نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مي شود؟

رأی دهندگان
169. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

146 86.39%
  • خير

23 13.61%
صفحه 101 از 108 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1077

موضوع: مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

سلام وقت بخیر
    برای پذیرش مقطع لیسانس قبولی کنکور در دانشگاه پیام نور هم مورد قبوله؟

نقل قول نوشته اصلی توسط oj2008pc نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم با ایمیل دانشگاه میتونم 5 سری کپی از مدارکم در سفارت تایید کنم.
    چه راهی وجود داره که بتونم حدود 15 نسخه تایید کنم؟
    چون تقریبا برای 12 دانشگاه میخوام اقدام کنم و یکی از دوستانم در آلمان میخواد نسخه هارو برای دانشگاه ها ببره و اینترنتی امکانش نیست.
    اگر این کار رایگان نمیشه انجام داد هزینش حدودا چقدر میشه؟
    ممنون
    در هر سال میلادی 5 سری به صورت رایگان تایید میشود و بیشتر از ان با پرداخت هزینه
    این قافله عمر عجب میگذرد
    دریاب دمی که با طرب میگذرد
    ساقی غم فردای حریفان چه خوری
    پیش آر پیاله را که شب میگذرد (رباعیات خیام)

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    هر سال میلادی 5 سری تایید میکنن. باید سه سال میلادی برین و هی تایید کنین. این راهشه.
    هزینه اش رو داخل فایل راهنمای تایید مدارک سفارت زده.
    شما از چیزی که اطلاعات کافی ندارید سکوت کنید و با پاسخ غلط دیگران رو تو اشتباه نندازین لطفا
    طبق حرف شما یعنی برای یه دوره فوق لیسانس 2 ساله مثلا من بیشتر از 5 تا کپی از سفارت بخواهم باید چندین سال هی برم تاییده مدرک بگیرم؟؟!!!!
    مطلب صحیح این هست که در هر سال میلادی 5 سری به صورت رایگان هست و مازادش هزینه دار یعنی اینکه این دوستمون اگر 12 سری برای امسال می خواهد 5 سری رایگان و 7 سری هزینه دار است
    این قافله عمر عجب میگذرد

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2am نمایش پست ها
    شما از چیزی که اطلاعات کافی ندارید سکوت کنید و با پاسخ غلط دیگران رو تو اشتباه نندازین لطفا
    طبق حرف شما یعنی برای یه دوره فوق لیسانس 2 ساله مثلا من بیشتر از 5 تا کپی از سفارت بخواهم باید چندین سال هی برم تاییده مدرک بگیرم؟؟!!!!
    مطلب صحیح این هست که در هر سال میلادی 5 سری به صورت رایگان هست و مازادش هزینه دار یعنی اینکه این دوستمون اگر 12 سری برای امسال می خواهد 5 سری رایگان و 7 سری هزینه دار است
    شما بهتره اول بخونی من چی نوشتم بعد بیای بگو سکوت کن !
    اون کاربر نوشته بود رایگان میخواد تایید کنه. منم راهشو بهش گفتم. شما نیمخواد ادای آدمهای دانا رو دربیاری واسه ما. این راهی که شما میخواید تازه برید. ما خیلی وقت پیش تمومش کردیم رفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    شما بهتره اول بخونی من چی نوشتم بعد بیای بگو سکوت کن !
    اون کاربر نوشته بود رایگان میخواد تایید کنه. منم راهشو بهش گفتم. شما نیمخواد ادای آدمهای دانا رو دربیاری واسه ما. این راهی که شما میخواید تازه برید. ما خیلی وقت پیش تمومش کردیم رفت.
    اتفاقا تو پست #997 که توسط جنابoj2008pc نوشته شده هیچ گونه اشاره ای که من میخام رایگان تایید کنم نشده است. در ضمن شما هم ذکر نکردی تو پاسخت که 5 سری رایگان هست.... از اینطورجواب دادن شما هم معلومه که شما دستور زبان فارسی و ادب و خردتون مشکل داره که توهین می کنید و بمن می گویید ادا در نیارم که بعید و یه دور از شخصیت یک فرد خردمند هست که که این گونه الفاظ استفاده کند. شما از کجا میدونید که من الان چه راهی میخواهم بروم یا در چه راهی هستم و اون هم با قید تازه که اینگونه قضاوت میکنید و همچین پاسخ کوتاه نظرانه می دهید؟ بهتر هست مقداری هرچند هم کم به ادب و نزاکت پایبند باشید.
    سایر خواننده ها قضاوت خواهند کرد که چه کسی مودب و راستگو هست
    این قافله عمر عجب میگذرد

Junior Member

دوستان سلام
    من 2-3 سال پیش پذیرش گرفتم و اومدم و اقدام به این صورت بود که ما با مدرک ZD میتونستیم واسه پذیرش اقدام کنی و بیایم آلمان ادامه زبان و بخونیم
    آیا همچنان این موضوع هست و دوستان از ایران میتونند با B1 بیان؟ چون مثلا دانشگاه دارم استت و نگاه کردم زده بود حداقل b2 می خواد
    کسی تازگیها تجربه داره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_pmb نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من 2-3 سال پیش پذیرش گرفتم و اومدم و اقدام به این صورت بود که ما با مدرک ZD میتونستیم واسه پذیرش اقدام کنی و بیایم آلمان ادامه زبان و بخونیم
    آیا همچنان این موضوع هست و دوستان از ایران میتونند با B1 بیان؟ چون مثلا دانشگاه دارم استت و نگاه کردم زده بود حداقل b2 می خواد
    کسی تازگیها تجربه داره؟
    سلام
    سفارت برای ویزا دادن از شما همون چیزی رو می خواد که دانشگاه خواسته باشه.
    به طور معمول حداقل ب2 رو می خوان الان. تک و توک من دیدم ب1 براشون کافی باشه. خودتون باید به دانشگاه مربوطه تون ایمیل بزنین، ببینین با ب1 بهتون پذیرش مشروط میدن یا نه. اگه بدن، سفارت هم ویزا میده. اگه ندن، ویزا هم نمی تونین بگیرین.

دانشگاه بوخوم نوشته که باید curriculum یا course schedule رو در کنار transcripts براشون بفرستیم. به نظرتون این چیزی که خواستن دقیقا چی هست و از کجا میشه تهیه کرد؟؟

سلام. دوستان من موردم خیلی خاصه. اگه هرکسی اطلاعاتی داره ممنون میشم کمک کنه.
    من کارشناسی هوانوردی (مراقبت پرواز) از دانشگاه ستاری دارم. اون سال که ما پذیرش شدیم کنکور داخلی گرفتن اما زیر نظر وزارت علوم، و مدرک کارشناسی رو وزارت علوم تایید کرده. الان علوم و تحقیقات ارشد هواشناسی میخونم اما هنوز دفاع نکردم.
    الانم حدود 8 سال سابقه کار توی فرودگاه رو دارم. میخواستم ببینم میتونم برا ادامه تحصیل اقدام کنم یا نه؟ارشد مجدد یا دکتری؟
    این شرط قبولی تو کنکور مشکل ایجاد میکنه برام؟
    یا اینکه اصلا به صورت کاری اقدام کنم منطقی تره؟ متاسفانه هم رشته کارشناسیم خاصه و هم دانشگام

Junior Member

سلام
    به نظرم بیشتر دانشگاه ها از طریق ایمیل نمیتونن انگلیسی متوجه بشن و من هر چی سوال میپرسم جواب های نامربوط میگیرم ازشون. خواسته ببینم بچه ها هم همچین تجربه ای دارن؟ یا مثلا باید با زبان آلمانی باهاشون مکاتبه کرد؟
    PLUS VLTRA

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)