نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مي شود؟

رأی دهندگان
169. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

146 86.39%
  • خير

23 13.61%
صفحه 78 از 108 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 1077

موضوع: مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

سلام،من همه مدارکم کامله فقط تاییدیه سازمان سنجشو ندارم چون بهم گفتن اگه واسه مستر اقدام میکنی وقتی مدرک لیسانست دستته نیازی به این تاییدیه نیس،این موضوع صحت داره یل باید برم دنبال این تاییدیه?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معدن - باهنر، Sustainable Mining and Remediation Management - TU Bergakademie Freiberg

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamank13 نمایش پست ها
    سلام،من همه مدارکم کامله فقط تاییدیه سازمان سنجشو ندارم چون بهم گفتن اگه واسه مستر اقدام میکنی وقتی مدرک لیسانست دستته نیازی به این تاییدیه نیس،این موضوع صحت داره یل باید برم دنبال این تاییدیه?
    نه مدرک لیسانس تایید وزارت علوم بشه تمامه . اون تایید سازمان سنجش بیشتر واسه کالجه. حالا دوستان با تجربه تر هم نظر بدن...

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_aria نمایش پست ها
    درود
    البته یونی ها ترجمه یا ترجمه تایید شده اصل مدرک رو میخوان!
    شما باید با دانشگاهها مکاتبه کنید شرایط رو توضیح بدید و ببینید موافقت میکنند که موقع ثبت نام اصل مدرک رو ارائه بدید یا نه؟ بهترین راه هم برای تسریع صحبت تلفنیه که البته دانش زبان کافی میخواد.
    کسانی بودن که حتی جواب روشن نگرفتن. با اینحال با همون داشته هاشون اپلای کردن واز بعضی یونی ها هم تونستن پذیرش بگیرن.
    الان این قضیه برای بقیه چطوریه یعنی ؟
    همه اینایی که از ایران اپلای میکنن، چطوری مدرک اصلی رو قبل گرفتن پذیرش آزاد می کنن ؟

مرسی از جوابتون

Junior Member

سلام من یه سوالی برام پیش اومده، الان همه مدارک من آماده و ترجمه شده است. من باید از طریق یونی اسیست اقدام کنم. الان من موندم که کدوم مدارک رو باید بفرستم و کدوم رو سفارت میخواد. سفارت ترجمه ها رو هم میخواد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

دوستان یک سوالی برام پیش اومده و اون این هستش که کسایی که مثل من سربازی نرفتن و باید وثیقه بزارن با داشتن پاسپورت میتونن از دانشگاه دانشنامه لیسانس رو بگیرن؟یا به جاش چیز دیگه ای باید بگیرن ؟ گواهی فارغالتحصیلی چطور؟کلاً چه چیزی سفارت در این زمینه نیاز داره و ما که سربازی نرفتیم نمیتونیم مدرک فارغ التحصیلی رو بگیریم و سوالم اینه که با گذاشتن وثیقه و داشتن پاسپورت بعد میتونیم بگیریم یا نه؟با گواهی موقت کار راه میوفته؟(آخه مدرک اصلی که میگن 6 ماه طول میکشه تا آماده شه.)این گواهی موقت رو چطور میتونیم بگیریم یا نه؟
    ممنون

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز من سال هزار و سیصد و هشتاد و یک فارغ التحصیل کارشناسی شدم بعد از اون سربازی و خوب کار میکردم الان تصمیم دارم برا مستر آلمان اقدام کنم آیا این گپ تحصیلی بیشتر از ده سال مانع از گرفتن ویزا در سفارت آلمان میشه با توجه به اینکه من میخوام برای ترم بهار اقدام کنم ترسم از اینه که وقت بذارم جهت ترجمه و تهیه مدارک و پذیرش در نهایت این گپ تحصیلی مانع ویزا بشه لطفا بزرگواران راهنمایی بفرمایند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Jalal1358 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز من سال هزار و سیصد و هشتاد و یک فارغ التحصیل کارشناسی شدم بعد از اون سربازی و خوب کار میکردم الان تصمیم دارم برا مستر آلمان اقدام کنم آیا این گپ تحصیلی بیشتر از ده سال مانع از گرفتن ویزا در سفارت آلمان میشه با توجه به اینکه من میخوام برای ترم بهار اقدام کنم ترسم از اینه که وقت بذارم جهت ترجمه و تهیه مدارک و پذیرش در نهایت این گپ تحصیلی مانع ویزا بشه لطفا بزرگواران راهنمایی بفرمایند
    به نظر من یه لیست از کارایی که این مدت کردی تهیه کنی.. مثلا رزومه کاری که بدونن بیکار نبودی! کار کردی و تجربه کسب کردی.. با چیزای دیگه که جبران فاصله ده ساله ات باشه.. ولی بعید میدونم اگه توجیهشون کنی مانع بشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vizvizoo نمایش پست ها
    به نظر من یه لیست از کارایی که این مدت کردی تهیه کنی.. مثلا رزومه کاری که بدونن بیکار نبودی! کار کردی و تجربه کسب کردی.. با چیزای دیگه که جبران فاصله ده ساله ات باشه.. ولی بعید میدونم اگه توجیهشون کنی مانع بشه!
    منظورتون فقط تهیه یک لیست یا رزومست یا مثلا نامه های سابقه کارشرکتی و از اینجور داستانها ؟

Junior Member

اگه نامه هم بتونین بگیرین که عالیه! اینجوری دلیلتون محکم تره.. ولی منظورم از لیست این بود که تو رزومه اتون بخش سوابق کاریتون بنویسید از چه تاریخی تا چه تاریخی کجا و چیکار میکردید. و نامه هم از شرکت داشته باشید که درصورت درخواستشون از شما، آماده داشته باشید و وقتتون تلف نشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shakib_rahimy نمایش پست ها
    الان این قضیه برای بقیه چطوریه یعنی ؟همه اینایی که از ایران اپلای میکنن، چطوری مدرک اصلی رو قبل گرفتن پذیرش آزاد می کنن ؟ مرسی از جوابتون
    مدرک اصلی رو یا باید پول بدید و آزاد کنید یا باید برید یک کاریابی و ثبت نام کنید و ۶ ماه تا یکسال صبر کنید (بستگی داره کی فارغ التحصیل شده باشید) تا مدرکتون رو بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای آزاد کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)