نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مي شود؟

رأی دهندگان
169. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

146 86.39%
  • خير

23 13.61%
صفحه 104 از 108 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1077

موضوع: مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

برای گرفتن پذیرش تو مقطع ارشد باید مدارک دبیرستان رو هم ترجمه کنم؟سفارت بعدا میخواد؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام

چطور می توان وقت سفارت را برای تایید مدارک دبیرستان و دانشگاه رزرو کرد؟.اینکه همیشه پره!
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه ارشد بیولوژی تو دانشگاه LMU اپلای کردم. ایمیل اومد و ازم خواستن تو امتحان ورودی دانشگاه شرکت کنم. محل این امتحان بر اساس محل سکونت (کشور و شهر) مشخص میشه. مثلن تو تهران تو موسسه گوته هست.
    من جواب ایمیلشون رو دادم و گفتم که می خوام تو آزمون شرکت کنم و از اونجایی که شهرستان زندگی میکنم (زاهدان) ازشون درخواست کردم یه سنتر تو شهر خودم بهم معرفی کنن. دانشگاه بهم ایمیل زد که ما نتونستیم سنتری تو شهر شما پیدا کنیم و شما خودت میتونی یه محل که ترجیحا دانشگاه و یا یه موسسه باشه رو به ما معرفی کنی. اونوقت ما خودمون باهاشون تماس میگیریم و اقدامات لازم رو انجام میدیم.
    می خواستم از دوستانی که تجربه مشابه داشتن بخوام تجربه شونو بگن.
    معرفی سنتر از طرف من به همین راحتی هست؟ من به دانشگاه یا سنتر تو شهر خودمون چی بگم که راضیشون کنم؟ این امتحان قراره با حضور چه کسی برگزار بشه؟ به نظرتون این امتحان در چه حد سخته؟ اخه باید 60 یورو هزینه بدم.. می خوام ببینم شانس قبولی چقدره...

Junior Member

سلام دوستانمن متاسفانه به دلیل تفاوت تعداد واحد های پاس شده لیسانس در دانشگاه های ایران و آلمان به مشکل خوردم
    بر اساس تحقیقی که انجام دادم سیستم آموزشی ایران بر اساس آمریکاست و برای همین تعداد واحد ها باید در ضریبی ضرب شن تا معادل سیستم آلمان شه اما متاسفانه منبع موثقی وجود نداره که بشه بهش استناد کرد.
    کسی از دوستان اگر بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    برای گرفتن پذیرش تو مقطع ارشد باید مدارک دبیرستان رو هم ترجمه کنم؟سفارت بعدا میخواد؟
    بله باید ترجمه کنید. سفارت نمیخواد دانشگاه یا اونی اسیست میخواد .

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush68 نمایش پست ها
    سلام دوستانمن متاسفانه به دلیل تفاوت تعداد واحد های پاس شده لیسانس در دانشگاه های ایران و آلمان به مشکل خوردم
    بر اساس تحقیقی که انجام دادم سیستم آموزشی ایران بر اساس آمریکاست و برای همین تعداد واحد ها باید در ضریبی ضرب شن تا معادل سیستم آلمان شه اما متاسفانه منبع موثقی وجود نداره که بشه بهش استناد کرد.
    کسی از دوستان اگر بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
    من تاحالا همچین مشکلی نشنیده بودم. دانشگاه مدارکتون رو‌ دیده و اینو بهتون گفته ؟ دانشگاه سراسری درس خوندید یا ازاد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان
    من دانشجو سال اخر كارشناسي مكانيك از دانشگاه دولتي هستم ميخواستم بپرسم براي اپلاي مستر تو دانشگاهاي آلمان چقدر نياز به دانشنامه و ريز نمرات هس؟اخه تنها راه گرفتن دانشنامه و ريز نمرات واسه من خريد مدركم هس چون پايان خدمت يا معافيت دائم ندارم.
    تشكر

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaarc نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجو سال اخر كارشناسي مكانيك از دانشگاه دولتي هستم ميخواستم بپرسم براي اپلاي مستر تو دانشگاهاي آلمان چقدر نياز به دانشنامه و ريز نمرات هس؟اخه تنها راه گرفتن دانشنامه و ريز نمرات واسه من خريد مدركم هس چون پايان خدمت يا معافيت دائم ندارم.
    تشكر
    باید ترجمه دانشنامه و ریز نمرات داشته باشید بدون اینها نمیشه

سلام
    من یه چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین
    من فوق دیپلم برق الکترونیک از دانشگاه آزاد دارم
    الان هم ترم آخر کاردانی ب کارشناسی حسابداری هستم
    مدرک B1 هم گرفتم و اسفند سال 96 هم نوبت سفارت گرفتم

حالا سوال هام :
    1 : من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیمو رفتم مهراشو زدم واسه ترجمه اما مدارک فوق دیپلمم هیچ کاری انجام ندادم ، من باید واسه مدارک داشنگاهم چیکار کنم ؟
    2 : مدارکام که اوکی شد و دادم واسه ترجمه ، باید واسه کجا ارسال کنم ؟
    3 : زمان پذیرش کی هست ؟
    4 : اینجا مدرک B1 دارم ، مشکلی واسه پذیرش نیست که بخوام بعدش برم آلمان تا C1 بخونم ؟
    5 : و مهمترین سوال آخه نوبت سفارت برسه و من هنوز مدارکام کامل نباشه ، مثلا پذیرش از دانشگاه نگرفته باشم ، آیا سفارت زمان میده که کامل کنم یا نوبتم کنسل میشه و باید از نو ثبت نام کنم ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alibahadoran نمایش پست ها
    سلام
    من یه چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین
    من فوق دیپلم برق الکترونیک از دانشگاه آزاد دارم
    الان هم ترم آخر کاردانی ب کارشناسی حسابداری هستم
    مدرک B1 هم گرفتم و اسفند سال 96 هم نوبت سفارت گرفتم

حالا سوال هام :
    1 : من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیمو رفتم مهراشو زدم واسه ترجمه اما مدارک فوق دیپلمم هیچ کاری انجام ندادم ، من باید واسه مدارک داشنگاهم چیکار کنم ؟
    2 : مدارکام که اوکی شد و دادم واسه ترجمه ، باید واسه کجا ارسال کنم ؟
    3 : زمان پذیرش کی هست ؟
    4 : اینجا مدرک B1 دارم ، مشکلی واسه پذیرش نیست که بخوام بعدش برم آلمان تا C1 بخونم ؟
    5 : و مهمترین سوال آخه نوبت سفارت برسه و من هنوز مدارکام کامل نباشه ، مثلا پذیرش از دانشگاه نگرفته باشم ، آیا سفارت زمان میده که کامل کنم یا نوبتم کنسل میشه و باید از نو ثبت نام کنم ؟

سلام
    ۱- شما برای پذیرش ارشد نیاز به مدرک فوق دیپلم و کارشناسیتون دارین. هر دو رو باید ترجمه و تایید کنین.
    ۲- شما اول باید بگردین دانشگاهایی که می خواین رو پیدا کنین و براشون اپلای کنین. اگر لازم بود مدارکو باید برای اونی اسیست بفرستین وگرنه هم تو سایت خود دانشگاه دقیقا نوشته باید چیکار کنین.
    ۳- سایت دانشگاه و گروهی که می خواین براش اپلای کنین رو نگاه کنین.
    ۴- چرا مشکلیه! اکثرا برای پذیرش مشروط حداقل ب۲ می خوان. با پذیرش مشروط هم شانستون یه مقداری کمتر میشه. همه ی دانشگاها پذیرش مشروط ندارن.
    ۵- اگر پذیرش از دانشگاه نداشته باشین مدارکو اصلا ازتون تحویل نمی گیرن و میگن دوباره وقت بگیر. اما اگر مدرک دیگه ای نقص داشته باشه، ممکنه بهتون وقت بدن نو بگن تا فلان تاریخ بیار. ولی بازم تضمینی نیست.
    اگر هم کلا وقت بگیرین و نرین، تا یه مدت بعدش اصلا اجازه ی وقت گرفتن ندارین. اگر به هر دلیلی دیدین نمی تونین برین سفارت، باید خودتون ایمیل بزنین و وقتتونو کنسل کنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)