بیای چون برای اینکه ترجمه مدارک وقتی به تایید وزارت خارجه میرسه که مهر و تاییدیه وزارت علوم روی اصل مدرکت باشه(البته این چیزی که گفتم مخصوص دانشگاه دولتیه).
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط behvar76 نمایش پست ها
    ...من با سازمان سنجش تماس گرفتم و جریان درخواست کارنامه کنکور رو بهشون گفتم.طرف به من یه شماره حساب داد و گفت که یه درخواست کتبی به همراه قبض پرداخت 1000 تومان به همین شماره حساب رو به آدرس سازمان سنجش بفرستم.در ضمن نباید فراموش کنی که آدرس منزل و یه شماره تلفن رو باید توی درخواستت بنویسی.15 روز تا یک ماه هم طول میکشه که جوابش بیاد.
    موفق باشی
    شماره تماس از سازمان سنجش داری دوست عزیز؟

Junior Member

سلام

لطفا در صورت امکان راهنمائی کنید،

همسر من دانشجوی ترم ۴ پزشکی‌ کشور ارمنستان هستند، به دلیل مسائلی‌ ایشان از سن ۱۶ سالگی در این کشور اقامت دارند و دیپلم خود را در مدرسه‌ی ایرانیان سفارت گرفتند، و بد از آن دورهٔ کالج پزشکی‌ را گذراندن و وارد دانشگاه شدن، و هم اکنون ترم ۴ را به پایان رسانده اند حل سوال من این است،

برای ورود ایرانیان به دانشگاههای آلمان مدرک کارنامهٔ کنکور از الزامات می‌باشد، آیا کسی‌ اطلاع دارد آیا شرایط برای ایشان و امثال ایشان که دانشجوی کشورهای دیگه هستند هم به صورت بقیه هست و به قبولی کنکور نیز دارن یا ایشان چون دانشجو هستن همان مدارک دانشگاهیشان کار کارنامهٔ کنکور را انجام میدهد.

ممنون

Junior Member

سلام.من فارغ التحصیل کارشناسی معماری از دانشگاه دولتی هستم مقطع کاردانی رو دانشگاه آزاد خوندم.خالا برای گرفتن کارنامه کنکور چه کاری باید بکنم به نظرتون؟همون کارنامه کنکور کاردانی به کارشناسی کافیه؟

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

نقل قول نوشته اصلی توسط liliiii نمایش پست ها
    سلام.من فارغ التحصیل کارشناسی معماری از دانشگاه دولتی هستم مقطع کاردانی رو دانشگاه آزاد خوندم.خالا برای گرفتن کارنامه کنکور چه کاری باید بکنم به نظرتون؟همون کارنامه کنکور کاردانی به کارشناسی کافیه؟
    سلام
    همون کفایت باید بکنه ولی اگه امکانش هست قبولیه کاردانیم بگیرید بهتره.

موفق باشید
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Junior Member

سلام من پناهنده آلمان هستم.ایران فوقدیپلم برق گرفتم مدرک فنی حرفه ای برق هم دارم.اگه بخوام یه رشته غیراز فنی تو آلمان بخونم به نظرشما دوره پیش دانشگاهی برای من 1ساله یا 2سال؟با معدل بین 12/13
    لطفا سریع نظر بدین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)