نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مي شود؟

رأی دهندگان
169. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

146 86.39%
  • خير

23 13.61%
صفحه 97 از 108 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1077

موضوع: مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

من مسترم رو ایران گرفتم ولی میخوام دوباره مستر بخونم آلمان تا برای دکترا شانس بیشتری داشته باشم. تقریبا هم همون رشته ای رو میخوام بخونم که ایران خوندم. به نظرتون توی اپلیکیشن بگم که مدرک مستر هم دارم یا صرفا با همون مدارک لیسانسم اقدام کنم؟

ا عرض سلام و خسته نباشید.اگر قصد تحصیل ÷زشکی در دانشگاه های المان بدون گذراندن کالج را داشته باشم یعنی مستقیم.حداقل معدل دبیرستان چه قدر باید باشه هر موسسه ای یه چیز میگه؟؟؟؟
    واینکه ایا بعد از قبولی در کالج کلا یه ازمون خروجی ازمون میگیرن یا ازمون شهر کلن هم هست؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من قصد اپلای برای ارشد در دانشگاه Stuttgart دارم. یکی از مدارک مورد نیاز برای اپلای higher education entrance qualification هست ولی نمیدونم دقیقا منطورش از این مدرک چیه. نامه قبولی در کنکور رو از سازمان سنجش گرفتم اما آیا لازم هست مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم هم ترجمه بشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Applicat

سلام دوستان
    تو سایت دانشگاه یکی از مدارک مورز نیاز برای اپلای رو نوشته پاسپورت. پاسپورت رو باید چی کار کنم؟
    باید بدم ترجمه کنن، ترجمه رو بفرستم یا کپی برابر اصل ازش بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khtaher نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد اپلای برای ارشد در دانشگاه Stuttgart دارم. یکی از مدارک مورد نیاز برای اپلای higher education entrance qualification هست ولی نمیدونم دقیقا منطورش از این مدرک چیه. نامه قبولی در کنکور رو از سازمان سنجش گرفتم اما آیا لازم هست مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم هم ترجمه بشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    به نظرمن که لازمه دیپلم وپیش دانشگاهی هم ارایه بدید

Junior Member

دوستان officially certified copy یعنی چی ؟ فقط ترجمه رسمی با مهر مترجم کافیه یا نیاز به تاییدیه دادگستری و امور خارجه هم داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aresu نمایش پست ها
    دوستان officially certified copy یعنی چی ؟ فقط ترجمه رسمی با مهر مترجم کافیه یا نیاز به تاییدیه دادگستری و امور خارجه هم داره؟
    در اکثر موارد بدین معناست:
    ترجمه ی رسمی همراه با مهر دادگستری و وزارت خارجه و پس از آن تایید توسط سفارت آلمان

اما جهت اطمینان صد درصدی با ارسال یک ایمیل، دقیقا از دانشگاه جویا شوید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khtaher نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه بگین دقیقا تو گواهی سازمان سنجش چی نوشته؟ رتبه و درصد کنکور هست آیا یا فقط رشته و دانشگاه؟
    ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
    بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    من مسترم رو ایران گرفتم ولی میخوام دوباره مستر بخونم آلمان تا برای دکترا شانس بیشتری داشته باشم. تقریبا هم همون رشته ای رو میخوام بخونم که ایران خوندم. به نظرتون توی اپلیکیشن بگم که مدرک مستر هم دارم یا صرفا با همون مدارک لیسانسم اقدام کنم؟

منم همین سوال رادارم مدرک ارشددارم امامیخوام برای یک ارشددیگه اقدام کنم به نظرتون ارایه این مدرک ارشدم امتیازمنفی محسوب میشه یامثبت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azam000 نمایش پست ها
    میشه بگین دقیقا تو گواهی سازمان سنجش چی نوشته؟ رتبه و درصد کنکور هست آیا یا فقط رشته و دانشگاه؟

توش زده که رتبت چند شده مثلا برای من زده رتبه در منطقه دو چند و بین چند نفر این رتبه را بدست آوردم و رتبه کشوریم هم زده و اینکه بین چه تعداد شرکت کننده رتبه کشوریت این شده. و چه رشته و دانشگاهی قبول شدی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)