نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مي شود؟

رأی دهندگان
169. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

146 86.39%
  • خير

23 13.61%
صفحه 100 از 108 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1077

موضوع: مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط arefe_th نمایش پست ها
    سلام، روز بخیر
    دوستان ریز نمرات انگلیسی که دانشگاه می ده (همراه با مهر و امضا)، این رو وزارت علوم تایید می کنه؟ که بعدش بره برای امور خارجه و دادگستری و بره جز اون پنج نسخه ی سفارت؟
    خیر، وزارت امور خارجه ریزنمرات انگلیسی را تایید نمیکند و در نتیجه سفارت هم تایید نخواهد کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Persianflyer نمایش پست ها
    سلام، اگر فارغ التحصیل نشدید و واحدهای کمی براتون باقی مونده، با ریزنمرات میتونین اپلای کنین.

اکثر دانشگاه های آلمان با یونی اسیست کار میکنن و یونی اسیست فقط ریز نمرات رسمی را قبول میکند.

تعداد دیگری از دانشگاه ها هم که با یونی اسیست کار نمیکنن، اونها هم غالبا ریزنمرات رسمی شما رو میخوان.

اگر فقط برای یک دانشگاه خاص میخواین اپلای کنین، سایتشون رو چک کنین ببینین ریزنمرات غیر رسمی قبول میکنن یا نه، ولی اگر برای چندین دانشگاه اپلای میکنین، حداقل یکی از آنها از شما ریزنمرات رسمی میخواهند.

پس به نظرم دریافت ریز نمرات رسمی را در دستور کار خود قرار بدین.

ریزنمره ی رسمی یعنی اگر دانشگاه دولتی تحصیل میکنید باید هزینه ی هر ترم را که به طور خیلی حدودی ترمی یک میلیون تومان هست رو پرداخت کنین که فرضا هفت ترم آن میشود هفت میلیون
    ممکنه راجع به جمله آخرتون بیشتر توضیح بدید؟
    من میخوام برای TUM اپلای کنم و دانشگاه شریف درس میخونم. TUM نمرات تأیید شده از سفارت رو میخواد. دقیقا چه مراحلی برای اینکار باید طی کنم؟
    ممنون از کمکتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط jeffs نمایش پست ها
    ممکنه راجع به جمله آخرتون بیشتر توضیح بدید؟
    من میخوام برای TUM اپلای کنم و دانشگاه شریف درس میخونم. TUM نمرات تأیید شده از سفارت رو میخواد. دقیقا چه مراحلی برای اینکار باید طی کنم؟
    ممنون از کمکتون.
    با سلام،
    شما به آموزش دانشگاه مراجعه کنید و بپرسید برای گرفتن ریزنمرات رسمی دقیقا روال دانشگاه شما چگونه هست. به شما شماره حساب مربوط به خزانه ی وزارت علوم را می دهند و شما پس از واریز مبلغ خواسته شده فیش آن را نزد آموزش میبرید و ریزنمرات رسمی برای شما صادر می شود.
    این قدم اول بود، بعد از اون باید در سامانه ی وزارت علوم مدارک خود را آپلود کنید و مبلغ ۱۷ هزار تومان(اگر اشتباه نکنم) اینترنتی پرداخت کنید و پس از تایید شدن آن توسط دانشگاه، وزارت علوم مدرک شما را تایید میکند و مهر میزند.( پس از آپلود مدارک و واریز وجه و تایید دانشگاه میتونین ریزنمراتی رو که گرفتین به صورت حضوری جهت تایید به وزارت علوم ببرید.)
    حالا بعد از اینکه وزارت علوم هم ریزنمرات شما را مهر زد و تایید کرد، باید ترجمه ی رسمی کنید به همراه مهر قوه قضاییه و وزارت خارجه و پس از تحویل ترجمه ها آن را به قسمت تایید مدارک سفارت ببرید و پس از آن برای دانشگاه ارسال کنید.

کل این پروسه احتمالا حداقل ۶ یا ۷ روز زمان میبرد.

موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

سلام دوستان. امیدوارم جای درستیسوالمو مطرح میکنم. یه سوالی دارم که به مدت 2 روزه من رو بیچاره کرده

Total ECTS credits or credit hours in the two categories: '21 - 20' must be a number in the range between -2.147.483.648 and 2.147.483.647

من هرچی واحدامو *1.5 میکنم رند میشه ! منظورش از این اعشار چیه؟ چیکارش باید بکنم؟؟؟ چه راه دیگه ای هست برای تبدیل واحدها؟

Senior Member

سلام دوستان.من میخوام برا ارشد به زبان المانی پذیرش بگیرم.الان مدارکمو حتما باید به المانی ترجمه کنم یا انگلیسی هم اوکیه؟دانشگاههایی که میخوام اپلای کنم نوشتن انگلیسی هم قبول میکنن.در این صورت بعدا تو مصاحبه سفارت با مدارک انگلیسی به مشکل برنمیخورم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    سلام دوستان.من میخوام برا ارشد به زبان المانی پذیرش بگیرم.الان مدارکمو حتما باید به المانی ترجمه کنم یا انگلیسی هم اوکیه؟دانشگاههایی که میخوام اپلای کنم نوشتن انگلیسی هم قبول میکنن.در این صورت بعدا تو مصاحبه سفارت با مدارک انگلیسی به مشکل برنمیخورم؟
    خیر مسیله ای نیست.

Junior Member

سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم با ایمیل دانشگاه میتونم 5 سری کپی از مدارکم در سفارت تایید کنم.
    چه راهی وجود داره که بتونم حدود 15 نسخه تایید کنم؟
    چون تقریبا برای 12 دانشگاه میخوام اقدام کنم و یکی از دوستانم در آلمان میخواد نسخه هارو برای دانشگاه ها ببره و اینترنتی امکانش نیست.
    اگر این کار رایگان نمیشه انجام داد هزینش حدودا چقدر میشه؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط oj2008pc نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم با ایمیل دانشگاه میتونم 5 سری کپی از مدارکم در سفارت تایید کنم.
    چه راهی وجود داره که بتونم حدود 15 نسخه تایید کنم؟
    چون تقریبا برای 12 دانشگاه میخوام اقدام کنم و یکی از دوستانم در آلمان میخواد نسخه هارو برای دانشگاه ها ببره و اینترنتی امکانش نیست.
    اگر این کار رایگان نمیشه انجام داد هزینش حدودا چقدر میشه؟
    ممنون
    هر سال میلادی 5 سری تایید میکنن. باید سه سال میلادی برین و هی تایید کنین. این راهشه.
    هزینه اش رو داخل فایل راهنمای تایید مدارک سفارت زده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    هر سال میلادی 5 سری تایید میکنن. باید سه سال میلادی برین و هی تایید کنین. این راهشه.
    هزینه اش رو داخل فایل راهنمای تایید مدارک سفارت زده.
    حتی با هزینه هم نمیشه بیشتر از 5 سری تایید کرد؟
    خب کسی که بخواد مثلا برای بیشتر از 5 دانشگاه اقدام کنه راهش چیه اونوقت

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط oj2008pc نمایش پست ها
    حتی با هزینه هم نمیشه بیشتر از 5 سری تایید کرد؟
    خب کسی که بخواد مثلا برای بیشتر از 5 دانشگاه اقدام کنه راهش چیه اونوقت
    با پرداخت هزینه امکان تایید بیش از 5سری هست.
    بعضی دانشگاهها هم فقط فرم اینترنتی دارند و بعد از تایید ائلیه باید مدارک رو بفرستید.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)